• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    CHOCHA
    CHOCHA --- ---
    Dík kouknu na to, ale to už je pak total zevl 😂 . Na naplnění to bude super. Stejně máme hrozny chcipaky tak raidy moc nejedeme. Plusko mám taky už prez šest let a teď jsem ho po třech letech vyndal a jede do pohody.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    jako moje puvodni goplus furt funguje, prestoze mi mockrat spadlo, nekolikrat jsem ho polil, jednou ztratil v lese a dvakrat nakrmil spatnejma baterkama, takze za ty prachy super... :-)

    akorat je problem ze ho stejne nezapinam, protoze jak vubec nehraju tak nemam ani cas to tridit takze vzdycky visim na maximalnim aktualne povolenem baglu, nechapu proc to proste nedaji neomezene, v posledni dobe pridavaji navic jen po 50
    FRAKIRA
    FRAKIRA --- ---
    EVILMIND: viděla jsem gadgety jen na dva a ten, co jsme koupili, fungoval asi týden :-( Ale jasně, možná to byl špatný kus.
    Gotchu evolve zahodil manžel už nevím proč, nicméně požadavek byl levné, to ty vychytávky pravděpodobně nebudou.

    Čtverečky mám sama čtyři a fungují pořád dokonale.

    Každopádně o raidu jsem nikdy neslyšela, mrknu, to nejspíš nutně potřebuju!
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    dal bych si vyhledat na youtube recenze, co zrovna frci... porad vznikaji nove gadgety, koukal jsem treba ze nektery umi:
    - chytat na vic uctu soucasne, rodinnej balicek :-)
    - extra funkci pro raid, prepnes a ono to za tebe busi do obrazovky :-)
    - obejiti toho limit max 1 hod pripojeni (coz je hardcoded na serveru). Je na to extra drat, kterej pripoji nejakou kameru/cidlo na mobil pres prisavku, a hlida ikonku pripojeneho goplus, a podle jeji barvy se automaticky znovu pripoji kdyz te to kopne :-) To je asi nejvetsi bizar, ale lidi jsou z toho nadseny, asi jim nevadi mit furt zaplej telefon na always on.
    FRAKIRA
    FRAKIRA --- ---
    CHOCHA: plus nechces, plus neumi chytat automaticky.. kup si cokoliv jineho, ale jinak nejlepvnejsi varianta je nejspis tohle: https://www.aliexpress.com/item/1005003582632109.html (vyhodnotila jsem ji s rodinou i jako nejlepsi, ale pokud ji chces pouzivat v manualnim modu, tak tam je hrozne hlucna)
    CHOCHA
    CHOCHA --- ---
    Cus, začal jsem hrát po letech s detma a máme furt málo balonu. Nemáte někdo na prodej plusko? Koukal jsem ze klasika nintemdo a za ty léta to nezlevnilo ani o korunu.
    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    kdo z vas je markfortnitking? napis soukromou zpravu, jestli chces vyuzit ten lucky fried.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    kody platej jen hodinu btw, budou nejaky dalsi zejtra a pozitri
    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    Kdyby to chtěl někdo taky zkusit
    Thank you for joining us! Enjoy your code: 4YW5Z4EB6RV8U
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    ELHO_CID: je to na nejakej time research s taloflame na konci prej, nezkousel jsem
    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    EVILMIND: jsou k něčemu ty kódy, co se tam mihaly?
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    live stream z mistrovstvi sveta bezi na twitchi

    Twitch
    https://www.twitch.tv/pokemongo
    CODE
    CODE --- ---
    Chytil jsem konečně slušného

    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    ELHO_CID: simtě, na hřbitově vedle mé práce, co je dál vedle škola mi vydrží pokeš i 5 dnů, nechápu (ve školním roce) ;)
    CODE
    CODE --- ---
    ELHO_CID: rádo se..
    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    CODE: všiml jsem si, díky
    CODE
    CODE --- ---
    ELHO_CID: 50 sent :)
    CODE
    CODE --- ---
    ELHO_CID: OKi, tak dalsi 50 zitra
    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    CODE: je to odhadem někde tady:
    Pozice na mapě
    Mapy.cz
    https://mapy.cz/s/nucecedevu

    Ale no stress, ten od sochy už donesl svých 50 peněz a tenhle není až tak důležitý.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    FRAKIRA: to jeste existuje jo? :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam