• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HONZA09ETERNAL CCG
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    Ahoj. Jsem se inspiroval o Locopojo na streamu a v neděli jsem postavil Icaria White Ramp s tou novou promo kartou. Po dlouhý době co jsem to nehrál, jsem hitnul během jednoho večera Gold Rank. O víkendu s tím zkusím diamond.

    4 Seek Power (Set1 #408)
    4 Torch (Set1 #8)
    4 Teacher of Humility (Set4 #67)
    4 Trail Maker (Set3 #65)
    2 Auralian Merchant (Set4 #70)
    2 Kindle (Set1002 #2)
    4 Knight-Chancellor Siraf (Set1 #335)
    3 Stand Together (Set1 #334)
    3 Winchest Merchant (Set4 #126)
    4 Genetrix Irel IV (Set4 #307)
    1 Rise to the Challenge (Set1 #320)
    4 Sandstorm Titan (Set1 #99)
    1 The Great Parliament (Set1 #338)
    3 Marshal Ironthorn (Set1 #174)
    4 Worldbearer Behemoth (Set3 #87)
    3 Icaria, the Liberator (Set1 #329)
    2 Fire Sigil (Set1 #1)
    3 Time Sigil (Set1 #63)
    5 Justice Sigil (Set1 #126)
    4 Crest of Impulse (Set3 #251)
    4 Crest of Glory (Set4 #243)
    4 Combrei Banner (Set1 #424)
    3 Crest of Progress (Set4 #247)
    --------------MARKET---------------
    1 Stand Together (Set1 #334)
    1 The Great Parliament (Set1 #338)
    1 Marshal Ironthorn (Set1 #174)
    1 Icaria, the Liberator (Set1 #329)
    1 A New Tomorrow (Set1 #348)
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Na tohle jsem měl karty, tak jsem to včera postavil a zkusil. 4x 7 výher, dvakrát 6.

    Paladinotaur: Easymode Gauntlet Grinder by BarnacleEd | Eternal Decks | Eternal Warcry
    https://eternalwarcry.com/decks/details/pyJ5jVqhScI/paladinotaur-easymode-gauntlet-grinder
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    XINDL: Mel jsem podobnou zkusenost a motivaci :)

    Taky mi dost pomohlo, ze jsem si na odreagování postavil skycrag agro, takze jsem s tema mrchama uz trosku zvyklej hrát.

    Jinak rank aktualne diamond 2, od diamond 1 me deli asi dve vyhry. Uvidime.
    XINDL
    XINDL --- ---
    DOCKINEZ: po poslednim draftu, kdy me jednu hru strasne rozsekal typek s yeti sem si rikal, ze pristi draft musim taky zkusit nejakej yeti deck. Nikdo je asi nejak extra nepickuje, takze tam vsichni zustavaji pro tebe
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Jinak obr je naprosto brutální. Takovej lepší sky crew.

    Jinak deck poslouchal jak hodinky, unseen commando chodilo, crafty yeti vždycky dolíznul chybějící zemi a na late game zpravidla vubec nedoslo.

    Prijemna zmena. Vetsinou jsem v draftech prilis greedy, beru value nad krivkou a chcipnu sice bez boardu, zato ale s plnou rukou.

    Tady jsem treba spellcraft zahral za celou dobu snad jenom jednou. Neni cas ztracet cas a start typu snowcrust > stick > unseen souperi moc nedavali.

    Kazdopadne se rad podelim o krasnou demenci v poslednim kole. Ve ctvrtym kole jsem dal strategize a reflex, takze herald zadarmo. Na ruce 2x unstable form sliboval poradnyho macka.

    Hadejte, kdo zahral unstable na heralda jeste to kolo a dostal krasnou bytost za 1 manu? :) Souper se musel potrhat smichy... nez jsem ho o dve kola na to zabil.
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Po delší době vyhranej draft.

    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    No jo, taky bych si mohl rozbalit boo za 14 dní a dohrát to.
    XINDL
    XINDL --- ---
    Takze moje liga. Pokud ten rank vydrzi do 50 bude to pecka :)



    XINDL
    XINDL --- ---
    HONZA09: hodne slusny GG :D
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    Turn 2 double Icaria in ranked : EternalCardGame
    https://www.reddit.com/r/EternalCardGame/comments/98g1vb/turn_2_double_icaria_in_ranked/

    Turn 1 I played Trail Stories twice on Mirror image and played North Wind Herald.

    Turn 2 I played unstable form on North Wind to get Icaria and played mirror image.
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    A tohle je super:

    Keep Your Rank
    To help protect forward progress made by players, we're making some changes to how Ranks work in both Ranked and Draft:
    Players can no longer demote from Diamond to Gold, from Gold to Silver, or from Silver to Bronze. (You can still demote within a Rank - from Silver II to Silver III, for example - but once you make it to Silver, Gold, Diamond, or Master, you're staying there.)
    Players can no longer demote within a Rank (go from Silver II to Silver III) in your first three games after reaching a new tier.

    Že bych zkusil zabojovat o master? :)
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Víkendová akce dobra - za 4000 goldu jsem získal 9 boo a 2600 zlata zpátky ;)

    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    A mám důvodný podezření, že se u boosterů hejbalo s drop rate - od začátku měsíce jsem mohl rozbalit cca 35-40 boo, legenda ani jedna. To samý drafty, forge a liga. Nejsem žádnej rozmazlenec, kterýmu by bylo zatěžko legendy craftit, ale tohle už je malinko únavný.
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Cesta na diamond nebyla moc těžká. Valkýry jsem nechal v šuplíku a moji důvěru dostal feln v nejsurovější podobě. Žádný experimenty a karty "na chuť", ale snaha o maximální konzistenci.

    In cold blood jsem dlouho hrával 2-3x main. S příchodem merchantů stačí jeden kousek v marketu a v mainu je Feeding time. Dokud bylo obojí, tlouklo se to mezi sebou.

    Porazit jde všechno, něco ale spíše se štěstím. Nejhorší je asi bílá, ktera rychle narampí, tvrdě útočí, umí odpovědět na všechno a šťáva jí jen tak nedojde.

    XINDL
    XINDL --- ---
    tyjo, hodne slusne. Az se vratim z dovolene, taky rozjedu ligu, uz se tesim :)
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam