• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HONZA09ETERNAL CCG
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    Hodně pěkný. Rank 12. Z toho už kápne asi dobrá odměna.
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Já to neměl čas vymejšlet, tak jsem zbaběle sáhnul po

    Vara's Merchants (FJS Singleton Event) by Knifebloom | Eternal Decks | Eternal Warcry
    https://eternalwarcry.com/decks/details/_iGxYAnGawE/varas-merchants-fjs-singleton-event

    pár legendárek jsem neměl a necraftil. Asi čtyři věci jsem změnil a asi to funguje.
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    Já zvládnul nakonec všechny tři, ale nic moc teda. Jsem hrál v neděli ve slušný kocovině po dvoudenním mejdanu. :D Jeden run stranger tribal a dva runy 150 kartovej FJP deck. 2x3, 3x3, 0x3. Dost mě drtili combrei decky, co hráli Teluta. A to i v případě, že jsem si na něj schoval Vanquish. Ale herní mod to byl zábavnej.
    XINDL
    XINDL --- ---
    ja se k tomu bohuzel vubec nedostal tento vikend :(
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Tak já dal dva pokusy a 2x 7 výher.

    To by šlo. Zkusím to ještě potrápit.
    XINDL
    XINDL --- ---
    HONZA09: jo, na techto eventech je fajn, ze maji value uz jen za to, zes je nakoupil, takze kdyz dostanes 0-3, tak vlastne neprodelas.
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    XINDL: Já dám snad dohromady goldy na dva, na tři a uvidím, taky podle času.

    DOCKINEZ: No jde o to, že v balíku může být jen jedna kopie karty (kromě zemí) a podle barvy balíku se pak na začátku runu vybere hrdina (to jsou všechny ty karty v tom odkazu dole), tak aby jeho barvy byly zároveň i barvami balíku. A jednou za hru se ten hrdina dá přivolat za dvě many do ruky a dostane random upgade. Sám jsem na to docela zvědavej, ale jednokartový eventy už v Eternalu kdysi byly a byly zábavný, tak se těším. Navíc myslím, že na poměr goldy/boostery člověk neprodělá ani, když to projede 0-7.
    XINDL
    XINDL --- ---
    HONZA09: no, jelikoz mam celkem napraskanej vikend, tak nevim, jestli se k tomu uplne dostanu. Uvidime, pokud bude cas, jeden run zkusim :)
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    HONZA09: Nevím, asi vynecham. Moc to nechápu.
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    Tak teď mě update Eternal stál 400 MB. Snad ty data budou díky tomu levnější. :)
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    Jak se těšíte na novej event? Já mám singletony rád, doufám, že z toho udělají jednou regulérní mód.

    Heroes Rise! | Eternal Warcry
    https://eternalwarcry.com/events/details/1Ja5NTBdZUo/heroes-rise-

    Decks can contain only a single copy of non-power cards.
    When you begin a run, you will select a single Hero card that’s not contained in your deck.
    Your Hero must come from the factions contained in your deck.
    For example, you could use Crunch as your Hero in a Fire/Primal deck or a Fire/Primal/Shadow deck, but not in a mono-Fire deck.

    You’re locked in to the Hero you select at the beginning of each run, but you can edit your deck between games.


    Once per game, you can pay 2 power to Call your Hero. When you Call your Hero:

    You create and draw your Hero.
    You’ll choose one from three random “upgrades” to apply to your Hero, like “+1/+1, Unblockable, or Deadly”.
    You gain an Aegis.

    ...

    Tady je odkaz na všechny hrdiny.

    Eternal Cards | Eternal Warcry
    https://eternalwarcry.com/cards?Query=hero&SearchRace=true
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    XINDL: Jo, baterka je po dvou letech zralá na výměnu.
    XINDL
    XINDL --- ---
    DOCKINEZ: no, ja teda s baterkou nemam nejmensi problem. Mam Samsung Galaxy J5 a baterku to zere tak 10% za pul hodiny hrani. Jestli to spis nebude tim Iphonem :D :D
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    HONZA09: A jeste horsi je to venku v zime. iPhone + mráz = za půl hodiny vymalováno :/
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    DOCKINEZ: Jj. V neděli mi ji sežralo skoro celou během cca dvou až tří hodin hraní.
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Hele, taky vám žere Eternal tak brutálně baterku?
    XINDL
    XINDL --- ---
    DOCKINEZ: Takovej trochu Kripp :D Asi jede jen drafty a ma 772 neotevrenych baliku a 1,5 mega dustu. OMG :D :D
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Tenhle týpek mě baví. Jen drafty.

    https://www.twitch.tv/mann_und_mouse
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam