• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUCIENFyx pro iOS a Android - neoficiální lehký mobilní NYX klient
    SOUNDHAZARD
    SOUNDHAZARD --- ---
    LUCIEN: Ale nevidím v něm koukám anketu..

    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    LUCIEN: no popravde, ja to vcera vypnul.... :-) Taky jsem si vsim, ze to nekdy vyskakuje, akorat vecer jsem uz nemel naladu to zkoumat bliz.
    SOUNDHAZARD
    SOUNDHAZARD --- ---
    LUCIEN: Na poštu ano, v klubu ne..
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    LUCIEN: V klubu?
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---

    Fungují vám na Androidu ve Fyxu notifikace?

    17 hlasy od 17 respondentů

    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    ALEA: Wow. Mno, jako udělal jsem vše co jsem měl, notifikace mi na simulátoru šly, ale v ostrém provozu ne. Nijak zvlášť jsem to netestoval s tím, že se na to ještě pořádně podívám. Teď mám hlášeno i odjinud, že fungují. Takže to je vlastně asi úspěch, jen to musím ještě pořádně probádat - přecijen Android není můj denní chléb, tak jsem někde mohl něco přehlédnout a proto to někomu jde a někomu ne.

    A propo - to, že ti notifikace nevyskočí při otevřené app je feature a né bug :D Tedy alespoň zatím.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    LUCIEN: je to tam
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    TOOMIX: od 200, je to díky tomu proporciálnímu fontu. Hoď to do issues a můžu se na to ještě nějak podívat.
    ADITU
    ADITU --- ---
    ADITU: ale je to originální, ne že ne :)
    ADITU
    ADITU --- ---
    ALEA: mě, dokud nebude hotový skákání na poslední nepřečtený, moc ne - netušim, jak moc budu muset scrollovat, a tudíž, jak moc si to radši mám nechat na PC, a jestli to třeba ještě není snesitelný atd.
    ALEA
    ALEA --- ---
    TOOMIX: Mě to nekonečno baví :-D
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Od jaké hodnoty se tam dává nekonečno? Mám tam teď 375 nepřečtených a možná by se to tam vešlo stejně jako se vešlo těch 198 :)

    RADICETA
    RADICETA --- ---
    TOOMIX: moc práce, lepší dát Lucienovi na kafe :)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    RADICETA: Na nyxdroidu bylo třeba v nastavení zapnout experimentalní podporu gifů a pak na něj kliknout ;)
    ALEA
    ALEA --- ---
    LUCIEN: Ano. Možná to bylo tím, že jsem měla aplikaci otevřenou na pozadí (protože si přes den píšu s lidma) ale zobrazilo se mi upozornění nahoře v oznámeních android a když jsem na něj klika, otevřelo mi to Fyx.
    A to jak odpovědi na příspěvky tak pošta.
    Když mám Appku otevřenou nahoře, tak to nechodí ale to zas svítí v ní, takže to tak být má :-)
    To se dít nemá? :-)
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    BURKHAR: S novým designem to asi přijde.
    RADICETA: To je ovšem selling point!


    Ještě k tomu dark mode - můj plán je takový, že Fyx bude podporovat skiny jako má Nyx + nějaký os-like light/dark mode. Protože ta práce na dark mode je de facto vytvoření skinu a pak už by to mělo být pouze o definici barev. Ve Flutteru je tohle poměrně lehké. Jen to chce tedy ten custom design...
    RADICETA
    RADICETA --- ---
    LUCIEN: Fyx mi přehrává gify. Nyxdroid ne :)
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Šly by ikonky uživatelů zobrazovat ve starém hávu, čili jako obdélník? Jako option bych to uvítal. Priority: Low.
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    SCHWEPZ: Předpokládám, že Fyx se dostane do Google Play storu tak do měsíce. Patroni pak budou mít dál přístup přednostně k novým verzím, verze v Google Play bude pro všechny zdarma, ale bude většinou tak měsíc pozadu od nejnovější verze v betě. Tedy - chceš mít jako první novou verzi? Podpoř vývoj. Feature requesty od patronů jsou pro mě taky o chlup důležitější. Rozdíl mezi Fyxem s Nyxdroidem neumím posoudit.
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    ALEA: Tohle mě zajímá - upozorění, jako že ti přišla push notifikace na telefon, tu jsi rozklika a ta otevřela Fyx?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam