• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    UBU
    UBU --- ---
    KUTAS: jo a je to jeden z důvodů proč to pvp nesnáším. Už to mám skoro vyhrané a najednou to zmrzne a konec...
    KUTAS
    KUTAS --- ---
    MOIRAIN: Stava se vam, ze nedokoncite PvP battle? Uz nevim jestli jsem nekdy neco dohral, vzdy ke konci se to zamrzne, jakobych nemel pripojeni a bez ohledu na prubeh to je prohrana hra. (?)
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    Nezvýšili šanci na chytnutí shiny? Protože normálně chytnu shiny leda o CD, teď za 14 dnů 4 shiny.
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    ALMIGHTY88: ok, dekuji, je skoda, ze to nenasadili plosne, je to opravdu skvela funkce.
    ALMIGHTY88
    ALMIGHTY88 --- ---
    ELIDOR: Zkušebně to pustili jen skupině účtů. (taky nemám :( ) To je stejný jako některý účty dlouho neměly tu novou "today" obrazovku s úkoly.
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    XYNDLL_2Q3F: mam 2 shiny zcela bez problemu na prvni moznou
    k micum, mel jsem vzdycky 14+ micu, ale mohlo to byt v kombinaci bonus za barvu gymu, vypsany bonus po souboji (km, dres, lasthit, dmg, ..)

    co me spis prekvapuje, ze na mem telefonu je x dni funkce hromadneho ressu, hromadneho healu, dcerka nic takoveho nema, ac ma stejne stary telefon (srpen 23)
    XYNDLL_2Q3F
    XYNDLL_2Q3F --- ---
    :D
    koukám že ani shiny nebude tak lehká... omg.

    Bizarre Pokemon Go bug makes Raid bosses run away after first ball - Dexerto
    https://www.dexerto.com/pokemon/bizarre-pokemon-go-bug-makes-raid-bosses-run-away-after-first-ball-1514933/
    XYNDLL_2Q3F
    XYNDLL_2Q3F --- ---
    Pokemon Go players sick of “ridiculous” catch rates in Mega Legendary Raids - Charlie INTEL
    https://www.charlieintel.com/pokemon/pokemon-go-players-sick-of-ridiculous-catch-rates-in-mega-legendary-raids-301387/
    XYNDLL_2Q3F
    XYNDLL_2Q3F --- ---
    VLAKODLAK: Nevim. Mozna to je jen na latiose. Asi si Niantic myslim ze budes investovac vic do raidpasu.
    Ale ano, dostal jsem pokazde 8 balls only. Za mne se muzou ji vysr*t. Je to vysmech... sehnat 10 az 12 lidi a nic z toho.
    Myslim ze to zase domr*ali jak shiny thunderuse. Aspon za to, ze nebyl shiny jsem dostal jako omluvu 1x remote a jeden green pass.
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    XYNDLL_2Q3F: to je jako teď na remote míň míčů?
    XYNDLL_2Q3F
    XYNDLL_2Q3F --- ---
    Tak dneska 3x Remote na Latiose prumerne 4 az 5 excelentu v 10 az 12 lidech jen 8 balls ....
    A ani jeden!
    Takze F*ck off remote sh*t pass. Radsi odchodim zygarde.
    Btw party jsou furt broken a resetujou nastaveni catcheru.
    KUTAS
    KUTAS --- ---
    NOKOS: Meli jsme a byli jsme level 32, 33 a 34. Byl to Regigigas.
    NOKOS
    NOKOS --- ---
    KUTAS: hodte se do party a v ni date ve trech kazdou petku
    KUTAS
    KUTAS --- ---
    ELIDOR: jj uz jsem zaznamenal a myslim, ze to sundal vsem 3+ hvezdovym… A diky za upozorneni!
    Prave ty buildy jsou docela dulezite, ted jeste vychytat, kdo je dobry na jakeho pokemona - to se dobre trenuje na tech slabych raketacich, kde Ti reknou predem co Te ceka.
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    btw kdyz jsme u skillu, nyni mas moznost sundat z shadow pokemonu frustration, urcite to vyuzij tam kde vidis vyuziti, zejmena u tech z raidu
    dneska to konci .. buh vi, kdy bude opet moznost. (do vyhledavaciho pole u pokemonu zadej @frustration a zpresni podle sebe, vyber konkretniho pokemona, v pravem rohu tri vodorovne carky, items, charged tm, potvrdit). jde ti nyni zejmena o sundani frustration, tam kde to ma pro tebe smysl, ladit konkretni skill muzes kdykoliv pozdeji.
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    KUTAS: urcite to dava smysl od urciteho cp a tam kde to vyuzijes (pvp ligy, raidy), je to dost draha zalezitost (jak na candy, tak stardust), mel by sis tedy rozmyslet, jestli je i do budoucna pro tebe dany pokemon vyhovujici.
    Sam za sebe (neber jako bernou minci) davam druhy utoky jen pro Great League, u tech co pravidelne vyuzivam na gymy a raidy, vsechny moje 100. pod 96 jen pro pvp. hodne ti pomuze, kdyz budes zvysovat ty co maji lucky trade, usetris stardust.
    pro vyber utoku, doporucuju sledovat weby, kde je porovnani kombinaci skillu a jejich dps, napriklad https://pokemon.gameinfo.io/
    KUTAS
    KUTAS --- ---
    ELIDOR: njn já na ty další apky asi moc nejsem... uvidíme.

    Jinak obecný dotaz - dáváte těm svým lepším pokémonům druhé charged attacks? Dává to smysl?
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    KUTAS: ono kazdy boss je trochu jinak tezky, nejde jen o hvezdicky raidu (dokonce se lisi i dany boss v zavislosti co pouziva za skilly ve fightu) hodne by ti mohla pomoci utilita https://play.google.com/store/apps/details?id=com.StudioZooka.GoToolv2&hl=en_US

    ohledne raidu ti napise s cim mas pocitat a co je idealni proti nemu za utoky
    aplikace ma spoustu dalsich super veci, nejvic pouzivam zjistovani co dostanu za konkretni ukol .. jestli vubec ma smysl ho plnit
    to same u raketaku
    KUTAS
    KUTAS --- ---
    ELIDOR: no posledně jsem zkoušel ve třech domlátit 5* a nedali jsme to. Asi dvakrát se mi to podařilo, náhodně, že jsem byl v práci a zrovna se dva silnější pustili do jednoho a já se přidal a dali jsme to.
    Taky jsem v poslední době věnoval trochu maxování 1500 CP pokémonů pro PvP - i když mi to teda pořád úplně nejde.... každopádně mi přijde, že PvE jsem zanedbal a teď mám problémy porazit ty pokročilejší rakeťáky.

    Campfire jsem ještě nezkoušel... spotlight hours jsou fajn, ale já jsem rád, že si k tomu můžu někdy sednout a chvilku hrát, to úplně "kdy" ještě neovládám :)
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    KUTAS: i vubec ne, jestli mas kolem sebe lidi co hraji, nebo pouzivas campfire, kde muzes nastavit oznameni, ...
    pridas se k jinym lidem a kazda i sebemensi dmg se pocita a i kdyby jsi byl sebeslabsi, tak bosse spolecne udolate a pak uz je to jen o tom, zda chytis bosse nebo ne (vetsinou ano)
    pokud jsi z Prahy a okoli, tak urcite doporucuju skupinu na campfire "PokeKlub.cz" co vede Kadous
    pripadne skupinu "Pokemaniak.cz", ale tam je to sice vysoce efektivni a "vydelecne", ale rychle tempo (run! run!) a imho minimalni pohoda.
    podobne to bude jiste v kazdem vetsim meste ..

    btw zrovna unor je naprosto silenej co do poctu akci ... totalni blaznovstvi, zejmena mezi 19.2. - 23.2., kdy bude 5 ruznych raid hours ... a dalsi pak 28.2.
    urcite vyuzivej bonusy pri spotlight hours, kdy jsou zvojnasobene bonusy (nejcasteji xp, nebo stardust), kdyz to podporis vajickem nebo star piecem tak ti levely poleti jako splasene, uvidis
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam