• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    prší a prší ...
    FRAKIRA
    FRAKIRA --- ---
    EVILMIND: diky moc! Nespojila jsem si to, tehdy jsem se jen podivila, ze mne to funguje..
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    FRAKIRA: nesmis mit pripojeny plusko, psal jsem to tady [EVILMIND @ Pokémon GO]
    FRAKIRA
    FRAKIRA --- ---
    pls, funguje vam battle league? Vcera jsem se rozhodla ze si doboucham medajli, ale pokazde skoncim s weak connection - kdykoliv, kdekoliv.. i kdyz jinak nemam s netem zadne potize :-(
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    zapnuta moznost vytvaret routy pro vsechny 48+

    cestou z prace zkusim pujdu pres Kampu, uvidime jak funguje schvalovaci proces, je treba tam dat neco rychle nez to lidi zahltej... :-)
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    tento týden 3 100oví lucky pokémoni - výhra v loterii nebo něco změnili? :)
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    MOIRAIN: dvě jsem osobně viděla u Václaváku, jedna rovnou od Muzea kamsi směrem dolů. druhá klem dokola Václaváku, protože půjčený telefon nechytá pokémony, tak jsem netestovala (a taky tam byl asi milion lidí kvůli průvodu)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    The redemption code for the Yellow Worlds 2023 t-shirt is now available. 4DSJTSPX4B9AH
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    Routes z chatu Pokemon Go CZ (a tak nějak dál)
    ověřené to nemám, možná se dnes vyskytnu kolem Muzea

    NOKOS
    NOKOS --- ---
    MOIRAIN: kup si folda ;-)
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    NOKOS: a dneska se mi telefon zasekl a zrestartoval zas, přestože jsem to včera odinstalovala (do teď semi za 2 roky telefon zrestartoval možná dohromady jednou)
    Samsung Galaxy M31s
    NOKOS
    NOKOS --- ---
    MOIRAIN: potvrzuji. sleep je technicky nelidska sracka! dokonce se jim to na nekterych telefonech sralo tak, ze tu aplikaci pro urcita zarizeni stahli ze storu. napriklad galaxy fold4....
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    Můj sleep 6765-3558-7815
    Můj trainer 8645 8467 4526

    CIVETTA: posláno! :)
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    CIVETTA: a aniž bych tu aplikaci zapnula, tak se mi někdy v noci telefon restartoval zas, takže Sleep šlo z telefonu a pár týdnů až měsíců počkám
    CIVETTA
    CIVETTA --- ---
    MOIRAIN: to jsem ještě nezažila. Ale nedivím se, když vím, kolik už vyšlo updatů
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    CIVETTA: se to teď bojím zapnout, už jsem se bála, že je po telefonu
    CIVETTA
    CIVETTA --- ---
    Kdyby někdo chtěl, tak můj FC na Sleep 7826-9895-6469
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    tak mi pokemon sleep rozhodil telefon tak, že se mi restartoval asi 8x za sebou :/
    ALMIGHTY88
    ALMIGHTY88 --- ---
    EVILMIND: To se právě musí nainstalovat s tím přepínačem. Po vypnutí to pak funguje jako bez modu. Jinak je to trochu komplikovanější, protože každá vibrace = stisk tlačítka a že ten krám v defaultu pořád vrní...
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    MOIRAIN: jo to je podle nazvu ta u kostela a je zase fuc. Dokonce mi to i smazalo medaili za jeji dokonceni.

    Udajne je ted na Vaclavaku a na Barrandove je jich snad 5 nekde, ale asi jim na tu featuru uz kaslu, nez to bude nejak normalne bezne rozsirene, stejne je to desnej beh na dlouhou trat, nasbirat 250 cell, plus jeste pro shit IV pokemona co jsem z toho questu dostal...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam