• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    BARBARELLA
    BARBARELLA --- ---
    EVILMIND: jj mam Honor 8
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    BARBARELLA: a mas Huawei? videl jsem na redditu ze na tech to dela problem pry
    BARBARELLA
    BARBARELLA --- ---
    Cau vsichni, mam takovej problem. Nefunguje mi snapshot, coz mi nikdy nevadilo, dokud to nepotřebuju k dokonceni throwback challenge :// zkousela sem reinstall, prihlasit se z jinyho zarizeni a nic. Na podpore toho maj hodne, takze uz pri psani vyskoci hlaska, ze nestihaj :) nestalo se to nekomu z vas? AR mi normalne funguje, ale mam to vypnuty. Snapshot mi udelat jde, ulozi se obrazek ale nezapocita se to do splnenyno ukolu :(
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    nova sezona pvp odlozena o tyden :-(
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    dnesni qwertee je ontopic :)

    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    kazdopadne ho muzes normalne plnit a dokoncit, ostatnim se objevi az 1. kvetna
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    FRAKIRA: To neměl vidět nikdo, byl to bug. Zřejmě to začali rollovat od level 40 a pak to zastavili.
    FRAKIRA
    FRAKIRA --- ---
    Teda 40, vys ne :-D
    FRAKIRA
    FRAKIRA --- ---
    btw, vy jste tu takovi s prehledem.. na jednom uctu nevidim kanto throwback challenge. Nevite, co s tim? ;-(
    (neni to jen od 40 vys nebo tak, ze?)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    btw pvpoke ma uz filter pro premier cup
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    FRAKIRA: ja bych ho treba nikdy nehral bo fakt nesnasim takhle velky weakness na neco, i kdyz uz tam nebude Kyogre, ktera ho ted muze v klidu zfarmit celeho, tak cekam budou lidi hrat Swamperta, ktery ho vicemene svaci taky (prohraje jen kdyz ma o 2 stity min). Dost lidi ho hraje uz ted...
    Takze mas pravdu, a asi to postavim kolem Swamperta :-)
    FRAKIRA
    FRAKIRA --- ---
    EVILMIND: Rhyperior je cool, ale bude ho mit kazdej..
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    v nove sezone bude premier cup - master liga bez legendary/mythic
    to mi z tymu zustal jen Snorlax, a toho navic stejne mam jen proti legend drakum :-) brainstorm time! :)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    koukam to bude bordel v dexu zase :-)
    hlavne ten finalovej quest a galarian formy, navic pokud fakt bude mozne je evolvnout, coz se tam vyslovne pise, tak Perrseker je Gen8

    Throwback Challenge: Celebrate our Pokémon journeys together! - Pokémon GO
    https://pokemongolive.com/en/post/throwbackchallenge2020/
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    EVILMIND: Tu vzdálenost potvrzuju. No sláva!
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    PLAGUEDIL: dneska to zmenili, mela by bejt ta vzdalenost zvetsena i pro toceni stopu
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    EVILMIND: nicmene byly to jen prvni dva sety, predpokladam jelikoz to hleda soupere 8+ a je jich malo, tak to postupne asi zvetsuje interval, a pak mi to najde treba nekoho o 300 bodu vejs, tj. zase clovek bleskove vyleze zpatky protoze je hafo bodu pak za vyhru (skoncil jsem dneska +800 na 1900 zase). Ale nekde od 1600 uz zase jsou lidi, co se snazej, navic tam uz nezbyly zadny slaby ted, protoze lowlevelove samozrejme maji moznost hrat great/ultra.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    JENNES: hele uz jsem ty CP10 soupere nasel. Jsem chtel vyuzit toho, ze vcera nebyly zadny odmeny za PvP (Marill neni odmena), a odtankoval jsem komplet vsechno. Takze jsem sel z 2000 rankingu az na 1100. A to jsem asi nemel delat, protoze ted trva cca 4-5 minut, nez mi to najde 1 zapas, pul hodiny nez jsem dal celej set, a vsech pet souperu melo CP10 pokemony... :-) Jako nechapu kam tankujou oni, taky jim to musi hledat tak pomalu. Predpokladam problem je v tom, ze nejsem rank 7, pouceni pro priste.
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    JENNES: "jinak bída" :D
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    JENNES: a s cim ho budes hrat?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam