• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HONZA09ETERNAL CCG
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Ty vole :)))



    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    DOCKINEZ: Aha, to je fakt no. Já teda hraju constructed, tak mi absence draftů nevadí. Ten Locopojo hraje ale i draft a na constructedu hraje hlavně různý jank decky, což mě naopak baví hodně. No a je to takovej entuziastickej Amík.
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Na ManuS koukám někdy na Youtube, ale ten az tolik nedraftuje.

    No a taky má projev v angličtině jako uspávač hadů, což je samo omluvitelný vzhledem k tomu, že není rodilý mluvčí, ale vtipnej a dynamickej projev Illiona mě prostě udrží při sledování déle.
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    DOCKINEZ: Jop, Illyon je dobrej. Ještě taky doporučuju Locopojo a ManuS. U ManuSe je další přidaná hodnota v tom, že poslouchá k tomu dobrej punk a gothic. :D
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Je to tenhle týpek, budu si ho dávat častěji

    https://www.twitch.tv/ilyon_/videos/all
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Jde to se mnou z kopce. Včera jsem pri vaření chilli omáček přirozeně nemohl grindit gauntlet (7:0 na master s valkyrama běžně), tak jsem aspoň sledoval poprvé v životě twitch.

    A bylo to super, typek mega zabavnej. A v draftu dostával na prdel úplně jak já ;)
    MATHES
    MATHES --- ---
    DOCKINEZ: merchanty chces hrat v playsetu nebo vubec mi prijde a mam jen jednoho z obou barev:/
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Ech, samo 4. wrata. A z čistý zlomyslnosti i tu svini, co zakazuje hraní kouzel :)
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    MATHES: Jo, to jsem i myslel. Vkusně bych tam zakomponoval zelený a modrý merchanty a do marketu přidal par svinaren, případně 5. wrata atd.
    MATHES
    MATHES --- ---
    DOCKINEZ: myslim tohle :)
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    MATHES: Myslíš ten green feln? Asi by chtěl přidat merchanty, ale jinak to funguje. Akorát jsem chtěl změnu.
    MATHES
    MATHES --- ---
    DOCKINEZ: jsem si postavil to cos sem ne tak davno hazel, tak doufam, ze to neni uz crap pile:D
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    XINDL: deck to není z nejlevnějších, ale díky crestům a bulletshaperovi prakticky odpadaj trapný a dřív fakt častý scénáře s nedostatkem barevný. A malý Icarie jsou konecně i trochu hrozba, nejen hledačky many.
    XINDL
    XINDL --- ---
    DOCKINEZ: ajo, ja sem chuj :D to me vubec nenapadlo :D
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    XINDL: to je normálně mana. Narozdíl od Magicu, kde je bílá mana bílá a černá černá (čemuž odpovídají zkratky W, B atd.), tak tady musej mít něco extra.

    T - time, bílá
    J - justice, zelená
    P - primal, modrá
    F - fire, červená
    S - shadow, černá
    XINDL
    XINDL --- ---
    jo a nevite, jestli jsou nekde vysvetleny pojmy jako TJP, FJS, apod.? Nemuzu to najit
    XINDL
    XINDL --- ---
    DOCKINEZ: super, dik. Spoustu legend nemam, ale asi budu muset produstit nehratelny karty. Nemam zatim zadnej nejak extra funkcni balicek a tento vypada, ze by mohl byt stabilni
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Vlastně bys mohl místo End of story hrát třetí Privilege, stejně ho dost často zahazuju do shapera.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam