• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    FRAKIRA: každopádně je to jedno, dětský účet má synátor už 4 roky a kvůli campiru se ho nechce vzdát
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    FRAKIRA: na to jsem videl... :-)

    FRAKIRA
    FRAKIRA --- ---
    HONCKA: stejně jako fb, discord a hromada jiných věcí.. pokud umíš zablokovat všechny apky, kde se dá domluvit na pokémonech s cizími lidmi, tak určitě zvládneš zablokovat i campfire jinak, než pořízením dětského účtu. Pokud neumíš, tak ti dětský účet nepomůže.
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    FRAKIRA: ten campfire k tomu slouží nebo ne?
    FRAKIRA
    FRAKIRA --- ---
    HONCKA: jak presne souvisi detsky ucet s cizimi lidmi?
    FRAKIRA
    FRAKIRA --- ---
    ELIDOR: the same here...
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    HONCKA: podle me veskery omezeni primo ve hre je proste nesmyslna picovina, jelikoz neexistuje zadnej primej zpusob jak ve hre nekoho kontaktovat, tak nikdy nebyl duvod se neceho bat.

    Pokud vim (ciste z toho jak si na to lidi stezujou), tak kids account vubec nevidi events tab ve hre, pri nakupu ticketu na gofesty apod se muzes dostat do situace, kdy nemuzes diteti koupit ze sveho uctu listek (staci zmenit email na jiny a mas smulu pokud sync trva dlouho), pravidelne se pri novych vecech/eventech stava, ze pro detsky ucty je to bugly (nemuzou udelat trade treba), atd.
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    ELIDOR: co je za omezení kromě campfire? Osobně zatím nestojím o to, aby se děti setkávali s lidmy, které osobně neznají
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    dcera mela take detsky ucet a pote co jsem zacal jen narazet na omezeni a nakonec i nemoznost loginu na campfire jsem ji zalozil novy ucet, .. levely dohnany, .. holt nejaky ty pixely shiny a rare ozeleny, .. za to trapeni to nestalo. detsky ucet je opravdu jen trapeni.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    HONCKA: a detskej ucet nejde linknout s FB/Google? protoze pak muzes pouzit ten web
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    EVILMIND: On je problém s tím, že má dětský účet a na ios shop není
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    HONCKA: na PTC si musi pridat nejdriv jinej zpusob loginu, a pak to z webu muzes delat tady
    Niantic Offer Redemption
    https://rewards.nianticlabs.com/pokemongo/signin

    Nebo to proste jde primo ve hre, kdyz se ti chce to opisovat, je to uplne dole v SHOP.
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    Syn dost hraje pokemon go, má účet přes traners club a teď dostal na nějaký pokemon akci nějaký kódy s nějakým obsahem, ale nevím jak redeemovat přes triners club a ne přes niantic
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    130 ruznejch pikachu v baglu, a ani jeden neni ani pres 750 pro showdown, to je teda smutny :)
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    BILAKOBRA
    BILAKOBRA --- ---
    moc jsem nestíhala, ze tří vajíček aspoň stovka azurill :)
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    vajicko jsem dochodil, padl klasicky a jeste spatny, tzn sup profesorovi.
    btw 2x shiny eeve za dnesni chozeni me potesil, ale nejvetsi radost mam z shiny Feebase
    MACSKA
    MACSKA --- ---
    ELIDOR: půl hodiny před koncem jsem si všimla úkolu s inkubátorem, ten jsem stihla. O Azumarilla jsem se nesnažila, mám zásobu z community day.
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    stihl dnes nekdo shiny Azumarilla? ja ani dceka ne, .. mam tedy jedno vajicko, ale uz ne energii :)
    obrazek je ilustracni
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam