• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUCIENFyx pro iOS a Android - neoficiální lehký mobilní NYX klient


    Fyx - neoficiální lehký NYX klient pro iOS a Android. Pro základní informace se podívejte na nástěnku.


    Become a Patron!
    rozbalit záhlaví
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    LUCIEN: je to tam
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    TOOMIX: od 200, je to díky tomu proporciálnímu fontu. Hoď to do issues a můžu se na to ještě nějak podívat.
    ADITU
    ADITU --- ---
    ADITU: ale je to originální, ne že ne :)
    ADITU
    ADITU --- ---
    ALEA: mě, dokud nebude hotový skákání na poslední nepřečtený, moc ne - netušim, jak moc budu muset scrollovat, a tudíž, jak moc si to radši mám nechat na PC, a jestli to třeba ještě není snesitelný atd.
    ALEA
    ALEA --- ---
    TOOMIX: Mě to nekonečno baví :-D
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Od jaké hodnoty se tam dává nekonečno? Mám tam teď 375 nepřečtených a možná by se to tam vešlo stejně jako se vešlo těch 198 :)

    RADICETA
    RADICETA --- ---
    TOOMIX: moc práce, lepší dát Lucienovi na kafe :)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    RADICETA: Na nyxdroidu bylo třeba v nastavení zapnout experimentalní podporu gifů a pak na něj kliknout ;)
    ALEA
    ALEA --- ---
    LUCIEN: Ano. Možná to bylo tím, že jsem měla aplikaci otevřenou na pozadí (protože si přes den píšu s lidma) ale zobrazilo se mi upozornění nahoře v oznámeních android a když jsem na něj klika, otevřelo mi to Fyx.
    A to jak odpovědi na příspěvky tak pošta.
    Když mám Appku otevřenou nahoře, tak to nechodí ale to zas svítí v ní, takže to tak být má :-)
    To se dít nemá? :-)
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    BURKHAR: S novým designem to asi přijde.
    RADICETA: To je ovšem selling point!


    Ještě k tomu dark mode - můj plán je takový, že Fyx bude podporovat skiny jako má Nyx + nějaký os-like light/dark mode. Protože ta práce na dark mode je de facto vytvoření skinu a pak už by to mělo být pouze o definici barev. Ve Flutteru je tohle poměrně lehké. Jen to chce tedy ten custom design...
    RADICETA
    RADICETA --- ---
    LUCIEN: Fyx mi přehrává gify. Nyxdroid ne :)
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Šly by ikonky uživatelů zobrazovat ve starém hávu, čili jako obdélník? Jako option bych to uvítal. Priority: Low.
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    SCHWEPZ: Předpokládám, že Fyx se dostane do Google Play storu tak do měsíce. Patroni pak budou mít dál přístup přednostně k novým verzím, verze v Google Play bude pro všechny zdarma, ale bude většinou tak měsíc pozadu od nejnovější verze v betě. Tedy - chceš mít jako první novou verzi? Podpoř vývoj. Feature requesty od patronů jsou pro mě taky o chlup důležitější. Rozdíl mezi Fyxem s Nyxdroidem neumím posoudit.
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    ALEA: Tohle mě zajímá - upozorění, jako že ti přišla push notifikace na telefon, tu jsi rozklika a ta otevřela Fyx?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    PES:

    LUCIEN

    Aha, uživatel Androidu...

    ALEA
    ALEA --- ---
    SCHWEPZ: Každou vyrábí někdo jiný, nyxdroid teď poměrně dlouho nefungoval... Fyx je nový.

    Jako běžný uživatel - nyxdroid je hodně podobný prohlížečové verzi, ale přišlo mi, že Void na to už nemá čas nebo zájem... těžko říct...
    Jsem nenáročná ale už poměrně dlouho to přestávalo fungovat... drobnosti byly špatně.
    Jak to funguje teď, nevím. Vím, že to před pár dny znovu rozběhl ale nezkoušela jsem to.

    Fyx je ve vývoji, mám ho dnes první den. Takže zkouším a zatím jsem nadšená.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Paráda, na HTC Desire 320 s Android 4.4 funguje. Good job, těším se na další updaty.
    THESTOUPA
    THESTOUPA --- ---
    SCHWEPZ: info k Nyxdroidu a link na stazeni (na Google Play neni) najdes v klubu - [nyxdroid - android klient pro nyx]
    SCHWEPZ
    SCHWEPZ --- ---
    Omlouvám se za možná trochu triviální dotaz - když nejsem patron tak mám možnost buď počkat na FYX, nebo si nainstalovat NYXDROID (na google play? nebo kde to stáhnu?).
    Jak se tyto dvě aplikace liší, pro obyčejného uživatele bez velkých požadavků?
    Díky!
    PES
    PES --- ---
    Také jsem podpořil...

    K dalším dodám
    - kromě Dark Mode
    - neposune pozici na rozhraní prvního přečteného v Klubu
    ALEA
    ALEA --- ---
    PES: :-D jo no.
    To asi nejvíc.
    Všechno v telefonu mám tmavé včetně klavesnice a do toho svítí tohle :-)

    Ale třeba rozložení tlačítek na hlavní obrazovce mě překvapilo ale vlastně potěšilo :-)

    Každopádně to funguje, hodilo mi to upozornění na tuhle odpověď i do oznámení telefonu, což je věc, která mě nejvíc štve na nyxu přes prohlížeč :-) a je to hlavní důvod, proč chci podporovat tuhle aplikaci jak mi jen můj rozpočet dovolí :-D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam