• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUCIENFyx pro iOS a Android - neoficiální lehký mobilní NYX klient


    Fyx - neoficiální lehký NYX klient pro iOS a Android. Pro základní informace se podívejte na nástěnku.


    Become a Patron!
    rozbalit záhlaví
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    KOC256: zvažuju, že theme a font (w/ ligatures) bude součástí settings.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    LUCIEN:
    a ">=" bych nenahrazoval jednoznakem, to mi rve oči
    KOC256
    KOC256 --- ---
    LUCIEN:
    u toho CODE by byla super moznost vypnout zalamování. Zrovna tady to je dobrý příklad, kdy ty konrkrtétní printy nejsou natolik zajímaví a rozbíjí to dost čitelnost...
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    LUCIEN: LUCIEN: ankety a zobrazování věcí v code tagu, dvě věci, co mě na nyxdroidu dodnes vadí. Koukám na roadmapu, že verze 0.6 počítá s Androidem, máš nějaké přibližné datum? Psal jsi po Vánocích, ale to je třeba taky duben :) Distribuce bude předpokládám přes Google Play přes Early access, je to tak?
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    ja ti to do toho githubu nahazim az se k tomu dostanu...
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    Hlášení: Odteď budu podobné bugreporty bez udání iOS verze, app verze, telefonu atp. bez milosti mazat. Když po mně chcete něco fixnout, tedy abych investoval čas do zlepšení app, investujte i trochu svého času do podrobného popsání problému a prostředí, prosím.
    Chápu, že pro řadu lidí je Github blocker. Obzvlášť v appce. Mám proto v plánu udělat takový menší wrapper nad Github Issues, abyste se nemuseli přihlašovat a mohli rovnou sázet reporty.

    Díky, konec hlášení.

    No a abych nezněl možná až moc negativně, tady další malá ochutnávka wip...
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    HAVANA: Github, pls.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    HAVANA: Fotbal je na blacklistu ;-)
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    Při otevírání auditka fotbal mi to hází tohle. Ostatní otevřít jdou, aplikace ukončena a pořád mi to vyhazuje.




    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    LUCIEN: vypadá to skvěle
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    Resp. pro lepsi predstavu:



    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    Podíval jsem se trochu na zoubek anketám... Tohle je asi to nejlepší co dokážu s aktuálním výstupem udělat. Konkrétně u těch 2D anket se s tím odsazením a textem nedá nic dělat.


    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    Nasypej to do Githubu pls. Dost mi tím usnadníš život. Dík.
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    Možná výraznější zobrazení nových příspěvků.

    Ten trojúhelník v rohu na mě působí rušivě, imo by stačilo víc ztmavit celej ten příspěvek
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    Dalších pár drobností


    Nastavitelná velikost písma.
    Při otevřeným obrázku zavření obrázku swipem dolů
    KULHY
    KULHY --- ---
    HAVANA: Diky za feedback, 320px viewporty by jsme meli urcite vzit designove vpotaz, minimalne stary 5, 5s, SE byvaji jeste v oblibe.
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    iPhone se.

    Možná by stálo za to udělat ty buttony buď s menším textem, případně ikonkou.

    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    Nicméně od toho tu je Github kam můžete sypat nápady a žádosti.
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    DUCATIMONSTER: Nejde a v plánu to zatím nemám.
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    Jde nějak nastavit, aby mi při otevření diskuse která má třeba 20 neprectenych skočila obrazovka k poslednímu přečtenému? Dlouho jsem používal android, který to uměl. Teď mám první iphone a mám toho plné brýle. Díky za radu. K.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam