• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XCHAOSPiráti.cz (unofficial) vs. hloupí a zlí trollové, co proti nim vystupují
    Obecně plkací, otevřená a nemoderovaná alternativa k diskuzi "Česká Pirátská Strana". Stávající klub [ Česká Pirátská Strana ] slouží spíše k prezentaci aktuálního dění ve straně a oficiálních názorů strany a jejích členů, případně k debatám s příznívci... a samozřejmě přitahuje pozornost během předvolebních kampaní. No a rozmohli se nám tam odpůrci a trollové, kteří samozřejmě s napětím očekávají moment, kdy začnou být jejich příspěvky mazány, případně kdy dostanou ban. A právě v tenhle moment vzniká potřeba obecného kecacího prostoru, pro různé Pirate-related flamewars, které by v oficiálním moderovaném klubu mátly příznívce a potenciální voliče a vůbec obecně zabíraly prostor.
    rozbalit záhlaví
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    DANYSEK: jdi se vycpat, laskavě. (ty se prostě jen vytahuješ, že máš víc internetu, než já, pod palcem...)
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    XCHAOS: pred rymickou te ale internet neochrani :)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    VYHULENY_UFO: V offline realitě mám dnes fakt drsnou rýmičku a rozbolely se mi fest záda... takže jděte do háje, kriplové, aspoň dneska... protože jsem taky kripl (v původním významu slova)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    XCHAOS: rozhodne ne, protoze skutecny zivot se odehrava v offline realite
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    VYHULENY_UFO: to by se tobě stát nemohlo, co? :-)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    XCHAOS: lol
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    KOCOURMIKES: tos to daleko nedotah, kdyz nad sebou mas dustojnika :)
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    evidentne

    muj ridici dustojnik je taky svine
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    loviskuje te Chao
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    DANYSEK: tak v tvém případě je to možná i lepší.
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    XCHAOS: to uz tak byva, ze spoustu veci proste chapat nebudes :-)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    DANYSEK: v tom případě nechápu co tě motivuje tolik času opruzovat tady okolo...
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    XCHAOS: opet jses mimo :) jen v booku tady mam 200+ klubu... a spoustu dalsich externich zdroju, co sleduju... vazne se nenudim ani online ;-)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    DANYSEK: hele, já nemůžu za to, že tvůj online život je tak nudný, že tě nenapadne nic lepšího než mě stalkovat v mých klubech...
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    XCHAOS: on ten offline zivot je v mnoha aspektech lepsi, zejo :D
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    DANYSEK: takže jsem se provinil, že o politice mluvím online a ne v hospodě, vlastně.
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    XCHAOS: v nekterych hospodach jo :) A jinak je to o rozmerech, ty jiste zvladnes poladit :D
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    DANYSEK: stejně by to neprojelo dveřma. a už mi to nějak nebaví, hele.
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    XCHAOS: si to nabijes pres den na slunicku a vecer s tim vyrazis do hospody.... to je strasny, clovek aby za tebe vsecko vymejslel, ani spetka vlastni invence! :D
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    DANYSEK: jo solár, ze zářivek u stropu, jo? to si někdy zkoušel? (já jo - pod pouliční lampou se mi solární kolo nedobije... )
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    XCHAOS: solar, neasi! :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam