• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EXISGDPR - mýty, rady, konzultace
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    ATTILAH: To se dost divim, ze ti tmobile ani o2 neodpovedeli
    Zrovna tihle spravci to musi podle me mit maximalne vychytany...
    ATTILAH
    ATTILAH --- ---
    EXIS: to máš dobrý, kolegovi poslal na žádost o pristup O2 odkaz na svy Zásady OOU, mě T-Mobile neodpověděl vůbec. Chceme vědět jaký data a z jakyho titulu poskytujou jiný firmě na TelcoSkore. Takže povedem krizovku taky :-)
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    RATTKIN:

    na to uz se ho ted pta kvuli volbam osobne sam Babis, nebo to aspon rika :-D
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    KASUMI: zeptej se na specifické ceny mobilních dat, a proč volám do česka mobilem ze zahraniční levnější než z česka
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    mam pristi tyden schuzku s predsedou CTU (v jine veci), tak se mozna necham trochu poucit, co a jak delat :D
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    NAVARA: pff
    EXIS
    EXIS --- ---
    NAVARA: to jsou hrozní sráčové.. Úplně "omylem" jsem proti O2 začal křižáckou výpravu a má to první ovoce. Už zveřejnili elektronický kontakt na správce a dokonce mi poskytli moje data. Sice žalostně málo, ale alespoň něco! :)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    KASUMI: mrkni se do ceníku, třeba O2 si za to účtuje něco přes 200,-
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    ATTILAH: Tohle jsem nevedela. Toho vyuziju

    ATTILAH
    ATTILAH --- ---
    Může se hodit, přehled možností proti teleotrapům:
    https://www.uoou.cz/assets/File.ashx?id_org=200144&id_dokumenty=33324
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    OLAV:

    ja prave behem roku presel na tu appku "Muzu to zvednout?" ale taky sem byval u nevolejte.cz
    OLAV
    OLAV --- ---
    Mám nevolejte.cz, dneska blokla 3 volání. Android 8, root není potřeba.

    Mně spameři volají víceméně každý den kolem oběda. Bohužel to často volají i klienti, takže mně ta apka ušetří zbytečný vstávání od oběda a hledání klidného místa.

    Pozor, poslední rok moc nefungovala, ale teď to oživli a dobrý.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    VODNIK:
    To bych to číslo změnil...
    VODNIK
    VODNIK --- ---
    SATOO: tak já mám mnoho let číslo co se liší od dopravní linky jednoho známého rádia v jediné číslici. A už jsem si tak nějak zvyknul, že mám denně 5-10 hovorů na téma doprava - což absolutně nijak zablokovat nejde.

    Jinak Nevolejte appku jsem asi rok zkoušel, ale přinášela víc problémů než užitku, často se mi nedovolali ani členové rodiny, zkoušel jsem řešit s developery aplikace, ale bez úspěchu. Nemluvě o tom, že pro výše popsanou situaci je nanic
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    KAJJAK: podle google, kde jsem hledal jak to vypnout, je to velmi častý problém na android 7+ a bez rootu neřešitelný (a root je nevhodný pro jiné věci)
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    SATOO: jsem majitelem 3 firem, zrejme proto si kazdy mysli ze potrebuju investovat, zmenit operatora nebo nakoupit ropu... Sam aktivne sve cislo nikomu nedavam, ale na firmy.cz nebo google business dohledatelny byt chci...


    KASUMI: policie se mi nedavno dovolala v pohode, aplikace je neblokovala. Hlasil jsem ozralce spiciho na ceste a voali zpet kde presne lezi ze ho hlidka nemuze najit
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    NAVARA: ja mam blackberry keyone, taky je to na androidu a nastavim si co potrebuju, mozna je to spis specifikum tveho telefonu nez cele platformy
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    KAJJAK: není jak nastavit android, aby nezasral lištu nepotřebnými ikonami typu NFC, aby tam ta od nevolejte "bacha, šmejdi" byla vidět...
    ALMAD
    ALMAD --- ---
    KAJJAK: Jaká přesně práva k telefonu že tahle aplikace potřebuje, aby mohla fungovat?
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    KAJJAK: stejne tak jde z praxe na stul vysazet tuna prikladu, kdy tyhle "blacklisty" uplne vzdycky dobre nefunguji... aneb zbavit se "proflaklyho" problemovyho cisla pro nejakyho "spammera" rozhodne tezky neni, telefonni operator jej obratem pouzije pro jineho zakaznika... a jeho vyjmuti z tehlech "zarucenejch seznamu" je pe pro noveho uzivatele docela fuska, pac ti lidi casto ani netusi, ze neco takovyho muze bejt - a hlavne kde vsude....
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam