• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CORNYRocket League


    Vítejte všichni přiznivci Rocket League.

    Na nástěnku můžete přidávata steamID nebo linky na profile a pokud má PS něco podobného tak taktéž (omlouvám se, nejsem PS4 znalý).

    Ofiko stránky
    Steam store
    Reddit
    PS4 Games
    Wiki jen tak FYI
    Facebook
    Twitter
    Steam skupina
    rozbalit záhlaví
    JOPS
    JOPS --- ---
    TEEPEK: eeee, pridas si nekoho do party, kliknes na jeho jmeno a das trade? Nejsem si jistej, ale takhle nejak to bylo. A ten druhy to musi potvrdit.

    ale narovinu, ja trade nepouzivam, takze je mozne, ze je vsechno jinak
    TEEPEK
    TEEPEK --- ---
    Tak to mi poser že je tu skupina i na RL :-D Čus lidi. Mohl by mi prosím někdo poradit jak obchodovat?
    DEMONIOPUERTO
    DEMONIOPUERTO --- ---
    Já budu moct až v neděli večer jsem s kolem na horách. Od pondělí zase můžu večery většinou hraju něco mezi 8 večer a 2 ráno ( místo večerního filmu )
    JOPS
    JOPS --- ---
    DEMONIOPUERTO: muzes dneska, ci nemuzes?



    docela dobre video :)
    me zase donutilo trochu pozvednout oboci :)

    ROCKET LEAGUE TOP 100 GROUND PLAYS (DRIBBLES, FLICKS, 200 IQ FAKES 🤯🧠)
    https://www.youtube.com/watch?v=vWfWjhBARKE
    DEMONIOPUERTO
    DEMONIOPUERTO --- ---
    Vůbec jsem si včera nevšiml. Dneska možnost? Jinak zatím v této sezoně jsou ranky hodně rozbite. Vše je cca o 1-2 ranky posunuto.
    JOPS
    JOPS --- ---
    DEMONIOPUERTO: pisu asi pozde, ale dneska bych par her dat mohl, kolem 19-20 hodiny, plus minus, vezmu druhy ucet, na kterem jsem dlouho nehral a zkusime
    DEMONIOPUERTO
    DEMONIOPUERTO --- ---
    Přidá se někdo na start nové sezony dneska? Pokud mě ten někdo muže i pomoct dostat se aspoň o rank nahoru zlobit se nebudu :-D
    JOPS
    JOPS --- ---
    DEMONIOPUERTO: hele, ja se dostal da faze, ze kdyz je nekdo toxickej debil a vyhrozuje ti rakovinou, zabitim, a ja nevim cim, tak klikam na tlacitko report a nemam s tim nejmensi problem. A pak obcas mi prijde hlaska, ze hrac ten a ten byl zabanovan :)
    DEMONIOPUERTO
    DEMONIOPUERTO --- ---
    Toxicita je opravdu šilná ja jsem si nastavil Chat pouze na "Quick chat" a dost to pomohlo (stejně mě nezajíma co ma kdo na srdci)
    JOPS
    JOPS --- ---
    DEMONIOPUERTO: coz o to, ale ta toxicita, to je neuveritelny. Hlavne nechapu uvazovani nekterych jedincu, vedeme 2:1, dostaneme gol na 2:2 a on klika na forfeit. Rikam si kurva jako proc? Pritom soupere celou dobu tlacime a pak dostaneme stupidni gol. Pritom si myslim, ze bychom to vyhrali v pohode, ale s takovym debilem odmitam hrat a hned to potvrdim. A super je, kdyz ho pak potkas v dalsim zapase jako soupere. A prejedeme je s prstem v nose.
    DEMONIOPUERTO
    DEMONIOPUERTO --- ---
    Já sem si myslel, že v dia už takové lidi nepotkam :-D díky za zničení me iluze :-D
    JOPS
    JOPS --- ---
    DEMONIOPUERTO: u me je takove zjisteni, ze rozdil mezi DIA II a DIA III je strasne velkej. Do DIA II se dostanu s prstem v nose a pak asi i zavisi na stesti, jakyho dostanes partaka...

    Me nejvic rozciluje, kdyz mame v drzeni balon, jedu podel steny k souperovi brance, pisu Centering a on ten vocas stoji v nasi brane. Ja mam rad hry, kde to konci 7-6 a je mi fuk, kdo vyhral, nez 1:0 a ja se tam vepredu snazim dostat mic do brany a panacek oxiduje v brance. Kdyz uz utok, tak vsichni :-D
    DEMONIOPUERTO
    DEMONIOPUERTO --- ---
    Já mám tu hru od stejné doby, ale začal jsem hrát až nedávno. Kámoš mě nutí hrát hrát plat 3- dia 1 abych se zlepšil co nejrychleji, takže flustrace není nic nového pro mě :-D
    JOPS
    JOPS --- ---
    DEMONIOPUERTO: na pc mam dva ucty, tak vezmu ten horsi a muzem dat, jde o to, aby proti tobe nelitali championi, to dokaze dostat cloveka do frustrace :)

    A za 150 hodin byt v Platine neni spatny, mne to trvalo asi dele. Ja to hraju od te doby, co to bylo na PS4 gratis, takze uz nejakej rok to je a je to fakt jedina hra, kterou fakt hraju hodne.
    DEMONIOPUERTO
    DEMONIOPUERTO --- ---
    Tak třeba budu moct pomoct :-D jednou až budu lepší
    JOPS
    JOPS --- ---
    DEMONIOPUERTO: :) no, to ja tam mam nalitano o dost vic no :)

    mam to na PC, PS4, Nintendo Switch a par tisicovek hodin to je. Ale na Championa se ne a ne dostat.
    DEMONIOPUERTO
    DEMONIOPUERTO --- ---
    JOPS: to máme snad všichni. Já to hraju jen chvíli ( cca 150 hod ) takže se rád příručím od někoho kdo je lepší. ( Plat 1-2 )
    JOPS
    JOPS --- ---
    DEMONIOPUERTO: cus, hraju kazdy den, par zapasu si dam, akorat u toho mam chut obcas sezrat joypad. Klidne nekdy muzem zkusit dat, v singlu jsem dia I-II, ve dvojkach ted dia III a v trojkach jsem nejakej DIA asi I, ty trojky moc nehraju.
    DEMONIOPUERTO
    DEMONIOPUERTO --- ---
    Tak někdy mužeme. Moje epic id je: DemonioPuerto a PS4: Muller0330
    CORNY
    CORNY --- ---
    DEMONIOPUERTO: občas to pustím, ale nemám na to moc času a podle toho to i vypadá, jsem v goldu
    DEMONIOPUERTO
    DEMONIOPUERTO --- ---
    Je tu někdo, ještě kdo hraje? Koukam naposledy tu byl někdo 2019 to už chvilka je :-D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam