• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KEDAPůjčovny aut v cizině - rady,tipy,zkušenosti,poradna,odkazy
    Pro všechny co si chtějí půjčit auto v zahraničí a hodí se jim jaká koli rada či info nebo tip na dobrou či levnou půjčovnu nebo taky zkušenosti kde to bylo fajn a kde si raději auto nepůjčovat
    rozbalit záhlaví
    456
    456 --- ---
    poradí mi někdo jak nejlépe cestovat po Londýně ? Auto ? Motorka ? MHD ? Díky
    SM3
    SM3 --- ---
    Máte někdo tip na půjčení plechové dodávky v úpravě EX III? Ideálně v ČR / okolní státy.
    HANZO
    HANZO --- ---
    EILINE: a to jí ho chceš poslat autem z půjčovny?
    EILINE
    EILINE --- ---
    Má někdo zkušenosti se slečnou paní Maria Hynková mariazoova@gmail.com? Projevila zájem o koupi kabátu a zaslání do Anglie.
    PTT
    PTT --- ---
    Ahoj, nejaky zkusenosti s pujcovnou aut v Maroku. Urcite upjceni chceme resit pred priletem do Maroka. Je dobre priojistit auto a kde?
    CEPAL
    CEPAL --- ---
    pujcoval si uz nekdo nekde s propadlym ridicakem? Nejlepe ve Spanelsku? Ja s hruzou zjistil, ze ho mam propadlej (a ziju v UK, takze ho jen tak narychlo neobnovim)
    HANZO
    HANZO --- ---
    PAYA_HORRORCORE: se podívej na nějakého agregátora...
    PAYA_HORRORCORE
    PAYA_HORRORCORE --- ---
    Nepůjčoval si zde někdo auto na Islandu? Zajímá mě cena za nějaké 4x4 s bufíkem :)
    VDFLAT
    VDFLAT --- ---
    VDFLAT: Vyřešeno - z USA do Kanady nebo obráceně nechá člověka přejet prakticky každá půjčovna, ale liší se podmínky. Některé společnosti to vůbec neřeší, jiné si účtují poplatek za každý den v zahraničí a nebo dokonce omezují kilometry, které se smí denně v zahraničí ujet. Takže vždycky pořádně prostudovat všeobecné podmínky.
    JOHNIEZ
    JOHNIEZ --- ---
    VDFLAT: s Alamo jsme to tak meli bez problémů. Ale už je to asi 7 let, takže může být vše jinak...
    VDFLAT
    VDFLAT --- ---
    Má někdo zkušenost s půjčením auta v USA/Kanadě s následným přejezdem do druhé z těch zemí? Vrácení by bylo opět v té první zemi. Díky.
    BCTPEJHON
    BCTPEJHON --- ---
    KORKMAZ: pluscar je teda za mě pěkný odrb.. alespoň co se týče cen na Kanárech.. my měli letos v hotelu na Lanzarote jejich stánek a nabízeli nám za 140 eur nejlevnejsi auto na týden.. říkali jsme si že to není moc, ale zkusíme pogooglit konkurenci.. hned první společnost byla levnější, a to skoro o půlku.. za 80 eur na týden (vše v ceně) u http://www.payless.es/en .. auto jsme si bookli po netu během chvilky a sami nam ho přivezli do hotelu se skoro plnou nadrzi a odvezli se skoro prázdnou bez kecu.. auto bylo jinak po nas dost špinavé z venku a uvnitř bylo třeba vysát..
    BOAR
    BOAR --- ---
    Ahoj
    Nejaky zkusenisti s pujcovnama aut v GB ? a zkusensi s jinym pojistenim, nez primo od pujcovny ?
    nechce se mi dvat za pojisteni to samy, co za auto, a ansel jsem trebba www.worldwideinsure.com .

    Nejaky tipy ?
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    VDFLAT: v USA se tusim taky deka to, ze prevezes auto nekomu, kdo se stehuje a leti sam letadlem
    VDFLAT
    VDFLAT --- ---
    VDFLAT: Odpovím si sám. Plánuju využít režim Rental Car Transfer - půjčovnám se obvykle hromadí auta na nějakém místě a potřebujou je stáhnout zpět. Když má člověk kliku, tak lze sehnat pronájem zdarma s tím, že na cestu z A do B má omezenou dobu. Kromě NZ to na 100 % funguje i v Austrálii, USA a Kanadě.
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    mate nekdo zkusnost s Arguscarhire jako zprostredkovatelem? udelala jsem pres ne rezervaci u Alama, jeste se da zrusit, nasla jsem par negativnich recenzi, i kdyz dost casto to byla chyba tech, co si neprecetli podminky. Mam to zrusit a vzit radeji auto pres Rentalcars? diky
    VDFLAT
    VDFLAT --- ---
    Budu cca 1 měsíc na Zélandu. Ta tak krátko se mi auto/motorku kupovat nechce, doporučíte půjčovnu? Předem díky!
    HANZO
    HANZO --- ---
    LOOKASH: prakticky není, ale některé debetní karty z českých bank se tváří jako kreditky
    LOOKASH
    LOOKASH --- ---
    hele asi blbej dotaz.......

    je mozny pujceni bez kreditky? co sem si googlil nabidky tak vsude chteji kreditku na jmeno toho kdo si auto pujcuje.
    Pripadne nejaky tip na dobrou pujcovnu (portugalsko/spanelsko)?
    ZIGI
    ZIGI --- ---
    KORKMAZ: na Kanarech (Lanzarote) mam velmi dobrou zkusenost s Cicar (http://www.cicar.com/EN) nebo Cabrera Medina (http://www.cabreramedina.com/EN). Meli jsme auta od obou, vzdy jsme jim desive nakladali (sterkove a polni cesty kazdy den) a nikdy ani jedinej problem. Ceny taky priznivy.

    A pak jeste v Andaluzii (Malaga) - MalagaCar (http://www.malagacar.com/) - opet naprosto bezproblemove pujceni i vraceni.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam