• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    CODE
    CODE --- ---
    ELHO_CID: obsadil nebo zModral jsem tam po okraji mesta kde co, ale gym s nazvem "les" nemuzu najit .. ukaz prosim na mape
    CODE
    CODE --- ---
    ELHO_CID: socha je out
    . hledám ten les
    FRAKIRA
    FRAKIRA --- ---
    ELHO_CID: Napiš GPS souřadnice, název a barvu gymu a vyhodí Tě nějaký hodný letec
    TACHIBANA_UKYO
    TACHIBANA_UKYO --- ---
    ELHO_CID: Toho v Rymani ti pristi tyden vybusim, pokud nebude nikdo rychlejsi ;]]
    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    Je to gym "les" u Spáleného poříčí a taky "socha nahé ženy u hřiště" v Rýmáni. Zvlášť ta socha mě mrzí, hodil jsem tam tříhvězdového. Ale zase to není úplně v divočině, takže možná to vymlátí někdo z toho hřiště.
    TACHIBANA_UKYO
    TACHIBANA_UKYO --- ---
    ELHO_CID: nezbyva nez cekat, az te nekdo vymlati...
    klidne napis kde, treba nekdo z nas pojede kolem (jsem modry, skrz Brdy jezdim pravidelne, obcas v nejake vesnici zastavim, vymlatim gym, jedu dal)
    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    CODE: Díky za nabídku, ale oba jsou v brdských lesích a vesnicích, takže to nebude jednoduché. Spíš jsem se chtěl zeptat, jestli není jiná možnost.
    CODE
    CODE --- ---
    ELHO_CID: jsem modry, ma jinou barvu = mam te dojit vysekat?
    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    Jsem asi blbej, ale mám už dva pěkné pokemony zaseklé v gymech, kam nikdo nechodí. Je nějaký trik, jak ke vyndat? V jednom tom gymu jsem si potom všiml pokémona, který je tam už tři roky.
    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    2419 2104 1006
    hraju to s malou dcerou, která zatím nemá vlastní telefon
    NOKOS
    NOKOS --- ---
    zkusim hodit kuzi na trh...

    4357 6107 1273

    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    NECROMAN: no nevím, to je o duvod vic pro ruske vojaky jit na Ukrajinu... ;-)`
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Šach mat!
    BILAKOBRA
    BILAKOBRA --- ---
    KAERO: jo s těma barvama mi to taky přijde, že to není úplně ono, no a právě ty tmavé okraje nejsou stejně široké...
    KAERO
    KAERO --- ---
    BILAKOBRA: zadni strana ma nejake vyblite barvy, takze mozna falesna, ale tezko poznat pres fotak a monitor.
    Ja to s klukama to delam tak, ze nove karticky co prinesou projdeme a zkontrolujeme ze ta karta ma spravne vsechna cisla a popisy. pokud ne, tak ji nesmazatelnou fixou oznacim pruhem pres horni okraj. pokud je ok, tak si ji zaradi do herniho balicku. pokud je ok, ale barvy jsou podezrele, tak to neresim. (protoze co taky muzu delat, leda koupit si reflexni spektrak a studovat jestli pouzita barviva odpovidaji profilu tiskarny v japonsku :) )
    BILAKOBRA
    BILAKOBRA --- ---
    ahoj, chci se zeptat, syn dotáhl kartičky, které jsou prý zaručeně pravé, ale já mám své pochybnosti. Protože dvě karty jsou o fous menší než ostatní. A pak třeba tahle mi přijde, že má útoky a tak jak má být, ale zadní strana není symetrická, co myslíte?

    RAM_VON_SEE
    RAM_VON_SEE --- ---
    GAISAKA: 9516 4700 6593
    TACHIBANA_UKYO
    TACHIBANA_UKYO --- ---
    GAISAKA: Sdílej tady svůj kód, někdo se určitě najde ;]]
    GAISAKA
    GAISAKA --- ---
    Zdravím, potřeboval bych friends, poslat si dárečky atd. Je teď na to i nějaká challenge. Šlo by? Díky!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam