• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    Augmented reality hra od Niantecu pro Android/iOS - oficiální web s odkazy na googleplay/appstore.

    oficiální PoGo novinky oficiální Niantic support

    TRAINER ID hráčů z Nyxu jsou na nástěnce (každý se může přidat sám)

    Užitečné informace
    reddit TheSilphRoad | reddit Pokemon Go

    Mapy
    SilphRoad Atlas - mapa hnizd

    420Crew23Woldis - 0910 9519 2501
    rozbalit záhlaví
    NOKOS
    NOKOS --- ---
    TRAMEK: vymenit baterku?
    TRAMEK
    TRAMEK --- ---
    Mate ted taky problem s pluskem? Vzdy se pripoji, ale hned vzapeti (do 3 vterin) se odpoji. Nejaka rada, co s tim?
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    Nevíte někdo zda tohle rozložení pokemonů u roketáků zůstane i po akci?
    KAERO
    KAERO --- ---
    Jeste bych mel dotaz na pokemon karticky. Kluk prinesl domu karticku Venusaur V, cely nadseny. Karticky kontrolujem jestli nejsou falesne, protoze na nekterych falesnych jsou nesmyslna cisla (100000 zivotu atd.). Koukam jako obvykle tady:
    Pokémon TCG Card Database | Search the Pokémon TCG Card Database
    https://www.pokemon.com/us/pokemon-tcg/pokemon-cards/?cardName=Venusaur+V&cardText=&evolvesFrom=&simpleSubmit=&format=unlimited&hitPointsMin=0&hitPointsMax=340&retreatCostMin=0&retreatCostMax=5&totalAttackCostMin=0&totalAttackCostMax=5&particularArtist=
    A tu karticku to nenaslo. Ale karta vypadala docela obstojne, tak hledam dal a nasel jsem tohle:
    Venusaur V (SWSH Promo 100) - Bulbapedia, the community-driven Pokémon encyclopedia
    https://bulbapedia.bulbagarden.net/wiki/Venusaur_V_(SWSH_Promo_100)
    Ta karticka vypada stejne jako na bulbapedia, ale popisky ma anglicky. Jinak vsechno sedi.
    Tak ted nevim - mame doma pravou karticku, ktera neni v te databazi na pokemon.com? Nebo na bulbagarden.net pisou o promo karticce, ktera ale doopravdy je falesna?
    UBU
    UBU --- ---
    Hlásím, že aktuálně jde odstranit frustration - pokud na to čekáte jako já :-)
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    NECROMAN: Vždyť to bylo děsně repetitivní sbírání věcí, které byly pořád stejné. Pryč s tím.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    NECROMAN: jako chvili jsem z toho byl nadsenej, ale pak se proste ukazalo, ze to nema endgame - coz je u neceho, kde mas vydrzet, jako docela problem. Uz jsem to nezapnul tak urcite pres rok (resp. naposled co spojili ty friendlisty jen abych zkontroloval co mi to tam leze za bordel).
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Na HP:WU jsem také zabil dost času tak rok, dva dozadu...
    Harry Potter: Wizards Unite is shutting down next year - The Verge
    https://www.theverge.com/2021/11/2/22759677/harry-potter-wizards-unite-shutting-down-january-2022-niantic-ar
    CODE
    CODE --- ---
    Prodáno 😁😝😏😎👌😅

    MISOHU
    MISOHU --- ---
    Hele ona byla založka tagu už delší dobu při vybírání pokemonů do teamu na pvp nebo je to nově?
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    MISOHU: jasne ze ne :) Jsem spis zvedavej jak vymyslej, aby mohli pogo zmenit na esport, aniz by novej hrac musel predtim minimalne tak rok sbirat pokemony...
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    EVILMIND: jsem zvědavej zda do tý doby doladěj bugy
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    next level pvp
    ne ze by se me to tykalo teda :-)

    Announcing the Pokémon GO Championship Series - Pokémon GO
    https://pokemongolive.com/post/pgo-championship-series-announce
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    Kdyztak kdyz by hledal nekdo dva nove pratele do pokemonu, tak tady jsou dva kody.. pritelkyne a jeji syn :)

    dakalsup a danikal
    4813 8744 0156
    9182 9034 0765
    NOKOS
    NOKOS --- ---
    za jizdy tohle neustale odklepavat je fakt docela nebezpecny....

    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    MISOHU: ja treba jak hraju vic uctu, a ted na zacatku jsou vsichni cca na stejnym ranku, ale kazdej ma uplne jiny pokemony, tak je to dobre videt jak se mi algoritmus vysmiva, na altovi mam takovou lacinou anti-kralik sestavu, potkal jsem ho jednou. Muj aktualni main setup ma naopak s kralikem celkem problem, a klidne tri za sebou na leadu a dva dalsi vzadu... :-)
    UBU
    UBU --- ---
    MISOHU: Koukal sem na nejaky videa a libil se mi vigoroth jako safe swap, pokud nejsi idealni counter na lead, switch na safe swap a ve vetsine sanci minimalne sundas stity, alespon jemu to fungovalo 😆 Ja jsem vyzkousel relativne dost veci a ustalil sem se ted na swampert lead, gfisk a talonflame.
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    krásnej příklad, nevydržel jsem 8 proher v kuse kdy na mýho umbreona na leadu šel fairy či fight pokemon, tak prohodím lead s nidoqueenou a buch první hra soupeř na leadu cresseliu - za celou dobu co ted jedu novou sezonu to je poprvý kdy jí u někoho vidím....
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    EVILMIND: ja uz jsem normalne rezignoval na nejaky zmeny tymu, občase se zadaří, občas ne, ale rozhodně se u toho nenaštvu tolik jako když změním team nebo jen changnu leadra a hra mi zacne posilat zakonite protihrace s teamem kterej sem celou dobu nevidel...
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Misohu: Jinak ono je ale fakt tezky neverit na nejaky algoritmy. Jsem nechtel hrat stejnou partu jako minulej remix (i kdyz by to klidne slo protoze zmeny tam jsou maly), takze jsem zacal Greedent - S-Crobat - Drapion, a jako stridave uspechy, docela casto jsem byl hardcounter na swapu kdyz byl na leadu fighter, pripadne i vyhry trvaly dlouho. Tak jsem prehodil vcera na turbo-partu shadow Mawile - shadow Flygon - Dragonair (toho bohuzel nemam shadow). S tim ze idea byla, ze na skoro kazdy lead safe swapnu Dragonair, a nebudu ho stitovat, a na zaklade tech 2 souperovych pokemonu, co uvidim, se rozhodnu ktery shadow dostane oba stity, a pokusi se sjet soupere. S tim, ze pokud ma navic souper cokoliv grass, tak vyhravam skoro automaticky, bo ten maznou za par vterin vsichni. Jako... prvni dva sety 5:0, fungovalo to super, ale pak si hra asi vsimla, ze jsem zmenil partu, a zacala mi posilat jeden charmhole za druhym. A grass pokemona jsem videl z 25 zapasu jednoho, ehm... :-) Pritom s-Vic jsem doted potkaval uplne bezne.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    MISOHU: blbost to neni, kdyz koukas na nejaky streamy tak vidis, ze top pvperi i ted na zacatku hrajou skoro porad proti lidem z top leaderboardu. IMHO je to tak, ze hra drzi ranking z minule sezony, a hrajes proti lidem na stejnem ranku, co maji podobny historicky ranking. Az na level 20 se to prepne na aktualni ranking, ktery to prubezne pocita.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam