• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    FRAKIRA
    FRAKIRA --- ---
    WABICEK: 10 z 12, ne? :-O
    WABICEK
    WABICEK --- ---
    zajimava vec, ted mam 10 vajec z deviti :)
    EOLIS
    EOLIS --- ---
    Meowth balloon appearing my ass!
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    event na smazani Frustration

    Let’s watch The Game Awards 2020 together! - Pokémon GO
    https://pokemongolive.com/post/the-game-awards-2020
    MEMNON666
    MEMNON666 --- ---
    KAERO: netuším jak to aktuálně řeší, na turnaji jsem nebyl drahně let (taky teď začínáme s potomkem hrát a poučka radši ve škole nic nevymenuj proběhla po donesené fakové kartě)
    KAERO
    KAERO --- ---
    MEMNON666: ok, dik. ja sem puvodne hledal jen v anglicke literature, a nepovedlo se mi najit dostatecne jasne zneni. tak uz me ani nenapadlo hledat v ceskych vodach. no a kluci ted budou nastvani, protoze to znamena ze ten lampent je mnohem slabsi karta nez jsme si mysleli.

    a mam jeste jeden problem, co nechapu. muj kluk dostal od kamarada ve skole kartu, ktera je falesna. presneji vypada jako prava, ale ma o cca 30 % vic zivotu (porovnavam s katalogy oficialnich karet na netu). jasne, objevuji se falesne karty, to chapu, smejdi se najdou. jenze jak se hraji treba turnaje? koukam na pravidla, nesmi se to atd. ale jak se to resi logistictky? oficialnich karet je nekolik tisic, tak mi prijde celkem nerealne ze nekdo pred turnajem prohlidne vsechny karty vsech hracu jestli vsechna cisla na vsech kartach vsech hracu jsou spravna?
    MEMNON666
    MEMNON666 --- ---
    KAERO: ano, říkáš to správně

    když končí tvůj tah tak sundaš paralýzu ze svého aktivního (asi by to mohli formulovat lépe)
    KAERO
    KAERO --- ---
    MEMNON666: v kazdem mezikole tedy znamena i to kolo hned po spankovem utoku, takze inherentne je kazdy spanek s 50 % sanci ze nema vliv, rikam to dobre?

    "Paralýza: Paralýza mizí na konci vašeho tahu " - no, jenze ci tah? paralyzu aplikuje hrac 1. mizi ale az na konci tahu hrace 2, ne? to "vaseho" tam je matouci. aspon teda me to mate.
    MEMNON666
    MEMNON666 --- ---
    KAERO: https://www.pokemon-guru.cz/...y/jak-zacit/pravidla/zakladni-pravidla-karetni-hry-pokemon_14108.html
    Speciální kondice

    Některé útoky také aktivují speciální kondice. Jedná se o nežádoucí efekty, které mají svá určitá pravidla:

    Zmatení: Pokémon se otočí o 180° a pokud bude chtít zaútočit, musí si hodit mincí. Pokud padne hlava, útok proběhne, pokud orel, útok se neprovede a Pokémon obdrží 30 zranění.
    Otrava: Pokud je Pokémon otráven, v každém mezikole si přidá 10 zranění.
    Zapálení: Při zapálení Pokémon v mezikole obdrží 20 zranění a hodí si mincí, zda bude efekt přetrvat.
    Spánek: Pokud je Pokémon uspán, musí v každém mezikole hodit mincí, aby se probudil. Pokud spí, nemůže útočit ani se stáhnout.
    Paralýza: Paralýza mizí na konci vašeho tahu a Pokémon se nemůže stáhnout ani útočit.
    KAERO
    KAERO --- ---
    Mam dotaz castecne offtopic. Jestli to je moc mimo, tak me smazte. Moji kluci dostali balicky pokemon karet, tak to ted zkousime hrat. Ale mam problem s pravidly, aplikaci special conditions. Treba karta Mareep, ma utok ktery paralyzuje. Takze hrac 1 zautoci Mareep, hodi si minci, padne hlava, takze aktivni pokemon hrace 2 je paralyzovany. Hrac 1 konci tah. A ted by se mely provest mezitahy. Pak hraje hrac 2, a po konci tahu hrace 2 paralyza konci?
    A dale, je utok ktery uspava, treba karta Lampent. Hrac 1 zautoci a uspi pokemona hrace 2. Pak nastava mezitah, a ma se uz ted hazet, jestli pokemon hrace 2 zustane uspany? To znamena, ze je 50% sance ze uspani nema ve vysledku zadny vliv?

    Dik
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    lstivy utok na nase penezenky se shiny Mew

    Celebrate Pokémon’s anniversary with a brand-new event—Pokémon GO Tour: Kanto! - Pokémon GO
    https://pokemongolive.com/post/pokemongotour-kanto
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    TAURUS: Cestou do práce 100, cestou z práce 100.
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    PLAGUEDIL: To odpovídá. Myslím že jsem nechal doma běžet voňavku + lury asi 2 hodiny, dostal jsem se kolem stovky a pak jsem šel s voňavkou na procházku do centra na 2 hodiny a tím to bezpečně dotáhl. Ale že by to byla nějaká zábava, tak to nebyla.
    PLAGUEDIL
    PLAGUEDIL --- ---
    TAURUS: plusko mam, ale na jednu vonavku to bylo kolem 60.
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    Noibata mám... docela haluz, napsali lidi do skupiny, skočil jsem do auta a musel dojet. Ale mám.
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    PLAGUEDIL: Bez gotchy bych se z těch 200 zbláznil
    FRAKIRA
    FRAKIRA --- ---
    PLAGUEDIL: pristi vikend..
    PLAGUEDIL
    PLAGUEDIL --- ---
    Kdy bude zase nejaky community day, zo by mohlo tech 200 se nachytat celkem bezbolestne. Ted to je tak na dva filmy.
    EOLIS
    EOLIS --- ---
    TAURUS: Tak to vím naprosto přesně. Do dneška jsem netušil že něco jako Noibat existuje, dokud jste o tom nepsali.
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    EOLIS: dneska 3
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam