• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    MACSKA
    MACSKA --- ---
    TAURUS: jednou + mám jednoho z 10km vejce
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    A kolikrát jste viděli Noibata?
    MACSKA
    MACSKA --- ---
    EOLIS: jo, ale žábu jsem viděla jen dvakrát... daleko ode mě, když jsem seděla v metru
    EOLIS
    EOLIS --- ---
    LETTRICE: normálně ta mrcha ví, že jsem si stěžoval, protože se objevila deset minut po odeslání. :-)
    LETTRICE
    LETTRICE --- ---
    V Praze jsem potkala za tri dny jednoho, samozrejme predtim, nez jsem ho potrebovala do questu, ale vcera po prijezdu do countrysidu uz asi pet. To spis Noibat je vzacnost.
    EOLIS
    EOLIS --- ---
    Čistě ze zvědavosti. Už někdo potkal wild Fennekin?
    Mě přijde, že tenhle pokémon je jen taková fikce o které se akorát mluví a píše.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    EVILMIND: me tagy inspirovaly tady k natoceni videa :) feedback vitan

    [PoGO] - tagy ve verzi 0.193.1
    https://www.youtube.com/watch?v=KS9SebPbPv0
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    celkem nic moc pvp relevantniho, asi budu delat jen swamperta, empoleona a flygona

    Don’t worry, Trainers—exclusive attacks featured in 2018 will be available in the future.

    Don’t miss December Community Day! - Pokémon GO
    https://pokemongolive.com/post/communityday-dec20/
    JELENIPLOUTEF
    JELENIPLOUTEF --- ---
    JELENIPLOUTEF: respektive prolinkoval jsem to ale ten telefon si neumí natáhnou Google účet, ptz Huawei.
    JELENIPLOUTEF
    JELENIPLOUTEF --- ---
    PLAGUEDIL: ty jo, účet byl zřízen přes FB právě, tak moc nechápu co přesně mám dělat. Kdybys poradil byl bych moc rád.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    zacaly fungovat tagy
    teoreticky pekny
    prakticke problemy imho:
    - tag nahradil appraise, to musel nekdo udelat schvalne, nechapu proc to nemohlo bejt nad
    - sice si radostne vybirate barvu tagu, ale v browse pokemonu neni videt :-)
    - tagy fungujou jen v tom zakladnim browse, tj. nemuzu je vyuzit ani pri trade, ani pri vyberu do libovolneho boje

    i tak je to uzitecny, hlavne pro akce, co chcete delat s nejakou mnozinou pokemonu v budoucnu, treba shit shadow na purifikace, pokemony pro smazani pri dalsim double candy apod, pokomony co chcete levelovat/evolvovat pri questech apod
    PLAGUEDIL
    PLAGUEDIL --- ---
    JELENIPLOUTEF: ja mam churavej a hlasim se pres google ucet, to mas nejaky novy ze uz tma neni google?

    Mozna nalinkovat ucet na jinem telefonu prvni a pak se hlasit pres trainer?
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    ok, trochu jsem ten search prechvalil... bych fakt rad vedel jak tohle vznikne :-)
    Issue description: When the Pokémon Storage page appears when using a search term (such as when trading, searching for Pokémon for your battle party, or searching for a Pokémon species from a Pokédex entry), the subsequent page appears very small on the center of the screen.



    VERY small :-)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    JELENIPLOUTEF: jen teoretizuju - dostanes ho tam urcite snadno z apkmirror. Pokud ten ucet byl zalozenej jako PTC, tak muzes urcite pouzit ten, pokud nebyl, uz tam PTC zpetne nedostanes, takze musis nejak linknout FB-google-apple ucet (nevim, jestli neco z toho na Huawei jde).
    JELENIPLOUTEF
    JELENIPLOUTEF --- ---
    Někdo rady jak dostat Pokémon Go do Huawei, respektive podařilo se mi to, ale nechce se připojit účet přes FB. Než půjdu na internet, radši píšu tady jestli někdo má zkušenost. Díky moc.
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    PIKKMA: Jako tady. Ehm.:)
    PLAGUEDIL
    PLAGUEDIL --- ---
    EVILMIND: do pristiho update.
    Vsiml jsem. Is taky prokliku z batihu do dexu.
    PIKKMA
    PIKKMA --- ---
    RICARDERON: jak tam ses?
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    ve hre aktivni novy filtry, umi to ulozit oblibenej search, a prezije restart! konecne neco dobre udelanyho

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam