• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUCIENFyx pro iOS a Android - neoficiální lehký mobilní NYX klient
    KULHY
    KULHY --- ---
    FRK_R23: Dík! Jo, je to zřejmá výhoda toho umístění a otázkou zůstává jestli je ten use-case dostatečně důležitej, aby obhájil tak významnou pozici. Screen estate na mobilech je boj. Třeba z oblíbených appek mají "+" dole třeba Things (to do list), kde chceš co nejnižší práh pro přidání nového tasku. Konzumace obsahu asi hraje na Nyxu prim a jak už tady padlo, tak z toho vytváření je velká část odpověď, která má svůj link u příspěvku.
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    FRK_R23: zbytečná
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    KULHY: K anketě bych jen dodal, že button "new_post" je vpravo dole více ergonomický, neb tam je poté i klávesnice. Klikat nahoru a dolu mi přijde jako zbytečný komplikace.

    Just saying :))
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    NYX: Ano, resim to v ramci diskuze, takze tam jsou automaticky. Jen me to potesilo, tak jsem to vyzdvyhl ;)
    NYX
    NYX --- ---
    LUCIEN: Ty resis inzerat nejak separatne od diskuze? Ze by tam ty komentare nebyly automaticky.
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    LUCIEN: A ještě detail inzerátu. Není to ideální, já vím, ale když už jsem se do toho pustil... Inzeráty bude možné komentovat.

    https://cln.sh/fzN33H+
    KULHY
    KULHY --- ---
    KULHY
    KULHY --- ---

    Jake preferujete umisteni tlacitka k novemu prispevku:

    28 hlasy od 28 respondentů

    KOC256
    KOC256 --- ---
    LUCIEN: No ten screen mi to jen pripomnel. Ale obecne mi to tam vadi. V 95% konzumuji obsah nebo odpovidam. Tak mi to tam trochu vadi.
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    KOC256: Zrovna na tomhle screenu zmizi :)
    KEJML
    KEJML --- ---
    KOC256: Já ho mám rád :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Na to plovoucí "+" jsem si zatím nezvykl a asi nikdy nezvyknu. :(
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    Tak tržiště v další verzi snad už nebude tak rozbitý...

    https://cln.sh/qWdmno+
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    MADBANANA: Spíš nad tím přemýšlím jako to má Gmail a další služby - tedy mít možnost si vybrat ze 3-4 layoutů - minimal, kompaktní, ...
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    PULKA: Asi tenhle tyden vydam update pro iOS i Android. Automaticky se to asi nestahne, ale prijde ti email o updatu.
    PULKA
    PULKA --- ---
    Ahoj, nějaká nová verze pro Andoroid? Zaktualizuje se mi aplikace sama? Díky!
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    NAVARA: Pravda. Navrhuju jim zvětšit font, ať se jim to líp čte 🙃
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    MADBANANA: Lidi co mají tak malý telefon že to hrozí, to tak chtějí - oni chtějí trpět, neměl bys jim to odepírat :)
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    NAVARA: Přijde mi dost malá mezera mezi palečkem dolů a tečkama; navíc je velký rizoto konfliktu nicku s palečkem v kombinaci malý displej + dlouhý nick.
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    LUCIEN: Aspoň palečky bych prosil neschovávat za další tap 😍 Díky!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam