• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUCIENFyx pro iOS a Android - neoficiální lehký mobilní NYX klient
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    Rozhod jsem se, že čtvrtek bude #screenshotthursday aka #comingsoon

    https://i.imgur.com/gkK0zsy.jpg
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    Chtěl bych znovu poděkovat všem podporovatelům vývoje. Apple mi právě strhnul 2799,- za Apple Dev program což jsem zaplatil z pěnez od vás. Tedy - bez vás by to fakt nešlo. Díky!
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    LUCIEN: ach, zaspomínal som si na vývoj nyxdroidu, kedy sa okolo každého takéhoto príspevku zomlel taký flamewar až som mal chuť sa na to vysrať už vtedy :)))
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    KOC256: zvažuju, že theme a font (w/ ligatures) bude součástí settings.
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    TOOMIX: bude to trochu hádání z křišťálový koule, tak mě ber s rezervou... přecijenom je to side project a těch proměnných tam je hodně. Nicméně, v0.5 si myslím bude hotová do Vánoc, zatím tomu vše nasvědčuje. Pak si dám trochu rest a podívám se taky na jiný projekty, který zanedbávám. Takže na Androidu si myslím začnu dělat tak ke konci ledna. Jakmile se většinou pustím do vývoje nový verze, snažím se to do měsíce dát. Takže konec února si myslím je realistický odhad nějaké první Android verze. První znamená, že design asi bude hodně cupertino-like a některé složitější věci (jako notifikace) budou chybět, ale 80% appky by mělo fungovat. Pak začnu ladit zbytek a podle vývoje designu se to začnu snažit překlápět do víc hybridního designu... ale to už fakt hádám.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    LUCIEN:
    a ">=" bych nenahrazoval jednoznakem, to mi rve oči
    KOC256
    KOC256 --- ---
    LUCIEN:
    u toho CODE by byla super moznost vypnout zalamování. Zrovna tady to je dobrý příklad, kdy ty konrkrtétní printy nejsou natolik zajímaví a rozbíjí to dost čitelnost...
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    LUCIEN: LUCIEN: ankety a zobrazování věcí v code tagu, dvě věci, co mě na nyxdroidu dodnes vadí. Koukám na roadmapu, že verze 0.6 počítá s Androidem, máš nějaké přibližné datum? Psal jsi po Vánocích, ale to je třeba taky duben :) Distribuce bude předpokládám přes Google Play přes Early access, je to tak?
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    ja ti to do toho githubu nahazim az se k tomu dostanu...
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    Hlášení: Odteď budu podobné bugreporty bez udání iOS verze, app verze, telefonu atp. bez milosti mazat. Když po mně chcete něco fixnout, tedy abych investoval čas do zlepšení app, investujte i trochu svého času do podrobného popsání problému a prostředí, prosím.
    Chápu, že pro řadu lidí je Github blocker. Obzvlášť v appce. Mám proto v plánu udělat takový menší wrapper nad Github Issues, abyste se nemuseli přihlašovat a mohli rovnou sázet reporty.

    Díky, konec hlášení.

    No a abych nezněl možná až moc negativně, tady další malá ochutnávka wip...
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    HAVANA: Github, pls.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    HAVANA: Fotbal je na blacklistu ;-)
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    Při otevírání auditka fotbal mi to hází tohle. Ostatní otevřít jdou, aplikace ukončena a pořád mi to vyhazuje.




    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    LUCIEN: vypadá to skvěle
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    Resp. pro lepsi predstavu:



    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    Podíval jsem se trochu na zoubek anketám... Tohle je asi to nejlepší co dokážu s aktuálním výstupem udělat. Konkrétně u těch 2D anket se s tím odsazením a textem nedá nic dělat.


    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    Nasypej to do Githubu pls. Dost mi tím usnadníš život. Dík.
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    Možná výraznější zobrazení nových příspěvků.

    Ten trojúhelník v rohu na mě působí rušivě, imo by stačilo víc ztmavit celej ten příspěvek
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam