• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    JENNES: "jinak bída" :D
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    JENNES: a s cim ho budes hrat?
    JENNES
    JENNES --- ---
    EVILMIND: hele to je fakt o preferenci toho co kdo vyhledava, ja delam special trade skoro kazdy den a ani alakazam mi neni lito kdyz potrebuju jednoho shiny(iv 91+) do max cp trojek, lito mi je stardadtu proto trajduju hlavne 30lvl+
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    JENNES: shiny se hlavne bohuzel pocita jako special trade, takze udelas jen 1 za den - to uz je lepsi tradnout neco, co realne muzes pouzit, kdyz se zadari...
    JENNES
    JENNES --- ---
    EVILMIND: já bych potradoval rad neb jedu cp trojky ale když nad tím strávis tři hodiny který sotva vyhrabes v sobotním dopoledni odneses si dva bidaky cp23 tak to dvakrat nepotesi v kontrastu low lvl
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    tak ty shiny z CD vesmes nemaji hodnotu, nikdy to s nikym nevymenis poradne, bo vsichni maji, takze je akorat tak muzes smazat
    zvlaste kdyz jich mas 30 :-)
    JENNES
    JENNES --- ---
    JENNES: a trochu mě irituje když lvl 22 hlásí 32 shiny:)
    JENNES
    JENNES --- ---
    MOIRAIN: mít 100% a říct bída je docela odvážný :) já hlásím 2shiny ale 300k sturdustu se hodilo xD
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    být CD jen tři hodiny, tak jsem nasraná, sice hned 2. byla shiny, ale pak dlouuuuho nic a pak někdy mezi půl čtvrtou a půl pátou jsem nachytala těch shiny asi 5, jedna obyčejná 100%, jinak asi dost bída až nic
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    PLAGUEDIL: jo, proste v 11 se zapnul ten research sam, bylo to na 20 minut asi
    PLAGUEDIL
    PLAGUEDIL --- ---
    Kupoval nekdo ten ticket? Pry se aktivuje automaticky, ale to zas asi bude nejaka jiantic automatika asi co.
    JENNES
    JENNES --- ---
    EVILMIND: to já dostávám furt po drobnejch. Stejně tak se mi ještě ani jednou za 800her nestalo že bych potkal soupeře s cp10mony
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    zajimavej bug se mi povedel, predevcirem jsem zniceho nic zacal dostavat masivne vic (cca ctyrikrat) ranking bodu v PvP, jak za prohry tak za vyhry, jsem tankoval 0/15 set, a sel jsem z 2000 na 1500, coz fakt jako neni normalni, bezne to je tak 120 bodu podle toho jakej rozdil ranku je u souperu
    toz byl jsem rad, ze budu dyl dole, ale ukazalo se, ze to funguje i opacnym smerem, tak jsem prestal schvalne prohravat, a za dva dny vylezl z tech 1500 na rank 9 (o coz jsem se predtim tydny marne snazil, protoze proste body naskakovaly moc pomalu)

    stalo se to nekomu taky? tady je 233 bodu za posledni dnesni sadu treba...

    WABICEK
    WABICEK --- ---
    jo, plusko jede :)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    EVILMIND: tak prej fixed v 0.173.2
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    EVILMIND: *pripojit == pripsat
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    FRAKIRA: kody lidi odsud jsou na nastence, kam se kazdej muze pripojit sam... ;-)
    FRAKIRA
    FRAKIRA --- ---
    EVILMIND: ja tu brecela, ze nemam bally, pak upravili ten pocet ballu v darcich a uz je zase vyhazuju po stovkach, ani ty baliky za jeden coin jsem nekupovala (moc nechytam a ted, kdyz nefunguje gotcha, vubec - ale mivam tolik ballu, ze by mi to bohate stacilo i kdybych chytala). Jinak chodim kazdy den aspon si protocit, pokud ne na raid, takze klidne posli friend code.. taky muzu posilat.
    WABICEK
    WABICEK --- ---
    EVILMIND: budu na tebe myslet pri posilani darku :)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    WABICEK: zatim se nezda, ze by nekomu rollovalo neco jinyho, nez 0.173.0, ale dokud to neni forcet, nebudu panikart

    resp. nebudu panikarit ani potom, protoze jak jsem uz mesic doma a nikam nechodim, tak jelikoz nevidim na zadnej stop, stejne nemam pokebally :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam