• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EXISGDPR - mýty, rady, konzultace
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    KASUMI: scoruji pro nebankovní společnosti na základě dát který nemají shromáždovat, natož pak předávat
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    ATTILAH: Co je telco score?
    ATTILAH
    ATTILAH --- ---
    KASUMI: já taky. Presnejc, O2 poslali fakoff dopis (oslovení "vážená pani/vazeny pane" :-)), T-Mobile ani tuk. Dali do implementace tolik peněz a pak toto. Myslíme, že je to díky primymu dotazu na TelCo skore, který je imo pro ně už tak průšvih.
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    ATTILAH: To se dost divim, ze ti tmobile ani o2 neodpovedeli
    Zrovna tihle spravci to musi podle me mit maximalne vychytany...
    ATTILAH
    ATTILAH --- ---
    EXIS: to máš dobrý, kolegovi poslal na žádost o pristup O2 odkaz na svy Zásady OOU, mě T-Mobile neodpověděl vůbec. Chceme vědět jaký data a z jakyho titulu poskytujou jiný firmě na TelcoSkore. Takže povedem krizovku taky :-)
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    RATTKIN:

    na to uz se ho ted pta kvuli volbam osobne sam Babis, nebo to aspon rika :-D
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    KASUMI: zeptej se na specifické ceny mobilních dat, a proč volám do česka mobilem ze zahraniční levnější než z česka
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    mam pristi tyden schuzku s predsedou CTU (v jine veci), tak se mozna necham trochu poucit, co a jak delat :D
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    NAVARA: pff
    EXIS
    EXIS --- ---
    NAVARA: to jsou hrozní sráčové.. Úplně "omylem" jsem proti O2 začal křižáckou výpravu a má to první ovoce. Už zveřejnili elektronický kontakt na správce a dokonce mi poskytli moje data. Sice žalostně málo, ale alespoň něco! :)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    KASUMI: mrkni se do ceníku, třeba O2 si za to účtuje něco přes 200,-
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    ATTILAH: Tohle jsem nevedela. Toho vyuziju

    ATTILAH
    ATTILAH --- ---
    Může se hodit, přehled možností proti teleotrapům:
    https://www.uoou.cz/assets/File.ashx?id_org=200144&id_dokumenty=33324
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    OLAV:

    ja prave behem roku presel na tu appku "Muzu to zvednout?" ale taky sem byval u nevolejte.cz
    OLAV
    OLAV --- ---
    Mám nevolejte.cz, dneska blokla 3 volání. Android 8, root není potřeba.

    Mně spameři volají víceméně každý den kolem oběda. Bohužel to často volají i klienti, takže mně ta apka ušetří zbytečný vstávání od oběda a hledání klidného místa.

    Pozor, poslední rok moc nefungovala, ale teď to oživli a dobrý.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    VODNIK:
    To bych to číslo změnil...
    VODNIK
    VODNIK --- ---
    SATOO: tak já mám mnoho let číslo co se liší od dopravní linky jednoho známého rádia v jediné číslici. A už jsem si tak nějak zvyknul, že mám denně 5-10 hovorů na téma doprava - což absolutně nijak zablokovat nejde.

    Jinak Nevolejte appku jsem asi rok zkoušel, ale přinášela víc problémů než užitku, často se mi nedovolali ani členové rodiny, zkoušel jsem řešit s developery aplikace, ale bez úspěchu. Nemluvě o tom, že pro výše popsanou situaci je nanic
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    KAJJAK: podle google, kde jsem hledal jak to vypnout, je to velmi častý problém na android 7+ a bez rootu neřešitelný (a root je nevhodný pro jiné věci)
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    SATOO: jsem majitelem 3 firem, zrejme proto si kazdy mysli ze potrebuju investovat, zmenit operatora nebo nakoupit ropu... Sam aktivne sve cislo nikomu nedavam, ale na firmy.cz nebo google business dohledatelny byt chci...


    KASUMI: policie se mi nedavno dovolala v pohode, aplikace je neblokovala. Hlasil jsem ozralce spiciho na ceste a voali zpet kde presne lezi ze ho hlidka nemuze najit
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    NAVARA: ja mam blackberry keyone, taky je to na androidu a nastavim si co potrebuju, mozna je to spis specifikum tveho telefonu nez cele platformy
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam