• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DYNKOperativní leasing - sdileni zkusenosti a nabidek
    CUBICULA
    CUBICULA --- ---
    Čus leasáci,
    budu teď minimálně rok bez auta, a chěl jsem pořídit nějakou šunku na pendlování Praha-Plzeň jednou až dvakrát do měsíce a pár pojezdů po Praze týdně.

    Koukám ale, že na operák jdou i ojetiny, což by bylo možná lepší. Je reálné sehnat něco kolem 5 000/měs na 12 měsíců?

    A pak me jěště zajímá, což mi z info na netu není jasný, co se stane, když auto musí neplánovaně do servisu. To bývá taky v ceně?

    Díky moc
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    KALIBAN: Nárazník se měnil na pojistku před vrácením. Poskoteni v protokolu nejsou uctovana, ale najednou nám expost přistála faktura za opravy za 50k, které v protokolu nejsou...
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    LELI: Já ne, kolega. Přejezd kilometrů je ok, byť ta cena za 1km je nesmyslná.
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    CERMINEK: tak jestli je pojištěný tak přední nárazník může stát max pojistku... to jste v pohodě...

    Přejeli jste km o 50k takže vrácení i bez těch mínus 18nebo 22 je 30k a ne 100... nejsi trošku drama Queen?
    LELI
    LELI --- ---
    CERMINEK: ty jsi vedome prejel kilometry za 50k czk? Kolik km?
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    LELI:
    KALIBAN:
    Pojištěný to bylo a na pojistku se to před vrácením i opravovalo. Pak se auto vrátilo a jediné co jsme čekali jsou přejeté kilometry za cca 50k. Ale né:
    1) 27k přední nárazník,
    2) 2800 rovnání dveří (kde to nevíme),
    3) lakování kapoty

    podotýkám, že se auto vracelo s najetými 100k km...
    V protokolech toho taky moc není, takže fakturaci rozporujeme.
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    taky me to zajima... wtf? to to nebylo pojisteny?
    LELI
    LELI --- ---
    CERMINEK: rozepis za co
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    Tak vrácení auta od Driveto, které má auto od Leasplanu... Fakturace za 100 000 Kč navíc.
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    KALIBAN: Víc nevím a úplně zase tak vážnej zájemce, abych slídil detaily přes speciální kontakt, úplně nejsem. Na 99% to ale bude s daní. Vždy tam dříve měli napsáno, pokud to bylo bez. Každopádně díky za názory, stejně spíš půjdeme do eletriky a tam mají jen zbytečně velký iX3 za 23k a navíc nutěj ho mít ještě déle a to už pak bude asi obsolete.
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    KORKMAZ: tak pak si odpovidas sam... resp mame malo informaci. realne ti umim rict jestli to je dobry, kdyz budu znat cenikovku a samozrejme i splatku.. rozdil 20% na splatce je dost..

    btw za to samy (bez dane) jde poridit formentor.. coz je taky vitpny, to samy auto stalo 5.5k na mesic pred rokem
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    PELDA: Ano, je to neveřejné
    KALIBAN: Bohužel nepíšou ani motorizaci (jen "MINI 3d Cooper automat" a pak výčet výbavy) a u ceny taky není žádná poznámka.
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    KORKMAZ: bez dph nic moc, s dph super :)
    PELDA
    PELDA --- ---
    KORKMAZ: S DPH nebo bez?

    Mně to přijde dobrý, to asi není veřejná nabídka, co?
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    8k/M za Mini coopera v matu na 3Y, 20tkm/Y je ok?
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    2MEK: bohuzel je to tak, ze ty leasingovky jsou tam od toho vydelavat penize, takze samozrejme aktualni situace mohutne nahrava na to ty zustatkovky napalovat... lidi kteri si na zacatku priplatili za garantovanou zustatkovku (nektery leasingovky to umi) a meli to na dva tri vlastne mozna i ctyri roky celkem vyhrali...
    2MEK
    2MEK --- ---
    KALIBAN: Tam jsem mel prave plaminek nadeje, jestli nahodou nejedou podle tabulek a nemuze byt vyhodny to auto odkoupit. Sel jsem ciste po spekulaci na rostouci cenu ojetin. Uz ted ma to auto po trech letech trzni cenu cca stejne velkou, za jakou ho koupili.
    Diky.
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    2MEK: hele je kolem toho mraky nejaky matematiky, ale nakonec stejne sedi clovek, kterej urci jestli to je ok vuci trhu, aktualne to je tak, ze ti to streli jeste nad trh, protoze maji pocit, ze to pro tebe je mensi vopich a proste to zaplatis... (osobni zkusenost pulroku zptaky, totalni nesmysl)
    2MEK
    2MEK --- ---
    Netusi nekdo, jakym zpusobem se urcuje cena vozu k odkupu po ukonceni operaku? Odvozuje se ciste od trzni ceny?
    D196
    D196 --- ---
    BOBASH: DYNK: KALIBAN: Díky, vysvětlím mu to :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam