• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DYNKOperativní leasing - sdileni zkusenosti a nabidek
    SKAFF
    SKAFF --- ---
    LELI: nejsou to skladovky, obe jdou do vyroby
    LELI
    LELI --- ---
    SKAFF: starej a novej model, jedno bude skladovka, ...
    SKAFF
    SKAFF --- ---
    Nechapu, obe nabidky na OL na 20k rocne na 24 mesicu

    Škoda Octavia kombi 2.0 TDI Style (A7) 110 kW
    - 14 995 CZK

    Volkswagen Passat kombi 1.5 TSI Elegance DSG (A7) 110 kW
    - 7 923 CZK
    ASACHI
    ASACHI --- ---
    KALIBAN: Ja mel pred seatem BMW v dieselu a jezdil jsem za 9.

    Tak jako tak ... par stovek mesicne rozdil, takze to je fuk ... ja najedu 20K rocne, takze toto moc neresim.

    Jinak jako jo, ja jsem z tech cisel dost prekvapenej taky :)
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    ASACHI: tak jestli mas ten 135kw tak se mi ta spotreba zda bejt uplne z rise snu... ja mel stejnej motor v GTD, stejny generace... a jezdil sem mesto kolem 6-6,5 a dalky 5,5... coz je taky samozrejme ok, ale ty tvoje cisla, cistej sen :)

    fakt je, ze v gtd me to DSG sralo mnohem vic nez v cupre, myslel jsem ze to je tim benzinem, takze presne opacna zkusenost nez mas ty
    ASACHI
    ASACHI --- ---
    KALIBAN: Ja mam Golfa 7 1.4TSI DSG a ten fakt jezdi mesto 7 a dalkove 6-6.5.
    S tim, ze jsem ted vzal novyho leona combi z generace Golf 7 (tj. ne ten brand new, ale posledni co sjel z tovarny ... pac jsem dostal nabidku, ktera se neodmita ...).

    Ma to 2.0TDI 135kW DSG a jezdi to takhle no. DSG je dost rozdil oproti tomu golfu, kteryho mam od 2014. Nicmene je to hlavne tim, ze Diesel ma mokry spojky, kdezto TSI suchy = uplne jiny chovani a moznost prenosu kroutaku.
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    ASACHI: tak to je dobrej ulet... to sem nemel nikdy s nicim. masakr.

    to je 110kw ?

    a to novy dsq neni takovej voprc jako driv, ale porad me to vlastne obcas sere ( v cupre)
    ASACHI
    ASACHI --- ---
    SKAFF: ja mam 2.0TDI DSG (leon combi ) ... po meste za 5.4
    dalkove kolem 3.8 / 100

    1.4TSI mi po stejnych trasach zere 7 a 6.5

    DSG novy je buttery smooth, takze tam problem nehledej ...

    Jinak 7500 bez dane je celkem pekny za passata ve vybave


    SKAFF
    SKAFF --- ---
    Jinak to 1.5 TSI se mi docela libi, zena ma golfa 8 a to bere 5.8 na sto dlouhodobe (uz to ma skoro dva roky), a jednou jsem s tim jel i pod 5 dalku. U prase to bude asi lehce mozna vic, ale imho porad lepsi nez naftostroj. Akorat me obcas sere to cukaci DSG, ale da s tim naucit jezdit
    SKAFF
    SKAFF --- ---
    KORKMAZ: Nasel jsem u barthu prase v metle a kombajnu na 18 hlinach, v erlajnu, voturbeny 1.5 TSI, za 20k najezd na 3 roky za 7500 bez dane. Prijde mi to dost dobry, na to ze ochcávka zacina v socce na 8k, ale kdyby mel nekdo lepsi tip tak sem s nim, jinak do toho pujdu. Bohuzel vypada to, ze nemaji skladovku, takze si pockam... Ale zas nemusim mit bily prase a muzu vybrat barvu, to je asi jedna z vyhod
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    Je to jako firemní benefit
    DYNK
    DYNK --- ---
    Oboji podle me velmi dobra cena. To by bylo konkurenceschopny i v dobach, kdy OL pro soukrome osoby zacinal a byl levnej. Ale tusim, ze to nebude verejna nabidka, co?
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    KORKMAZ: podle me to je super cena.. hlavne to prase je trosku nesmysl, nemas o tom vic? to bych klidne nasal
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    Jen takovej dotaz...novej golf (takže předpokládám Mk8) v benzínu za 5k nebo prase kombi za 7k...to je dobrá cena nebo ne? Nájezd 15tkm, na 2-3 roky (ceny se moc neliší).
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    CERMINEK: jaky mas parametry a co shanis? ted zrovna jsou docela akce na novy auta a to i operak ovlivnuje (ale smerem dolu) ... ale 2.5x vyssi, to se mi nezda, rekni vic detailu
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    OL přestává být zajímavé řešení, pokud firma nemá flotilu o 30autech? Řeším další OL do firmy. Nechám si poslat CN na to samé auto, co už mám (Superb III Style Plus) a cena za měsíc je 2,5x vyšší s absolutně stejnými parametry... Kde se teď nejvíce vyplatí brát OL?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    a hlavne ja mluvil o vyhodach, ktery plynou mne osobne, protoze tam delam. To mi nikde jinde nedaj ani omylem.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    CERMINEK: tak to je spis ale problem na tvy strane, mas si precist podminky a normalne rict, ze v zadnym pripade nebo odstupujes od smlouvy. Do hodiny sem mel pristaveny nahradni Laurint & Klement Superb.
    jinak si nemyslim, ze by byl se skofinem v administrativnich vecech problem, to zas ne. Zakaznicka spokojenost dle pruzkumu je dost vysoka, nase zakaznicky oddeleni je velice vstricne a makaj skvele. Kdykoliv sem neco zarizoval, bylo to okamzite hotove. A to ani nevedeli, ze tam makam taky.
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    DRAGON: V žádným případě, cokoliv po škofinu chci je problém a neplní ani standardní věci ze smlouvy... Náhradní auto, když se mi zadřela převodovka a bylo to na záruku, byl neskutěčný voser a den na telefonu....
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    CERMINEK: jako to ja vezmu urcite, protoze se mi to hodne vyplati, to ale tak bohuzel tohle je hroznej voprc. Aspon si budu vic davat pozor na radary!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam