• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DWAYAlien universe - Romulus v kinech
    40 let. Juchuuu

    Vše o Alien universu:
    Alien, Aliens, Alien 3, Alien: Ressurection, Prometheus, Alien: Covenant, Alien vs Predator, Alien vs Predator 2

    Ale také knihy, komiksy, hry, prostě cokoli, co by mohlo zajímat fanoušky Vetřelce. Aktuálně hádám diskuse o Covenantu.

    Alien covenant evolution (img)
    rozbalit záhlaví
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    DOCKINEZ: No, to je ale superblbost! Kdyby to slo, proc by rovnou nelezly ven ustama, ale slozite pres hrudnik?
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Á, tak si to pamatuju dobře.

    PREDSEDA
    PREDSEDA --- ---
    DOCKINEZ: notyvole...
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Ale on lore Alien nikdy nebyl vyhlášený konzistentností, tak mě royal facehugger asi ani neuráží.

    Není to zdaleka největší hovadina v tomhle universu.
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Jo, to je.

    A dokonce myslím v komiksu je to ještě „vylepšený“ tím, že původně je nakažená Newt, ale jak se modul dostane do vody a Newt se začne topit, tak embryo vyleze normálně pusou a naopak Ripleyinými ústy vleze do Ripley.

    OMG WTF.
    PREDSEDA
    PREDSEDA --- ---
    KEB: šílená překonstruovaná píčovina
    KEB
    KEB --- ---
    DOCKINEZ: jako že tento krátlovský facehuger nakazil rypley, zapálil Sulaco, schoval se v modulu, utekl a nakazil krávu, že které je dron?
    KEB
    KEB --- ---
    LENNOX: hlavně je to kolonie v nějaký prdeli a evidentně v úpadku. Možná nejsou lidi, nebo je vybavení rozbité, možná to jen neřeší, protože stejně nejde uletět a takhle mají otroci pocit svobody.

    Za mě stále nedává smysl pohození andyho na smeťáku a to že si ho nějaký random Kašpar opraví a používá.

    Argument bishopem na Fury neberu, protože bishop byl evidentně na šrot a oni zcela jistě neměli vybavení na opravu.
    DWAY
    DWAY --- ---
    Alien: Earth | Official Teaser | Sydney Chandler, Alex Lawther, Timothy Olyphant | FX
    https://youtu.be/sgTBZmqrAIA?feature=shared
    DWAY
    DWAY --- ---
    LENNOX: A vis, ze by mi to ani nevadilo :)
    LENNOX
    LENNOX --- ---
    DOCKINEZ: presne, v pristim dile najdou kralovnu ze dvojky tvl :D
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    DOCKINEZ: Koukám, že máme podobné návyky :D
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    FRK_R23: Ideální k čištění zubů, vyzkoušeno za vás.
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    DOCKINEZ: Medojeda neznám, zkouknu :)
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    FRK_R23: Na tohle konto mě bavily recenze Covenanta a Promethea od Medojeda.

    Prometheus Je Nesmyslný Bordel | Filmstalker
    https://youtu.be/omULo4ch90w


    Vetřelec Covenant Je Ještě Nesmyslnější Než Prometheus | Filmstalker
    https://www.youtube.com/watch?v=3iYTfEHqdk0&t=12s
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    DWAY:
    No a to je právě ono. Nenarozené děcko matka nebude chtít zachránit aplikací neznámé látky :) Kdyby se chtěla jenom zmrazit a počkat na doktora, tak to dává smysl.

    Ostatně tohle mě sralo i v Prometheovi. Biolog se bojí pomalu vlastního stínu, ale když na cizí planetě narazí na živou věc tak uděla "jeeee ty si ale roztomilej", wtf?
    DWAY
    DWAY --- ---
    FRK_R23:

    Tak ja to chapal tak, ze nechtela zachranit sebe, ale to nenarozene decko.
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Black goo je divný, ale ještě víc mě sralo, že prostě našli big chapa driftujícího vesmírem. Tvl vesmír je kurevsky obrovskej a prázdnej. Šance, že najdeš něco, co nemá objem ani kubík a letí to prostorem po neznámý trajektorii urychlený na neznámou rychlost... to vám prostě nežeru.
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    Pustil jsem si taky review od Critical Drinker a ten to můj vkus sepsul trochu moc, nicméně má rozhodně několik dobrejch postřehů :)
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    DOCKINEZ:
    Mě trochu vadilo, že tam alien nebyl jenom jeden. Kdyby je tam lovil jen ten z asiatky, tak to má trochu větší atmošku. Ta zápletka jako taková mi přišla dobrá, navazuje to na lore a sedí to tam. Jak píše níže Lennox, tak tyhle nákladní tahače tam asi lítaj nonstop a nikdo to neřeší. V dolech taky jezdí jeden truck za druhym a nikdo to moc neřeší.

    Co mě trochu vyrušilo byla celá ta linka s black goo. Tý těhotný holce to měl podle mě píchnout ten její frajer. Že si to vstřelila sama mi přišlo jako blbost a naprosto nelogickej krok tý postavy.


    Rozhodně bych ale rád ocenil ten začátek. Špinavá tísnívá a bezvýchodná atmosféra pracovní kolonie byla udělaná perfektně :)
    SITH
    SITH --- ---
    LENNOX: DWAY: tj ale chapak bych tu nejakou ridici vez ktera tyhle lety organizuje, ale to jsou uz detaily .)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam