• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SA213Elektronická Evidence Tržeb (EET)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    ADITU: to už mají v pravidlech? Jsou někde veřejně, možná by se hodilo je prostudovat, než tu bude člověk spekulovat.
    ONDRA_99
    ONDRA_99 --- ---
    ADITU: Tak kazdy z rodiny u nich zada kazdy den jednu uctenku. Ale jasne, tohle snad nebude casty pripad.
    ADITU
    ADITU --- ---
    ONDRA_99: to snad řeší to, že není možné na jednoho člověka zaregistrovat víc než jednu účtenku na obchodníka a den. musel by mít zásobu dobrovolníků na registrovaní účtů...
    ONDRA_99
    ONDRA_99 --- ---
    BURAN: Tak tipuju, ze se najde par podnikatelu, kde, kdyz si zakaznik nevezme uctenku, tak ji hodi stranou a pak vecer nadatluje do loterie (asi jich nebude neak hodne, ale par ucite ano).
    BURAN
    BURAN --- ---
    NECROMAN: slosovavat se budou jen uctenky zaregistrovany do loterie, ne vsechny vydane, a je to vyresene.
    SUK
    SUK --- ---
    SUK: Mrzí mě, že takový auto by se mi i hodilo, ale účtenkovka a obzvlášť její "duchovní otec" mi přijdou jako takový svinstvo a zmrd, že radši budu jezdit dál v (M)HD...
    SUK
    SUK --- ---
    NECROMAN: No vidíš! A proto musíme každou účtenku zadat do systému. To by bylo - aby podnikatelé okrádali nás, slušný lidi, aby okrádali stát a nebylo kvůli tomu na dálnice a na důchody a ještě aby mě okradli o Fábku?
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    SUK: "Ahoj, uctenka z naseho shopu vyhrala Fabii. Dam ti deset tisic, pokud se prihlasis na vyhru s touto kopii a pak Fabii na me prevedes, plati?"
    SUK
    SUK --- ---
    NECROMAN: Nepletu-li se, tak ty uctenky nebudou zadany do slosovani automaticky - tedy zakaznik bude muset vzit a zadat na web. Druhou veci je to, ze to asi povolene nebude a zjistit, ze dana osoba ma s obchodem neco spolecneho nebude tezke ;)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Říkám si, co brání majitelům EET pokladen vystavit si kopii účtenky na výherní číslo, které bude vylosované, pokud právě daný podnik účtenku s výherním číslem vydal? A vybrat cenu pro sebe. Předpokládám, že 95% účtenek lidé vyhodí a nebudou si nikde skladovat.
    SLICKYONE
    SLICKYONE --- ---
    A je to tady :) tak snad uz jen otevrit blesk, vecer pustit novu...

    KOC256
    KOC256 --- ---
    TOFI:
    Vedle?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Je tu nekdo kdo resil zavedeni EEt k nejakemu ERP typu HELIOS, POHODA, atp.?
    ADITU
    ADITU --- ---
    TOFI: a teď si to představ černobílý, třeba jako na účtence...
    CUTOR
    CUTOR --- ---
    CYBERWOLF: a k eet se to vaze jak?
    CYBERWOLF
    CYBERWOLF --- ---
    Když si k tomu člověk pustí správnou hudbu, tak to působí vlastně docela dobře...
    Trololo... The Full Original Version.
    https://www.youtube.com/watch?v=sTSA_sWGM44
    SARF
    SARF --- ---
    Říkáte osmdesátky, a já vidím dětský omalovánky.
    ONDRA_99
    ONDRA_99 --- ---
    KASUMI: Uz chapu tu cenu! Oni napsali v duchu 80. let. A nekdo z toho udelal 80 tisic.
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    TOFI: 80 leta vitejte zpet! :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam