• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    UBU
    UBU --- ---
    EVILMIND: Já ještě ty battly nespustil, tak vůbec nevím která bije :-) Asi to budu muset vyzkoušet.
    FRAKIRA
    FRAKIRA --- ---
    EVILMIND: Dik, to me nenapadlo.. tak to uz zpetne neklapne, skoda :-D
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    FRAKIRA: on si nevybral odmenu za preseason, a pockal, a vybral si ji ted az, a dostal teda Elite TM (protože odměny jsou už nastavené na budoucí hodnotu). Jako jde to jen proto, že tuhle sezonu vůbec nehrál, takže to není asi trik pro každýho, ale stejně - teď může za těch pár dní snadno dojet na rank 7 a dostat ji podruhý.
    FRAKIRA
    FRAKIRA --- ---
    EVILMIND: ?? nechapu
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    dobrej trik jak ziskat Elite TM, aneb opet excelentni Niantic coding :-)

    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    MOIRAIN: jo, fungovalo to jen asi do dvou no
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    EVILMIND: teď mi to na všechny tři kódy psalo, že jsou už neplatné
    UBU
    UBU --- ---
    BARBARELLA: Taky mám Huawei a taky mi to nešlo, ale nakonec sem to vyřešil, myslím, že to bylo nějakym oprávněním aplikace. Když to nepůjde, přihlásí se u někoho jinyho na jiném telefonu...
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    30 Greatballs + 30 Pinap Berries- DYEZ7HBXCRUZ6EP 30 Pokeballs- H7APT5ZTLM45GZV 30 Ultraballs + 30 Max Revives + 30 Pinap Berries P2XEAW56TSLUXH3

    btw mozna ne kazdej vi, ze kody neni nutne pretukavat do aplikace, ale jdou poslat pres web
    https://rewards.nianticlabs.com/pokemongo/signin
    BARBARELLA
    BARBARELLA --- ---
    EVILMIND: jj mam Honor 8
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    BARBARELLA: a mas Huawei? videl jsem na redditu ze na tech to dela problem pry
    BARBARELLA
    BARBARELLA --- ---
    Cau vsichni, mam takovej problem. Nefunguje mi snapshot, coz mi nikdy nevadilo, dokud to nepotřebuju k dokonceni throwback challenge :// zkousela sem reinstall, prihlasit se z jinyho zarizeni a nic. Na podpore toho maj hodne, takze uz pri psani vyskoci hlaska, ze nestihaj :) nestalo se to nekomu z vas? AR mi normalne funguje, ale mam to vypnuty. Snapshot mi udelat jde, ulozi se obrazek ale nezapocita se to do splnenyno ukolu :(
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    nova sezona pvp odlozena o tyden :-(
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    dnesni qwertee je ontopic :)

    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    kazdopadne ho muzes normalne plnit a dokoncit, ostatnim se objevi az 1. kvetna
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    FRAKIRA: To neměl vidět nikdo, byl to bug. Zřejmě to začali rollovat od level 40 a pak to zastavili.
    FRAKIRA
    FRAKIRA --- ---
    Teda 40, vys ne :-D
    FRAKIRA
    FRAKIRA --- ---
    btw, vy jste tu takovi s prehledem.. na jednom uctu nevidim kanto throwback challenge. Nevite, co s tim? ;-(
    (neni to jen od 40 vys nebo tak, ze?)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    btw pvpoke ma uz filter pro premier cup
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    FRAKIRA: ja bych ho treba nikdy nehral bo fakt nesnasim takhle velky weakness na neco, i kdyz uz tam nebude Kyogre, ktera ho ted muze v klidu zfarmit celeho, tak cekam budou lidi hrat Swamperta, ktery ho vicemene svaci taky (prohraje jen kdyz ma o 2 stity min). Dost lidi ho hraje uz ted...
    Takze mas pravdu, a asi to postavim kolem Swamperta :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam