• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    Augmented reality hra od Niantecu pro Android/iOS - oficiální web s odkazy na googleplay/appstore.

    oficiální PoGo novinky oficiální Niantic support

    TRAINER ID hráčů z Nyxu jsou na nástěnce (každý se může přidat sám)

    Užitečné informace
    reddit TheSilphRoad | reddit Pokemon Go

    Mapy
    SilphRoad Atlas - mapa hnizd

    420Crew23Woldis - 0910 9519 2501
    rozbalit záhlaví
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    UBU: jsem dneska se skripenim zubu taky investoval do Deoxyse, mam na obou uctech dohromady jen jednoho, a jeste navic dobry IV, tj. spatny do GL, ale kdovi kdy zase bude k mani. Jsem si analyzoval svoje prohry, a prislo mi, ze mam problem hlavne se situaci bad lead - switch - hard counter. Coz by mel Deoxys jako safe switch resit, protoze malokdo hraje jeho hard countery jinak, nez jako lead. Dneska to otestuju, abych se to aspon trochu naucil do startu... :-)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    UBU: scyther v ML jako fakt ne, na to nema bulk, Swampert je kupodivu validni volba ale, kdyz jsem pred tejdnem prestal hrat ML tak jsem presne mel negativni set, kdy 3 souperi za sebou meli Swamperta jako posledniho, na coz jako nejsem ready.

    Odmeny by meli byt za ranky 7-10 stejne, resp. lisi se to dustem, tusim bylo minule asi 100 tisic dustu za 10, ale neslo to znasobit buffem.
    UBU
    UBU --- ---
    EVILMIND: Rank 7 šel lehce, takže splněno. Je někde už napsané, co jsou odměny za jednotlivé ranky? Nějak to nemůžu najít....
    Btw, Great liga - ta do 1500 v pohodě, tam sem dělal 5/5, sestava Deoxys def, Registeel, Azumarill. Ale master liga peklo, tam sem se nějak nemohl dostat ke konzistentnim výsledkům. Zkoušel sem nejdřív kombo Swampert, Scyther, Machamp, to bylo hrozný, nahrazeno Swampert, Giratina A, Mamoswine, pak jsem ještě případně alternoval Dialgou a drakem, ale většinou jen 3/5. Tak nějak se mi zdá, že tam to lidi víc drtěj.
    KAZUO_KIRIYAMA
    KAZUO_KIRIYAMA --- ---
    EVILMIND: přesně to mě napadlo, v tomhle pojetí to ale dostává ještě jiný rozměr – jasný odkaz na Hotline Miami.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    k aktualnim eventum :)

    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Kazdopadne bych ted neupdatoval, lidi varujou, ze pridani tech filtru naprosto rozbilo jiny veci ve friend listu... :-) Jako obvykle. Fakt jako mam problem verit, ze Niantic ma nejaky testery, aspon jednoho. V tom update je jedina vec, co je treba otestovat, a to je friendlist a po 10 vterinach vidis, ze proste ne.

    - Every time i clicked on a friend, then back out, it will scroll up a few friends, instead of staying on that friend that I just clicked on.
    - Sorting by gift also only works partially (only a few friend who sent me gift are shown grouped together, not all), or does not work at all, require a few time of going back to over world, then go back to friend list.
    FRAKIRA
    FRAKIRA --- ---
    EVILMIND: no ja to chapu tak, ze tam budu mit i ty, kterym darek poslat nemuzu, protoze jeste nemaji otevreny - to neni zas o tolik lepsi, nez to, co mam ted, protoze to tridim podle darku a ty, co uz maji auru, proste ignoruju. Na giftable se teda tesim prenaramne, snad to bude brzo.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    FRAKIRA: to tam prave bude, das filtr na INTERACTABLE, a setridis podle darku. Tj. vsichni, ktery v tom listu budou a neposlali ti darek, tem muzes poslat. Navic v game datech je i GIFTABLE, coz by melo bejt jeste lepsi, ale prej to nefunguje zatim.
    CODE
    CODE --- ---
    Fanoušci pokémonů si přijdou na své, herní sluchátka se změnila k nepoznání - Novinky.cz
    https://www.novinky.cz/...pokemonu-si-prijdou-na-sve-herni-sluchatka-se-zmenila-k-nepoznani-40322708
    FRAKIRA
    FRAKIRA --- ---
    EVILMIND: no ja bych potrebovala filter na to, komu muzu poslat darek, protoze tohle je des bes :-/
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    ale pro zmenu dobra zprava - v nove verzi konecne jsou filtry pro friendlist, na lucky/level/interactable
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    pekna nenazranost :-(
    daji ti 5 coinu za den zadarmo (resp. musis dat raid), ale doba pro ziskani coinu z gymu se ztrojnasobi

    We’ll be running small tests for revamping the PokéCoin system - Pokémon GO
    https://pokemongolive.com/en/post/pokecoinupdate/
    LE_DECHU
    LE_DECHU --- ---
    Ty jo tak synator 2/2 giratina, já mám 0/3 a došly tickety... Přes 30 kouli a bud gold malin nebo silver ananaku... Kde je spravedlnost? ☹️
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    UBU: to delas chybu, jednak je to nejzabavnejsi cast hry (aspon pro me), a pak to i docela sype, dust/rare candy. Do konce sezony mas jeste tejden, to se klidne furt muzes v klidu dostat na rank 7 pro Elite TM odmenu.

    V noci jsem dal rank 9 konecne i na druhem uctu, na vic asi jako nemam bohuzel skill, ale zkousim to dal! :-)
    UBU
    UBU --- ---
    EVILMIND: Já ještě ty battly nespustil, tak vůbec nevím která bije :-) Asi to budu muset vyzkoušet.
    FRAKIRA
    FRAKIRA --- ---
    EVILMIND: Dik, to me nenapadlo.. tak to uz zpetne neklapne, skoda :-D
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    FRAKIRA: on si nevybral odmenu za preseason, a pockal, a vybral si ji ted az, a dostal teda Elite TM (protože odměny jsou už nastavené na budoucí hodnotu). Jako jde to jen proto, že tuhle sezonu vůbec nehrál, takže to není asi trik pro každýho, ale stejně - teď může za těch pár dní snadno dojet na rank 7 a dostat ji podruhý.
    FRAKIRA
    FRAKIRA --- ---
    EVILMIND: ?? nechapu
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    dobrej trik jak ziskat Elite TM, aneb opet excelentni Niantic coding :-)

    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    MOIRAIN: jo, fungovalo to jen asi do dvou no
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    EVILMIND: teď mi to na všechny tři kódy psalo, že jsou už neplatné
    UBU
    UBU --- ---
    BARBARELLA: Taky mám Huawei a taky mi to nešlo, ale nakonec sem to vyřešil, myslím, že to bylo nějakym oprávněním aplikace. Když to nepůjde, přihlásí se u někoho jinyho na jiném telefonu...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam