• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUCIENFyx pro iOS a Android - neoficiální lehký mobilní NYX klient
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    LUCIEN: Close betu máš napsanou i u latéčka :)
    JAYB
    JAYB --- ---
    Držím palce a podporuji (i finančně) vznik androidího klienta! Díky všem ,co na tom pracují!
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    MIKEKT: Ano, je to vše na nástěnce. Kdokoli nad ~$3 měsíčně má přístup do bety.
    MIKEKT
    MIKEKT --- ---
    LUCIEN: Dobra prace! podporovatel se bere i mimo patreon? :)
    B3DA
    B3DA --- ---
    Pro nedockavce jako ja (ktere zaroven na androidu neurazi obcasna jablecna komponenta, ci chybejici notifikace) je fajn vedet, ze android verze je zbuilditelna a uz i celkem pouzitelna ..
    Dobra prace, diky!
    MRAKY
    MRAKY --- ---
    klid :) budme radi, ze se LUCIEN toho chytl a drzim palce:)
    BOAR
    BOAR --- ---
    LUCIEN: si sem udelej z githubu hook na commity at ti to sem hlasi :-)
    LOVE_DALI
    LOVE_DALI --- ---
    LUCIEN: Klidně se hlásím na testování :)
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    ANDY_WARHOL: Spíš sledujte GitHub. Kdybych měl při každym commitu nebo uzavření issues sem psát co jsem zrovna udělal tak nedělám nic jinýho :)
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    LUCIEN: sorry, sem naposled zaznamenal, že musíš teprve vyčistit kód.. Asi sem to nesledoval dost precizně. V tom případě velká omluva. Brzy taky něco prihodim
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    ANDY_WARHOL: Pracuje. Projdi si diskuzi. Ale když už se ptáte: APK aktuálně testuje jedno ID, já se dnes přidám až mi dorazí telefon. Do konce týdne snad bude pro podporovatele první beta a pro iOS uživatele bude nová verze fixující pár věcí.
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    ANDY_WARHOL: me naopak z lokalnich informaci prijde, ze se na tom pracuje :)
    rodamap - NAVARA
    prace na android verzi (v0.7) - LUCIEN
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    Mě by zajímalo, jestli se nějak reflektuje, proc člověk přispěje? Když bych přispěl, tak hlavně kvůli androidu, ale zatím to nevypadá, že by se na tom vůbec pracovalo...
    JDAG
    JDAG --- ---
    Poslal jsem lízatka, aby daly děti na chvíli pokoj.
    Doufám že jsou hubený, nerad bych se podílel na jejich obezitě :) #android
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    Taky posílám kávu, na android verzi se budu těšit! :-)
    SOUNDHAZARD
    SOUNDHAZARD --- ---
    Jedna káva taky ode mě, hlavně pro ten androidí port..
    PULKA
    PULKA --- ---
    Podpořeno - jestli se dá někde vyjádřit podpora pro aplikaci pro Android, tak prosím taky +1.
    KULHY
    KULHY --- ---
    Ad Design Fyxu

    Nechci tady Lucienovi davat nejaky plany nadeje (jakkoliv si niterne preju k tomu vratit a doufam v to), takze stav je spis, jak on pise "designer wanted" — klidne dame pristup do neucesany Figmy a hyje.

    Prace je jak na kostele — myslim, ze nejvic tam je ted potreba hrabnout to zakladnich navigacnich patternu, vydefinovat sablony layoutu a zamerit se na nastaveni designu zakladnich atomu. Myslim, ze to co zatim vzniklo a bylo zde odprezentovano je spis takova vize.
    RUDOLF
    RUDOLF --- ---
    LUCIEN: Hele držím palce, jsem rád že se na tom bude někdy pracovat, to mi stačí vědět. Budu se k tomu klientu vracet a třeby i pustím chlup;-)
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    RUDOLF: Nejsem designér, takže aktuální verze je to co vyhovuje mně. Samozřejmě jsem si vědom nedostatků a snažím se naslouchat uživatelům, ale zatím jsou pro mě klíčové hlavně funkce. Jakmile pokryju vše co tak nějak chci (tedy dostaneme se někam k verzi 1.0), začnu se víc věnovat designu. Samotnému mi pár věcí už nevyhovuje.

    Budu rád za každého designéra, který se toho ujme a udělá nějaký kompaktní design pro obě platformy. Byla tady celkem slibná snaha (viz. LOJZA), ale tam se obávám, že to již umřelo. Za poslední půlrok vesměs žádný progres. Takže pokud je tu nějaký designér, který si na to věří, ať se mi ozve...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam