• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SA213Elektronická Evidence Tržeb (EET)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    TOFI: poradek v ucetnictvi. nepochybuji ze v pripade capiho hnizda je ucetnictvi kristalove ciste jako ucty standy grose.
    TOFI
    TOFI --- ---
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    ILAB: Pravda. Prevod nepodleha. Talze nic :)
    ILAB
    ILAB --- ---
    SOLDIK: platba kartou eet podleha
    SENIN
    SENIN --- ---
    UCKO: díky moc, včera jsem na ně koukala. Večer si to ještě prostuduju. My bychom potřebovali nejlépe dvě.
    UCKO
    UCKO --- ---
    SENIN: My jsme nakoupili Quorion. Máme tři.
    Hledání | Pokladny - Váhy - Systémy
    https://www.pokladny-vahy-systemy.cz/...y/search-engine.htm?slovo=quorion&search_submit=&hledatjak=2

    Quorion CR2044 2XRS/USB/LA
    a 2x Pokladna Quorion CR21 LA

    Zdá se že budeme muset zakopupit 3x https://www.pokladny-vahy-systemy.cz/EET-BOX-pokladny-Quorion
    SENIN
    SENIN --- ---
    no kdyby tady byl někdo, kdo něco takovýho taky řeší a chtěl si pokecat tak prosím pošta ... díky a mějte se
    SENIN
    SENIN --- ---
    HONCKA: no ale my si ten krám neotevíráme, takže tohle všechno známe a ten servis nám na ty naše starý kasy už někdo dělá, takže zkušenosti máme

    ONDRA_99: ano představuješ si to lehce, ale ne fakt nemůžeš potraviny na několik dní zavřít a jet na dovolenou. Poučovat o zákoně fakt nepotřebuju.
    SENIN
    SENIN --- ---
    dobrý, děkuju všem ...
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    SENIN: vyjezdy se vzdycky plati zvlast, ale ja treba delam servis IT a zakaznici se servisni smlouvou maji vzdycky prednost, pokud neni nekde nejaka vetsi havarie, tak vetsinou tam jedu max dalsi pracovni den po nahlaseni, kdyz nekdo zavola nekdo bez servisni smouvyu, tak muzu mit cas klidne za tyden.
    ONDRA_99
    ONDRA_99 --- ---
    SENIN: Kdyz ti ted nepujde kasa, zavres a neprodavas. Kdyz kvuli nefunkcnosti neodesles EET, tak ti muzou dat az pul mega pokutu. To je dost rozdil hadam.
    SENIN
    SENIN --- ---
    SOLDIK: nevím, platbu kartou bohužel zatím nepodporujeme
    HONCKA: tak to máš asi jako s kasou teď, pokud ti nejede, tak můžeš zavřít tak jako tak.

    Ale tohle já všechno vím, šlo mi spíš o zkušenosti s určitým systémem, i když dokud to neni ještě zprovozněný, tak ty zkušenosti nejsou.
    Jenže servis nemáš v ceně té licence, nebo co vim, tak prostě výjezdy se platí zvlášť. Jo oni Ti řeknou, že máš slevu, že máš zadarmo servis, ale když uděláš obrat nad 100 tisíc měsíčně.
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    SENIN: asi scifi, ale bylo by dobry, kdyby zacali lidi platiit kartou. pak ani eet neni potreba, je tak?
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    SENIN: pokud chces nejakej garantovanej servis, tak se mesicni poplatky platej vsude, u drahyho zbozi je to v cene.
    SENIN: nikde tam nepisou ze ti to opravi do 48hod
    SENIN
    SENIN --- ---
    ONDRA_99: ano na obchod s potravinama je to nepoužitelný, ale dík. To si samozřejmě zjistíme, spíš jsem chtěla poradit, jestli nemá někdo s něčím už zkušenosti nebo více nepátral a zkoušel něco.
    ONDRA_99
    ONDRA_99 --- ---
    SENIN: Maly reseni? Rozumime si dobre tim, co mysli Dotykacka jako mobilni reseni? To je tablet (velkej) s aplikaci, pripojenim bud pomoci simky, nebo wifi a k tomu bezdratova tiskarna.

    Jinak u ty registracni poklady bych si zjistil, jak se resi, kdyz se nepovede eet odeslat (co musi rodice udelat, aby to dodatecne poslali).
    SENIN
    SENIN --- ---
    ONDRA_99: protože je to na obchod s potravinama moc malý řešení, prostě by se to s tim nedalo zvládnout a stíhat.
    ONDRA_99
    ONDRA_99 --- ---
    SENIN: Proc neni mozna?
    SENIN
    SENIN --- ---
    jinak normální registrační poklady jsou s modulem EET, koukala jsem teď na http://www.obchodnitechnika.cz/Registracni-pokladna-pro-EET-Quorion-CR21LA
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam