• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    TACHIBANA_UKYO
    TACHIBANA_UKYO --- ---
    GAISAKA: Sdílej tady svůj kód, někdo se určitě najde ;]]
    GAISAKA
    GAISAKA --- ---
    Zdravím, potřeboval bych friends, poslat si dárečky atd. Je teď na to i nějaká challenge. Šlo by? Díky!
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    RICARDERON: pritelkyne dva dny zpatky chytla shiny ditta..
    Netusil jsem, ze to vubec ve wildu jde :)
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    Od začátku prosince jsem měl quest na chycení ditta za 3 duháky. Odmítal jsem ho smazat. A dneska se chyt, šmejd fialová.:)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    btw ten registeel se zap cannonem, to uplne rozbije ultra ligu
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    si to tady jen odlozim, bo pak to vzdycky v pulce mesice hledam ;)

    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    btw od pulnoci jde smazat frustration zase
    CODE
    CODE --- ---
    RICARDERON: Neni to spis Pichu? :)
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    CODE: Ne, ale když si dáš Pikaču jako buddyho, po deseti km si sundá podprsenku.
    CODE
    CODE --- ---
    Až dosáhnu level 50, dostanu konečně nějaké zbraně??
    CODE
    CODE --- ---
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    je vypnutej trade
    zda se, ze proto, ze kdyz tradujete s lucky friendem, tak kazdej trade je lucky a neztraci se status lucky frienda
    konecne jednou bug co neni v neprospech hrace, a zrovna ho zaspim :-)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    MISOHU: jinak vcera pri battle day se mi, mimo tuny jinejch bugu, stalo skoro presne to co v tom videu taky, farmim si v klidu Togekisse se svou Kyogre, tj. nemusim nic stitovat od nej, a dostal jsem Psystrikem :-)
    WABICEK
    WABICEK --- ---
    fakt ze divnej lag jsem mel dneska taky (byl jsem na miste se super signalem 5G) a samozrejme to znamenalo prohru. dokud jsem hral na pomalem telefonu, tak jsem si toho zas tak moc nevsimal, ale tedka mam celkem slusny a to pak nastve.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    MISOHU: tohle je extrem a nevidel jsem to jeste. Ale treti stit se mi stal tenhle tejden nekolikrat, plus je naprosto bezne, ze dostanes nahodnej 5s lag, to se mi stane fakticky v kazdem setu. Obcas tam neni zjevnej lag, ale proste vis ze tam je protoze se stane neco co se nemuze stat (souper ma charge utok driv prestoze by nemel mit). Coz proste u hry, kde pocitas vsechno presne, je pruser.
    Vidis na youtube spousta streameru jak to kritizujou (tj. neni to jen mym shit hardwarem), nektery uz kvuli tomu s PoGO uplne skoncili. Paradoxne se to zacalo srat hned potom, co Niantic zminil, ze by z GBL mohle byt esport... :-) To jim tam snad musi nekdo umyslne sabotovat nebo co.
    WABICEK
    WABICEK --- ---
    nevím, takové věci se mi nedějí
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    EVILMIND: já jsem ted dlouho nelogl takže netuším, to jsou fakt takovýhle glitche normální a častý?
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    GBL je cim dal lepsi :)

    Is this the End of Pokémon GO Battle League!?
    https://www.youtube.com/watch?v=KNsEImrDPQU
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam