• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUCIENFyx pro iOS a Android - neoficiální lehký mobilní NYX klient
    HERRICH
    HERRICH --- ---
    nevim, jestli je to known issue, ale kdyz otevru Youtube link z aplikace, otevre se YT stranka v Apple Obchode, puvodne jsem si myslel,ze je to kvuli updatu YT app ale deje se to neustale
    model A1723, iOS 12.2
    LOG53
    LOG53 --- ---
    Caute, pod jakou licenci je vase iOS appka vyvijena a je nekde repo k nahlednuti? Diky moc za info.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KUNKU: pro vetsinu veci je ergonomicstejsi, ale nejde z ni delat vse. Zrovna s obrazky potrebuji pracovat, tak 2x rocne...
    KUNKU
    KUNKU --- ---
    můžu? jak přeposíláte třeba jpg, sdílíte z aplikace? jde to? mě ta apka příjde strašně hluchá oproti web chrome prohlížeči. připadám si jak cunt s tím.
    ASHPOOL
    ASHPOOL --- ---
    ONDRA_99: Můžu poprosit o betaverzi? Děkuji
    KOC256
    KOC256 --- ---
    No tak opet jak se tu psalo. Bylo nutno smazat, znovu nainstalovat, par hodin pockat na instalaci a uz se autorizace povedla :). Toto uz pisu z nove app.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    A napodruhe jsem uvizl tu... a noc to nyny nedela..,

    KOC256
    KOC256 --- ---
    Tak chce to par hodin a uz se to nainstaluje. Nyni mam problem s autorizaci. Vygenerovany kod je pry spatny hlasi nyx.
    SALO
    SALO --- ---
    SALO: odinstaloval som, do par minut sa znova nainstalovala, autorizacia prebehla.
    DUKED
    DUKED --- ---
    ONDRA_99: Prisel mail, dam let me in, ale stranka na overeni se neotevre
    SALO
    SALO --- ---
    mne sa to nakoniec nainstalovalo (neviem ako dlho to trvalo, asi hodinu som na telefon nepozeral), ale nefunguje mi autorizacia. ten token mi nyx prehlasi za nevalidny a po restarte mi ho aplikacia uz ani nezobrazuje.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KOC256: Je to ta 10.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    ONDRA_99
    ONDRA_99 --- ---
    KOC256: Vsak to jsem udelal, update je ve fabricu (build 10)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    ONDRA_99:
    nemusis to tim novym certifikatem podepsat? Tj. nahrat i novou app...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    ONDRA_99:
    porad stejne... ...nejde.
    ONDRA_99
    ONDRA_99 --- ---
    Vygeneroval sem novej certifikat a nahodil build. Tak to zkuste jestli to uz pujde.
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    ONDRA_99: Mozna se ptam blbe a nekde to tu je, ale: Mate to nekde na githubu, ze bych si to stahnul a zkompiloval, at neotravuju s UDID?
    ONDRA_99
    ONDRA_99 --- ---
    SALO: Problem s update asi tusim. Nejspis vyexpiroval certifikat. Ja mam dev verzi a tak mne to nevyplo.
    SALO
    SALO --- ---
    ONDRA_99: tiez som si vcera vsimol, ze nenastartuje a updatnut sa mi uz nepodarilo, ani dnes.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam