• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    ALMIGHTY88
    ALMIGHTY88 --- ---
    TRAMEK: https://youtu.be/JuTj1FqTuBc?t=159 prý se objeví na mapě a musíš kliknout
    TRAMEK
    TRAMEK --- ---
    EVILMIND: dnes jsem zkusil jednu pres od hradu pres schody k malostranske, zahrady u hradu a karluv most. Vyjma milionu lidi to bylo v pohode, ale nacetl jsem i tu jednu leteckou a to se fakt neda. Hodil jsem tam hned report. Jinak jsem za ty 3 dokoncene cesty nenasel ani jednu tu cellu. Nevim, jestli se spawnujou nebo se daji vytocit ze stopu, ale ani jednu jsem nedal.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    BTW seznam tras se zvetsi na celou obrazovku tim, ze to okno potahnete za roh. Jelikoz zadny jiny drag/drop mechaniky ve hre nejsou, tak jsem na to fakt sam neprisel, treba to nekomu taky pomuze... :-) A bez zvetseni ani neni videt tlacitko na filtrovani.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Jinak jsem po tejdnu v praci a routes v Praze v centru spousta, co jsem scanoval z tramvaje. Dobre vypada cesta pres Karluv Most (tady se hodi funkce ze start/cil cesty si muzete libovolne otocit) nebo kolem kostela na Andelu. Na Hradě jsem videl dve, jedna vede skrz a druha kolem dokola zahrad.

    Jinak jedu cestu mam v praci, a jako to je drzost to jsem nezral, frajer proste z Vrbovskych zahrad odletel vzdusnou carou na Hrad, a jeste navic to i napsal do popisu "fly in Prague". Tak hlavne ze letci maji prava delat trasy jako prvni, dobra volba... :-(
    CHOCHA
    CHOCHA --- ---
    Mě vždycky trvá než do těch novinek proniknu, ale budu muset řešit na ten výzkum a dost mě to štve.
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    EVILMIND: jen kopíruju info, co jsem dostala, patrně od kostela na Karlově do Vršovic, víc nikdo nenašel, alespoň ke mně se to nedoneslo
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    MOIRAIN: ten na Olsanech? A ta tam jeste je? Tahle co jsem zminoval ja bylo policejni muzeum - grebovka.
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    UBU: "Start kostel nanebevzetí svaté Marie ....cíl Vršovice"
    UBU
    UBU --- ---
    EVILMIND: A kde byla? Já ještě na žádnou nenarazil.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    to je fakt smutny pribeh jako
    pritom to vubec nefunguje, v Praze jedina routa, kterou vcera zrusili
    aplikace pada kazdych 50 metru (bo nemuzete mit soucasne adventure sync pokud mate android vetsi nez 9)

    a Ingress mel na (skoro) stejnejch datech totez mnohokrat lepsi uz nekdy v roce 2015

    Pokémon Go routes are the 'hardest feature' the senior producer has ever worked on - Dot Esports
    https://dotesports.com/pokemon/news/pokemon-go-routes-are-the-hardest-feature-the-senior-producer-has-ever-worked-on
    CODE
    CODE --- ---
    Ehm :)

    Pokémon Sleep | Pokemon.com
    https://www.pokemon.com/us/app/pokemon-sleep/
    LOOKASH_II
    LOOKASH_II --- ---
    NACITALKA: take zdravim, Ober Osterreich od jezera k jezeru :) bohuzel uz to konci, jeste bych se tam klidne chvili tocil
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    LOOKASH_II: Koukám, že objíždíme rakousy kousek od sebe. Zdravím! :)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    FRAKIRA: to byvala moje oblibena hrozba, kdyz tam nejakej mladeznik byl moc drzej, ze priste prijdu k nim domu a zazvonim na jeho rodice, jestli si pujde Kubik ven hrat. Je mi 50+, tlustej potetovanej, takze predpoklad byl, ze Kubik pak bude zavrenej doma v bezpeci az do maturity... :-) Ale dneska to neni aktualni uz, zadny deti nehrajou tady.
    CODE
    CODE --- ---
    FRAKIRA: na bandu kolem IPPavlova uz jsou zvykli
    DedekRakovina to tam vede a je to mix 12 letych a pak 40 az 70 :)
    Dokonce nas jednou (jen slovne) kontrolovala Policie v noci u muzea Policie jak je Vysehrdsky most
    FRAKIRA
    FRAKIRA --- ---
    CHOCHA: manžel říkal že jen čeká kdy na něj někdo pošle policajty když jde s partou dětí :-D
    CHOCHA
    CHOCHA --- ---
    Dík nakonec mám dva tak je oba nechám. Jedno jako kamose na candy a do druhyho to nacpu. Našel jsem si particku děti prez syna tak snad to teď bude lepší.
    ALMIGHTY88
    ALMIGHTY88 --- ---
    Ještě je pure stovku možné v budoucnu mega evolvnout, narozdíl od shadow.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Osobne bych purifikoval jen v pripade, ze tim ziskas hundo, ktere jeste nemas, a soucasne ho opravdu chces hrat v PVP v Master lize (a zadne jine hundo nemas). V PVP je shadow horsi.
    Naopak v raidech je skoro vzdycky lepsi, ale zase drazsi na levelovani. Realne to myslim ma smysl jen v pripade, ze chodis na raidy v malo lidech a opravdu potrebujes malou kazdou pomoc.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam