• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    FRAKIRA
    FRAKIRA --- ---
    MERIDION: pokeraid je fajn, pokud je vas vic, ale uz jsem zjistila, ze pokud jde o raid, kde potrebujes 5-6 lidi tak jako tak, tak s ni muzes snadno prijit o pass, kdyz natrefis na slabe spoluhrace..

    jako uz jsem slysela radu klukovi s levelem 23: vzdyt to svolej pres pokeraid a kdyz uvidis, ze ti tam naskacou slabe levely, tak vyskoc.. Nevim jak ostatnim, ale mne nefunguje lobby tak splehlive, abych stihla sledovat jak lidi priskakuji nebo vyskakuji a tohle mi prijde jako strasne svinstvo.
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    EOLIS: Ad 2) fungují lokální skupiny na Messengeru, Discordu či Whatsapp - najdi svoji lokální skupinu, nejspíš přes PoGo skupinu na FB a přidej se. Jinak Go Field Guide taky nějaký způsob nabízí.
    Ad 3) klasicky sbírej rare candy z raidů a powerupuj až na max, můžeš si ho dát taky jako buddyho a udělat si z něj Best buddyho. Rozhodně nepurifikuj, Shadow je silnější a vzácnější.
    MERIDION
    MERIDION --- ---
    EOLIS: K bodu 2 .. pouzivam appku PokeRaid a nemam problem :)
    UBU
    UBU --- ---
    EOLIS: Ad 1: nic není. Ad 2: Na redditu i na fcb jsou skupiny které fungují dobře. Ad 3: Hlavně mu nedávej purify a nech ho jak je, má tak attack bonus.
    EOLIS
    EOLIS --- ---
    Tak jsem to po dlouhé době zase spustil. A mám pár dotazů, pokud by někdo věděl.
    1) funguje nějaký rozumný radar? PokeHunter nebo tak něco?
    2) víte o nějakém smysluplném způsobu jak skládat adhoc public raidy? Našel jsem jen fórum na Redditu a přijde mi že to nemůže rozumně fungovat.
    3) nevíte o nějakém návodu jak vyrobit z čerstvě chyceného shadow Mewtwo něco použitelného (ano trochu se chlubím, ale za těch pár dnů co znovu hraju jsem zjistil, že mít ho není zase tak úplně vzácné)
    PLAGUEDIL
    PLAGUEDIL --- ---
    FRAKIRA: to mas tak, na familysearch taky nearbituju věci psane azbukou, protože azbuku neumim no, a pokud si dotyčny neumi hodit to do gugklu a rozcestnik si tam najit, tak nema dělat arbitra.

    grafiti a nove dětske hřiště na mapě taky vidět neni a nějak to našli.

    FRAKIRA
    FRAKIRA --- ---
    PLAGUEDIL: tak pokud tam je na mape misto bez rozcestniku, tak dotycny nema jak poznat, ze tam ten rozcestnik je. Ja takoveto nominace proste preskakuju - si rikam, ze pokud tam opravdu nekde je, snad to nekdo schvali, ale tak nekomu mozna staci ho nevidet.
    CODE
    CODE --- ---
    PLAGUEDIL: nekdo se spatne vyspal a nebo chtel kamosovi stopku o kus dal :)
    PLAGUEDIL
    PLAGUEDIL --- ---
    CODE: chapu, ale rozcestnik ckt je jako celkem realna a lehce overitelna vec.
    This nomination has been rejected due to the following reason(s):
    Insufficient evidence that the nomination accurately reflects the submitted real-world location based on comparison of the submitted photo and map views, Nomination does not meet acceptance criteria.

    Pod Krizovou horou

    Rozcestnik pod Krizovou horou.

    http://lh3.googleusercontent.com/...c68Z1tmaJbaCR96oJn85eiS7SErt1qrYHqHKMvkpoC7E3axM0_0LiyuqCy4S7wXw

    Nomination ID: ZHE7Q6x+wt/ScDPH64okmA6bEcpWGbGBJlvrJ8kTLHk=
    CODE
    CODE --- ---
    PLAGUEDIL: je tam docela velky schvalovaci proces z atim .. dokonce skladast test/y, abys mohl schvalovat
    PLAGUEDIL
    PLAGUEDIL --- ---
    Plusko se naslo zahrabane mezi duplem.

    Prislo mi rejected na pokestop, ze prej neexistuje. No tak zase nekdo od klavesnice vi vic, nez lidi v realnem svete.
    CODE
    CODE --- ---
    PLAGUEDIL
    PLAGUEDIL --- ---
    Nejake tipy jak hledat v byte ztracene plusko?
    PLAGUEDIL
    PLAGUEDIL --- ---
    prostě to podle mě přišlo nahodnym lidem.
    mam churavej y6 2019
    3gb ram
    qualcomm snapdragon 450 je 8jadro x64
    android 8,2
    WABICEK
    WABICEK --- ---
    EVILMIND: presne, nastavovat vse znova je opruz. nechapu proc se to neuklada server-side.
    NECROMAN: 3GB
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    UBU: dalsi to jeste neopravuje, ted rolluje .2 kde to udajne opravene je, aspon doufam, bo me to taky uz postihlo, a rozhodne nic nepreinstalovavam, me sere furt nastavovat znovu pvp teamy...
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    WABICEK: kolik máš RAM? Prý telefony pod 2GB přestanou podporovat.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    WABICEK: jinak se to netyka androidu 5, ale obecne 32bit OS. Tj. muze fakt nastat situace, kdy si nekdo koupil pred rokem telefon, ale nebude podporovany - pred casem tu o tom byla debata.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    to bude jako obvykle naprogramovany nejakym jejich juniorem (jiny lidi ani nemaj), na redditu to chodi lidem s Galaxy S10, Pixel 3, iPhone SE s iOS 13 apod
    takze bych zatim asi nepanikaril
    PLAGUEDIL
    PLAGUEDIL --- ---
    WABICEK: tak samo, mam loni kupovany telefon, tak kmo to poslali vsem, at se leknes a koupis nivej.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam