• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SA213Elektronická Evidence Tržeb (EET)
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    ONDRA_99
    ONDRA_99 --- ---
    KOCOURMIKES: Pokud prijimaji hotovost, nebo platby kartou, tak imho ano.
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    tyve nema to EET platit nakonec i pro freelancery s zivnostnakem jakou jsou web developeri, produkcni videa atd.??
    KOC256
    KOC256 --- ---
    SARF:
    OKa napsal jsem to moc stroze...


    NĚKTERÝM to došlo... Toto je ta myšlenka dne...
    SARF
    SARF --- ---
    KOC256: veřejná kontrola a zájem veřejnosti je důležitá součást občanský společnosti a společenskej tlak na poitiky vytváří. Kdyby politici měli jistotu, že každýmu bude všechno jedno, kradlo by se ještě víc. A vyjádření "chleba levnější nebude" je vlajkovou lodí takovýho nezájmu.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    SARF: Chapu tvoji argumentaci. A kdy cemu to pomohlo?
    SARF
    SARF --- ---
    KOC256: ok, nebudeme mluvit o tom, že politici lžou, protože chleba stejně levnější nebude. Ať klidně lžou a kradou, ať kážou vodu a chlastaj víno, dyť je to jedno. Ať se ztrácej veřejný prachy po stamilionech, hlavně když vesnickej hospodskej nebude moct schovat těch pár piv co večer vytočí sousedům. V nejhorším bude na dávkách, ale na gumovej rohlík z Penamu mít bude, takže cajk.
    BURAN
    BURAN --- ---
    ONDRA_99: to se jeste nikdy nikomu nepovedlo.
    NEVADA_
    NEVADA_ --- ---
    ONDRA_99: Jenže když to bude prokládat bezcennými bláboly jako v TOFI, tak ho málokdo bude brát vážně, i kdyby trefil zlatý důl.

    PIVECEK: Pokud to vyhodnotí jako oprávněné, tak budou. Zvlášť teď u EET. Dá se to zkontrolovat snadno a s možností tučného výběru.
    ONDRA_99
    ONDRA_99 --- ---
    KOC256: To ale porad neznamena, ze se inteligentni vlovek nebude pokouset otevrit oci i tem mene inteligentnim.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Přesně kvůli takovým se tak kolem toho Babiš a média točí. bude levnější chleba, když si tu málem uženeš infarkt nad tím jak lže? Nebude. Tak co se tím vůbec zabýváš. Představu o tom jak to je si dokáže udělat každý inteligentní člověk v ČR (takže asi 10000 lidí) a zbytek opiješ každý den jiným rohlíkem...
    HARALD
    HARALD --- ---
    TOFI: Babiš si totiž myslel, že je tam i kolonka Jméno udavače, kterou musí oznamovatel povinně vyplnit. Že ji tam programátor nedal, to ho vůbec nenapadlo. :)
    TOFI
    TOFI --- ---
    to je takovy kokot estebak
    Babišův veletoč: Možná jsem o udavačském webu věděl
    http://echo24.cz/a/izgMf/babisuv-veletoc-mozna-jsem-o-udavacskem-webu-vedel#Pl8QBrKWuGvjSHYk.01
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KEPASO: Minimalne to potvrzuje mohi interpretaci. A take to ze o tom vedel... :)
    KEPASO
    KEPASO --- ---
    KOC256: tak tady novejsi.

    Osmého prosince jste mi poslal SMS, kde uvádíte, že Finanční správa zavedla formulář pro oznamování porušování zákona o EET. To dokazuje, že jste o webu, minimálně už toho dne, věděl. Je to tak?

    Dobře, možná jsem o něm věděl, ale nikdy jsem ho předtím neviděl, a hlavně jsem nevěděl, že byl anonymní. A když jsem mluvil o 700 upozorněních, mluvil jsem o celkovém čísle upozornění, která tam chodí, a statistika je, že 60 procent tam chodí přes formulář. Ale zpochybňuji to, že jsem o něm věděl od začátku. Já jsem se o něm dozvěděl, ale nebyl jsem při tom, když ho někdo inicioval, jak o tom lže Kalousek. Vy mě stavíte do role, že já jsem ho navrhl, že jsem to inicioval, ale já o tom nevěděl v průběhu prosince. Dobře, fajn, tak osmého prosince, já si to nepamatuju, kdy to bylo, ale určitě jsem nebyl ten, kdo ho inicioval, a nevěděl jsem o něm od začátku.

    Babiš o zrušení webu k EET: Udávat se bude dál. A tu SMS jsem nepsal já | Blesk.cz
    http://www.blesk.cz/...24/babis-o-zruseni-webu-k-eet-udavat-se-bude-dal-a-tu-sms-jsem-nepsal-ja.html
    KOC256
    KOC256 --- ---
    TOFI: Nemyslim si ze o tom nevedel, ale v tom clanku neni zadny konkretni dukaz na spojitost s webem :).
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    NEVADA_: Rozdil je v tom, ze anonymnim udanim zaslanym na FU se obvykle nezaobiraji.
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    KEPASO: nejsem rad, ono to ve vysledky ma opacny efekt...
    KEPASO
    KEPASO --- ---
    SOLDIK: echo a svobodny forum jedou tenhle typ clanku. ano, nema to moc uroven, ale bud rad, ze se do burese vubec nekdo strefuje. co tak pozoruju, lidi jsou jim uplne zhypnotizovani. uz chybi jenom telestena.
    TOFI
    TOFI --- ---
    Udavačský web skončil. Babiš ustoupil občanům | Reflex.cz
    https://www.reflex.cz/clanek/komentare/76930/udavacsky-web-skoncil-babis-ustoupil-obcanum.html
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam