• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUCIENFyx pro iOS a Android - neoficiální lehký mobilní NYX klient


    Fyx - neoficiální lehký NYX klient pro iOS a Android. Pro základní informace se podívejte na nástěnku.


    Become a Patron!
    rozbalit záhlaví
    KULHY
    KULHY --- ---
    S2FI: A to je voda na muj mlyn. :) Je fakt ze mezi uzivately nyxu se najde daleko casteji mnoho lidi se zarizenima jako je treba SE. LUCIEN sledovane/historie dolu wink wink? :)
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    S2FI: podivam se na to
    S2FI
    S2FI --- ---
    LUCIEN: Nedalo by se pls při volbě velikosti fontu upravit i velikost toho menu Historie / Sledované, případně nahradit to např. za nějaké ikony? Bylo to kdysi i na GitHubu, ale nějak se to nejspíše časem vytratilo.. Díky. Na SE je to nyní takhle:

    KOC256
    KOC256 --- ---
    LUCIEN:
    aha, od novéno nyxu je ale default "greymatter" nebo jsem si to nastavil sám? Došlo mi to až když jsem to viděl, že to je nějak jinak barevné :-)
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    KULHY: no, aspoň jsem si díky tomu uvědomil, že ta barevnost jak jí mám udělanou je málo flexibilní. Teď je to vlastně naroubovaný na Fyx skin, což je špatně. Chci to udělat tak, aby tam bylo co nejmíň limitů...
    KULHY
    KULHY --- ---
    LUCIEN: Ten Forest ve vernem prepisu je fakt silenej :). Ale jako skin feature super!
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    K dokonalosti je ještě cesta dlouhá, ale ... KABOOM! 💥 #preview

    KEJML
    KEJML --- ---
    LUCIEN: Já si všiml rozdílu u tučnýho písma (typicky titulky u externích odkazů)
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    LUCIEN: Po spuštění té nové betaverze mi přišlo, že je něco jinak. Ale nepřišel jsem na to, dokud jsem si nepřečetl changelog :-) Je to čistě "pocitová" záležitost.
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    DEEFHA: Zajímavý, že sis všiml, já rozdíl nevidím :)
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    LUCIEN: Ten nový font je moc fajn!
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---

    🚀 Vyšla nová beta 0.9.0 (66)!


    Nové


    • book / unbook klubů
    • nástěnka a záhlaví v klubech
    • hledání klubů
    • hledání v klubech
    • filtrování v historii
    • předělaný app bar

    Změněno


    • předělané nastavení (příprava na skiny, velikost písma, ...)
    • nový Inter font
    • čitelnější HTTP errory (in WIP)
    • upravený delete dialog (příprava na hromadné akce)



    Připomenu, že se jedná o betu - tak prosím o shovívavost pokud něco nefunguje nebo je něco rozbité. Změn je teď pod kapotou opravdu hodně...

    Pokud chcete přístup k novým funkcím jako první, podpořte vývoj.

    #beta #release
    PES
    PES --- ---
    DANYSEK: Právě píšu, že se musím podívat (ale až doma, na velkém počítači)...
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    PES: qr kod pro primou platbu je na home...
    PES
    PES --- ---
    LUCIEN: Se musím podívat po starých klasických převodech, PayPal nemaje, Patreon nepodporujíc...
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    Pokud nenajdeme nějaký zásadní bug, pak všechny posledně zmíněné novinky (a pár dalších) půjdou k podporovatelům do bety do konce týdne.

    Takže teď je ten ideální čas oprášit vaší podporu. Budu procházet (ne)aktivní podporovatele, takže se nedivte, když do bety nespadnete... Myslím, že tam pár lidem podpora vypršela a už jí neobnovili...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    LUCIEN:
    co znamená správně (promiň nezkoušel jsem). Plain text a nebo včetně HTML balastu? Asi z toho "tónu" už víš co považuji za správné ;-).
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    LUCIEN: jsem z toho už celej zamotanej, ale jo, je cool, rozezná decimal od byte :)
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    TOOMIX: Fyx je prostě cool!
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    TOOMIX: FYX mi koukám přechroustá oboje
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    LUCIEN: aha! Takže je chyba ve FYXu že bere 0-255 místo 0-1 nebo jak? :) Na webu to s rozsahem 0-1 funguje

    Zelené alfa 0.5 text
    Zelené alfa 0.25 text
    Zelené alfa 0 text
    Zelené alfa 1 text
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    TOOMIX: to je ale proto, že ten alfa kanál uvádíš jako 0-255, ale má to být správně 0-1, viz. specifikace, takže se to chová na webu správně.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam