• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    FRAKIRA
    FRAKIRA --- ---
    EVILMIND: ja tu brecela, ze nemam bally, pak upravili ten pocet ballu v darcich a uz je zase vyhazuju po stovkach, ani ty baliky za jeden coin jsem nekupovala (moc nechytam a ted, kdyz nefunguje gotcha, vubec - ale mivam tolik ballu, ze by mi to bohate stacilo i kdybych chytala). Jinak chodim kazdy den aspon si protocit, pokud ne na raid, takze klidne posli friend code.. taky muzu posilat.
    WABICEK
    WABICEK --- ---
    EVILMIND: budu na tebe myslet pri posilani darku :)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    WABICEK: zatim se nezda, ze by nekomu rollovalo neco jinyho, nez 0.173.0, ale dokud to neni forcet, nebudu panikart

    resp. nebudu panikarit ani potom, protoze jak jsem uz mesic doma a nikam nechodim, tak jelikoz nevidim na zadnej stop, stejne nemam pokebally :-)
    WABICEK
    WABICEK --- ---
    EVILMIND: uplynulo par dni a furt nic, jsou to lemplove
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    EVILMIND: oh tak nic, koukam uz to prej rolluje, ale pockam s updatem az to nekdo potvrdi
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    vypada celkem cool, uz na redditu nekdo hazel odpoved supportu, ze vedi o chybe s pluskem, tak fakt doufam, ze to opravi driv, nez tuhle verzi forcnou (coz musi udelat do pristiho vikendu)

    Battle in Raids at Home, Gain Bonus Research Tasks, and Power Up Your Pokémon Faster in Pokémon GO | Pokemon.com
    https://www.pokemon.com/...rce=ptcnewsletter&utm_medium=email&utm_campaign=AprBig&utm_term=learnmore
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    EVILMIND: nejvic me teda stve, ze tam zrovna jsou featury co potrebuju - mass transfer event pokemonu, udajne opravenej edit, a hlavne upravenej rozptyl pro fighting attack, kde mam fakt problem dat excellent, a urcite me to par pvp boju stalo... :-(
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    FRAKIRA: spis jde o tu pouzitelnost, na redditu treba zuri debata, jestli to vubec pujde na moves, ktere jsou legacy (a ne jen na moves, ktere jsou docasne nedostupne z eventu).
    FRAKIRA
    FRAKIRA --- ---
    EVILMIND: Ja vim, ale dva jsou o celych 100% vic nez jeden (taky to za tu cenu nehodlam kupovat, jen jsem z toho trosku rozmrzela)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    jinak nova verze rozbila, zase, plusko na androidech, tak se ji radsi vyhnete ;-)
    by me zajimalo, jestli v Nianticu jako fakt nekdy neco testujou, to je nejmin potreti, kdy se to stalo
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    FRAKIRA: tak za 14 dni ho dostanes za PvP, myslim to preziju do ty doby :)
    FRAKIRA
    FRAKIRA --- ---
    EVILMIND: hmm, cena toho baliku mi prijde dost drsna, kdyz se ten elite TM prakticky neda sehnat jinam... jesteze se da koupit jen jednou.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Niantic dobre doji pandemii :-)

    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Catchmon GO auto catch + spin device review & giveaway for Pokemon GO
    https://www.youtube.com/watch?v=m3Ddzj2HP7Y
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    MISOHU: jo, zajimavy. Hlavne co s tim Niantic ma v planu, aktualne si vubec nedovedu predstavit, ze by rozhodili balance tim, ze by zvedli max level i u pokemonu...
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    a já ted zahlídl že v datech objevili rewardy za levely 41 až 50
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    vsechno to zni podezrele dobre :-)

    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    PLAGUEDIL: jo to jo, realizace te zmeny je... ala Niantic proste :) taky muzu teoreticky tocit stop z domu, ale realne jen kdyz obcas plusko driftne bliz (to aspon pozna ze je ve spravne vzdalenosti)
    PLAGUEDIL
    PLAGUEDIL --- ---
    EVILMIND: no ok, ale tim padem je to porad broken, protoze mi to ukazuje na kilometr ze muzu otocit. Dik za vysvetleni.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    PLAGUEDIL: to nema fungovat na stop, jen na gym, jak se jasne pise v te aktualite

    The distance from which you can interact with Gyms has been temporarily doubled, allowing you to be farther from Gyms and other Trainers as you challenge Raid Bosses. This change also allows you to spin Photo Discs at Gyms if you are within the doubled distance; however, it will not change the distance required to spin Photo Discs at PokéStops.

    Temporary changes to Pokémon GO: Gym interaction distance has been doubled - Pokémon GO
    https://pokemongolive.com/en/post/gyminteractionupdate-20200331/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam