• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XCHAOSPiráti.cz (unofficial) vs. hloupí a zlí trollové, co proti nim vystupují
    ABDULAH
    ABDULAH --- ---
    VYHULENY_UFO: heled tohle nema smysl ale s XCHAOSEM musim souhlasit ... Obeh jsem pred chvili mesto protoze mi dosel vitamin C a acylpyrin ... no tak DR. Max vychazi nejdraz z celeho mesta - Obyc vitamin C 250mg 100 tablet plus obyc acylpyrin 10 tablet 500mg od 145 do 165Kc (vetsi baleni vitaminu C proste u nas nemaji) ...
    Kurva jak je tohle mozny? Vitamin C kilo stoji vyrobne asi 150Kc a acylpyrin asi 500Kc :-D LOL ...
    Takze ano jedna cena na vse a vsude ...

    taky staval pulku - kurvy - https://4fitness.cz/vyhodna-baleni-a-naplne-proteinu/vitamin-c-1-kg-297-kc-p-8800/
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    VYHULENY_UFO: myslíš čaj z medem? :-)

    hele, jděte do háje, prostě. znovu jsem četl Ferjenčíka na Tiscali, viz [ XCHAOS @ Česká pirátská strana - Pirátský přístav na Nyxu ] - myslím, že je to fakt dobrý a že odpovídá na řadu vašich připomínek, co zazněly za poslední léta.
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    VYHULENY_UFO: a neni to zbytecny - kdyz rymicka se leci sedm dni... a nelecena trva tyden? :D
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    XCHAOS: to je nejakej problem nasadit open source lek?
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    KOCOURMIKES: jisteze... dedecku pred duchodem :)
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    XCHAOS: nezavid... :) Rymicka je strasna choroba, zvlast u chlapu... ti na to casto skoro umiraj :D
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    XCHAOS: hele to je 22 letej borecek co te rad sikanuje
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    DANYSEK: jdi se vycpat, laskavě. (ty se prostě jen vytahuješ, že máš víc internetu, než já, pod palcem...)
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    XCHAOS: pred rymickou te ale internet neochrani :)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    VYHULENY_UFO: V offline realitě mám dnes fakt drsnou rýmičku a rozbolely se mi fest záda... takže jděte do háje, kriplové, aspoň dneska... protože jsem taky kripl (v původním významu slova)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    XCHAOS: rozhodne ne, protoze skutecny zivot se odehrava v offline realite
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    VYHULENY_UFO: to by se tobě stát nemohlo, co? :-)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    XCHAOS: lol
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    KOCOURMIKES: tos to daleko nedotah, kdyz nad sebou mas dustojnika :)
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    evidentne

    muj ridici dustojnik je taky svine
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    loviskuje te Chao
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    DANYSEK: tak v tvém případě je to možná i lepší.
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    XCHAOS: to uz tak byva, ze spoustu veci proste chapat nebudes :-)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    DANYSEK: v tom případě nechápu co tě motivuje tolik času opruzovat tady okolo...
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    XCHAOS: opet jses mimo :) jen v booku tady mam 200+ klubu... a spoustu dalsich externich zdroju, co sleduju... vazne se nenudim ani online ;-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam