• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    poradil by mi tu prosim někdo ohledne koupě nějakýho pokemon (karetního) starter packu pro dva - chci klukovi (6 let) k vanocum koupit skutecnej pack (zatim ma nejaky fejky z poutě ve dvou balickach a neumí to ani hrát) - ale nechci s tim zatim ztracet moc casu, takze idealne "hotovy" dva baliky, ja se k tomu naucim jak se to hraje a zacnu s nim mastit. pokud ho to bude i dal bavit tak pak to zacnu resit serioznejs s balickama atd....

    jasne ze sme koukal na ruzny alzy, vesely draky atd ale... moudrej z toho nejsem co je a co neni hotovej balik a co si musime pripadne poskladat atd...

    pokud je to tu offtopic tak sry a smazu se, diky
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    NACITALKA: A teď je občas, skoro už dospěláky, nutím si aspoň nachvilku nainstalovat a obsadit se mnou gym, vyměňovat, vybattlit nějaký těžší raidy :)))
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    ELHO_CID: To mi připomíná, jak jsem to před šesti lety dětem zakázala, aby na tom nebyly závislý... no, závislákem jsem od té doby já (,,>﹏<,,)

    8645 8467 4526
    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    MACSKA: technicky vzato je to moje dcera. Ale víc hraju samozřejmě já.
    MACSKA
    MACSKA --- ---
    ELHO_CID: Maki220817 jsi ty? (Loarek, klidně to otevřete)
    OPOSUM
    OPOSUM --- ---
    Ahoj, hraju s šestiletým synem.
    kód: 5026 2587 5721
    CODE
    CODE --- ---
    CHOCHA
    CHOCHA --- ---
    Tak už je to doma. A teď je chytim všechny :)
    CHOCHA
    CHOCHA --- ---
    Tak už to Číňani balej :)
    CHOCHA
    CHOCHA --- ---
    Dík kouknu na to, ale to už je pak total zevl 😂 . Na naplnění to bude super. Stejně máme hrozny chcipaky tak raidy moc nejedeme. Plusko mám taky už prez šest let a teď jsem ho po třech letech vyndal a jede do pohody.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    jako moje puvodni goplus furt funguje, prestoze mi mockrat spadlo, nekolikrat jsem ho polil, jednou ztratil v lese a dvakrat nakrmil spatnejma baterkama, takze za ty prachy super... :-)

    akorat je problem ze ho stejne nezapinam, protoze jak vubec nehraju tak nemam ani cas to tridit takze vzdycky visim na maximalnim aktualne povolenem baglu, nechapu proc to proste nedaji neomezene, v posledni dobe pridavaji navic jen po 50
    FRAKIRA
    FRAKIRA --- ---
    EVILMIND: viděla jsem gadgety jen na dva a ten, co jsme koupili, fungoval asi týden :-( Ale jasně, možná to byl špatný kus.
    Gotchu evolve zahodil manžel už nevím proč, nicméně požadavek byl levné, to ty vychytávky pravděpodobně nebudou.

    Čtverečky mám sama čtyři a fungují pořád dokonale.

    Každopádně o raidu jsem nikdy neslyšela, mrknu, to nejspíš nutně potřebuju!
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    dal bych si vyhledat na youtube recenze, co zrovna frci... porad vznikaji nove gadgety, koukal jsem treba ze nektery umi:
    - chytat na vic uctu soucasne, rodinnej balicek :-)
    - extra funkci pro raid, prepnes a ono to za tebe busi do obrazovky :-)
    - obejiti toho limit max 1 hod pripojeni (coz je hardcoded na serveru). Je na to extra drat, kterej pripoji nejakou kameru/cidlo na mobil pres prisavku, a hlida ikonku pripojeneho goplus, a podle jeji barvy se automaticky znovu pripoji kdyz te to kopne :-) To je asi nejvetsi bizar, ale lidi jsou z toho nadseny, asi jim nevadi mit furt zaplej telefon na always on.
    FRAKIRA
    FRAKIRA --- ---
    CHOCHA: plus nechces, plus neumi chytat automaticky.. kup si cokoliv jineho, ale jinak nejlepvnejsi varianta je nejspis tohle: https://www.aliexpress.com/item/1005003582632109.html (vyhodnotila jsem ji s rodinou i jako nejlepsi, ale pokud ji chces pouzivat v manualnim modu, tak tam je hrozne hlucna)
    CHOCHA
    CHOCHA --- ---
    Cus, začal jsem hrát po letech s detma a máme furt málo balonu. Nemáte někdo na prodej plusko? Koukal jsem ze klasika nintemdo a za ty léta to nezlevnilo ani o korunu.
    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    kdo z vas je markfortnitking? napis soukromou zpravu, jestli chces vyuzit ten lucky fried.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    kody platej jen hodinu btw, budou nejaky dalsi zejtra a pozitri
    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    Kdyby to chtěl někdo taky zkusit
    Thank you for joining us! Enjoy your code: 4YW5Z4EB6RV8U
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    ELHO_CID: je to na nejakej time research s taloflame na konci prej, nezkousel jsem
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam