• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DWAYAlien universe - Romulus v kinech
    DWAY
    DWAY --- ---
    Why Sigourney Weaver Is The Shit
    https://www.youtube.com/watch?v=FF44YvDVP8Y
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    TRAGED: taky tajne doufam, ze Blomkampa k tomu jeste precejen pusti. Ovsem jestli jeste bude chtit.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    MARTIK: Když to teď budou různé dimenze, tak by zas mohli nechat Blomkampa udělat pokračování Aliens v původní dimenzi
    DWAY
    DWAY --- ---
    MARTIK: za me je kazdy Alien film dobry :-D Ale mi se libilo i AvP2 :-D
    MARTIK
    MARTIK --- ---
    The planned sequel to "Alien Covenant", "Alien: Awakening", is being taken off of the production list and is being replaced with a reboot of "Alien". The new film will tie up loose ends left by previous prequels "Prometheus" and "Alien: Covenant" and will feature a story that not only connects those films to "Alien", but will slightly retell that film's story, but with a different cast and with some slight changes to the story.

    Čili bude nový Alien 1, který naváže na AC. Tím pádem můžeme oficiálně ignorovat nesrovnalosti mezi P, AC a starým Alienem. Už to nebudou roubovat dohromady na sílu. Za mě dobrý..
    DWAY
    DWAY --- ---
    DWAY
    DWAY --- ---
    Skoda, mohli sme mít zajímavé aliens rpg. https://youtu.be/2KmwNIdkeZc
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    DWAY
    DWAY --- ---
    EZEE: Podle WY manualu, ti co jsou ve dvojce maji mensi hlavu, protoze maji kralovnu, a nepotrebuji moc velkou mentalni kapacitu.

    Ve vysledku to je samo jen vysvetleni preference rezisera. Ale alespon oficialni od foxu :)
    EZEE
    EZEE --- ---
    DWAY: Jo tak to jsem zvedav, no on ten co byl v 1 uz je ve 2jce (mozna 3jce) taky jinej..ma vroubkovani na hlave...takze klidne bych to priklonil k nejaky evoluci
    DWAY
    DWAY --- ---
    PREDSEDA: Nejspise na zemi. Inzenyr spapa black goo, a da vzniknout zivotu na zemi :-D
    PREDSEDA
    PREDSEDA --- ---
    Já zase nechápu úplně úvodní scénu Promethea. U toho vodopádu. Ani kde to je, ani proč se to vlastně děje a hlavně co se to vlastně děje.
    DWAY
    DWAY --- ---
    EZEE: jeste to nevysvetlili. David vytvoril nejakeho Aliena. Neni potvrzeno ze to je ten druh co byl ve originalnim. Respektive je jasne ze to neni ten samy a uvidi se jak to propoji.
    EZEE
    EZEE --- ---
    Chapu to spravne ze prvniho Aliena teda stvoril David, diky tem sporum na Origea, ktery se zmutovali s Engineerama nebo jak? Me to Prometheus a Covenant uplne zamotali :D Pac v Covenantu je videt ten bilej lidskej Alien...porad mi vrta hlavou co bylo tim prvopocatkem toho stvoreni
    DWAY
    DWAY --- ---
    Alien: Earthbound - The Alien 3 sequel that never got made! - Alien: Covenant Movie News
    http://www.alien-covenant.com/news/alien-earthbound---the-alien-3-sequel-that-never-got-made
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    MARTIK: jj na tech 11minut jsem koukal pred par dny a dost bida. breceni na lodi me fakt nezajimalo no
    MARTIK
    MARTIK --- ---
    VON_GILOTINE: :) u deleted scene nás tady žádné překvapení jako u Promethea (alternativní fifield monstrum, proldoužený boj s ing.) nečeká.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    DWAY: toto je naprosto fatalne zasadni video. ultradíky.
    DWAY
    DWAY --- ---
    Ridley Scott adding condensed milk to Ian Holm's head on the set of Alien
    BRENDY
    BRENDY --- ---
    MARTIK: Píšeš správně scifi, protože to scifi je. Taky si pamatuju, že se to tak uvádělo a řadu let to taky tak vnímám. Nicméně si to neprotiřečí s tím, co jsem psal předtím. Horor je to taky;).
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam