• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HONZA09ETERNAL CCG
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    Turn 2 double Icaria in ranked : EternalCardGame
    https://www.reddit.com/r/EternalCardGame/comments/98g1vb/turn_2_double_icaria_in_ranked/

    Turn 1 I played Trail Stories twice on Mirror image and played North Wind Herald.

    Turn 2 I played unstable form on North Wind to get Icaria and played mirror image.
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    A tohle je super:

    Keep Your Rank
    To help protect forward progress made by players, we're making some changes to how Ranks work in both Ranked and Draft:
    Players can no longer demote from Diamond to Gold, from Gold to Silver, or from Silver to Bronze. (You can still demote within a Rank - from Silver II to Silver III, for example - but once you make it to Silver, Gold, Diamond, or Master, you're staying there.)
    Players can no longer demote within a Rank (go from Silver II to Silver III) in your first three games after reaching a new tier.

    Že bych zkusil zabojovat o master? :)
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Víkendová akce dobra - za 4000 goldu jsem získal 9 boo a 2600 zlata zpátky ;)

    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    A mám důvodný podezření, že se u boosterů hejbalo s drop rate - od začátku měsíce jsem mohl rozbalit cca 35-40 boo, legenda ani jedna. To samý drafty, forge a liga. Nejsem žádnej rozmazlenec, kterýmu by bylo zatěžko legendy craftit, ale tohle už je malinko únavný.
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Cesta na diamond nebyla moc těžká. Valkýry jsem nechal v šuplíku a moji důvěru dostal feln v nejsurovější podobě. Žádný experimenty a karty "na chuť", ale snaha o maximální konzistenci.

    In cold blood jsem dlouho hrával 2-3x main. S příchodem merchantů stačí jeden kousek v marketu a v mainu je Feeding time. Dokud bylo obojí, tlouklo se to mezi sebou.

    Porazit jde všechno, něco ale spíše se štěstím. Nejhorší je asi bílá, ktera rychle narampí, tvrdě útočí, umí odpovědět na všechno a šťáva jí jen tak nedojde.

    XINDL
    XINDL --- ---
    tyjo, hodne slusne. Az se vratim z dovolene, taky rozjedu ligu, uz se tesim :)
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Ty vole :)))



    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    DOCKINEZ: Aha, to je fakt no. Já teda hraju constructed, tak mi absence draftů nevadí. Ten Locopojo hraje ale i draft a na constructedu hraje hlavně různý jank decky, což mě naopak baví hodně. No a je to takovej entuziastickej Amík.
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Na ManuS koukám někdy na Youtube, ale ten az tolik nedraftuje.

    No a taky má projev v angličtině jako uspávač hadů, což je samo omluvitelný vzhledem k tomu, že není rodilý mluvčí, ale vtipnej a dynamickej projev Illiona mě prostě udrží při sledování déle.
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    DOCKINEZ: Jop, Illyon je dobrej. Ještě taky doporučuju Locopojo a ManuS. U ManuSe je další přidaná hodnota v tom, že poslouchá k tomu dobrej punk a gothic. :D
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Je to tenhle týpek, budu si ho dávat častěji

    https://www.twitch.tv/ilyon_/videos/all
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Jde to se mnou z kopce. Včera jsem pri vaření chilli omáček přirozeně nemohl grindit gauntlet (7:0 na master s valkyrama běžně), tak jsem aspoň sledoval poprvé v životě twitch.

    A bylo to super, typek mega zabavnej. A v draftu dostával na prdel úplně jak já ;)
    MATHES
    MATHES --- ---
    DOCKINEZ: merchanty chces hrat v playsetu nebo vubec mi prijde a mam jen jednoho z obou barev:/
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Ech, samo 4. wrata. A z čistý zlomyslnosti i tu svini, co zakazuje hraní kouzel :)
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    MATHES: Jo, to jsem i myslel. Vkusně bych tam zakomponoval zelený a modrý merchanty a do marketu přidal par svinaren, případně 5. wrata atd.
    MATHES
    MATHES --- ---
    DOCKINEZ: myslim tohle :)
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    MATHES: Myslíš ten green feln? Asi by chtěl přidat merchanty, ale jinak to funguje. Akorát jsem chtěl změnu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam