• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XCHAOSPiráti.cz (unofficial) vs. hloupí a zlí trollové, co proti nim vystupují
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    LINKOS: parlamentni listy v prve rade plati Ruska federace ne
    REDGUY
    REDGUY --- ---
    XCHAOS: Aha. Takze kdyz se tvuj ZAKAZNIK udajne "vytahoval", tak ti to umoznuje rict "SPD podvadi se statnima prispevkama", ale uz ti to neumoznuje rict kdo? BUAHAHAHAHAHA.

    jediné, co nemůžu říct, je jméno (ostatně jsem ho zapomněl - BUAHAHAHAHAHA.

    Jo, jasne, takhle verejne obvinovat konkurencni strany ze svinstva, aniz bys mel nejaky dukazy nebo aniz bys s tim neco delal, to vubec, ale vubec neni chovani zmrda. To je ta prislovecna piratska poctivost a cest. "Pustte nas na ne", LOL 8))
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    REDGUY: ne, on se tím vytahoval :-) zdůvodňoval neuhrazení faktury tím, že "sněmovna to neproplatila". současně se netajil tím, že "nájemníkovi proto nechodí internet". Já fakt nevím, jak jinak takovou věc interpretovat - jediné, co nemůžu říct, je jméno (ostatně jsem ho zapomněl - zákazníků co s něčím volají nebo platí pozdě jsou desítky až stovky)

    Chápu, že z každé situace chceš vytěžit maximum možného rozporování mých slov a činů, ale tady se ti to jednoduše nepodaří. Řekl jsem přesně tolik, kolik smím - ani méně, ani více.
    REDGUY
    REDGUY --- ---
    XCHAOS: pokud z informací, se kterými běžně pracuji, mohou vyplynout takovéhle drby, - LOOOOL. Takze ty mas zakaznika, kterej ti plati za nejakou sluzbu, predpokladam poskytovani internetu. Ten zakaznik je clen konkurencni politicky strany. Ty usoudis, mozna spravne, mozna spatne, ze ten zakaznik zneuziva statni prostredky.

    A proste jen tak prijdes na internet a zacnes vykrikovat "SPD zneuziva statni prostredky. Vim kdo, ale nereknu, protoze GDPR. Je to vlastne jen drb".

    A myslis si, ze tvuj pristup je v poradku a ok.

    HAHAHAHAHA. No dyt rikam, zmrd.
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    REDGUY: nic jsem neukradl, ale prostě chápu tak, že pokud z informací, se kterými běžně pracuji, mohou vyplynout takovéhle drby, tak jsou to právě jen drby - nemůžu nikoho jmenovat.

    Jiná věc je, kdybych zjistil spáchání trestného činu, to bych naopak měl povinnost ho nahlásit - ale toto není ten případ.
    REDGUY
    REDGUY --- ---
    XCHAOS: Ale prdlajs. Samozrejme, jedna vec je, jak jsi k ty informaci prisel. Pokud jsi nekde ukradl nejaky informace (coz vime, ze rad delas), z kterejch jsi to zjistil, tak je to samozrejme je spatne. Nicmene, v tu chvili uz jsi zakon porusil a jen by ses usvedcil.

    Pokud jsi ale legalne ziskal informaci o tom, ze nekdo zneuziva statni prostredky, tak tim, ze to zverejnis, nebo jeste lepe, predas na prislusna mista, samozrejme zadne GDPR neporusujes.

    nemohu poskytnout určité údaje, protože jsem vázán jak zákony, tak vnitřními směrnicemi firmy - ale že ty údaje jsou fakt vtipné.A snese se na mě vlna kritiky - Pochopitelne. Protoze psat "ja vim, ze nekdo z konkurecni strany neco porusuje, ale nepovim", to je klasicky chovani zmrda, bud vi o porusovani zakonu ale odmita s tim neco delat, nebo zmrda, kterej lze a krive obvinuje druhe. V kazdem pripade si krituku zaslouzis.
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    REDGUY: tak jistě by to nebylo fér ani podle předchozího zákona o ochraně osobních údajů. Mám jisté údaje, kterými se nejmenovaný klient vytahuje (v podstatě). nemohu ale zveřejnit jeho osobní data, je to klient. Co je na tom tak těžkého k pochopení?

    Kdo tě lajkuje, mluví za vše. Já prostě zmíním, že nemohu poskytnout určité údaje, protože jsem vázán jak zákony, tak vnitřními směrnicemi firmy - ale že ty údaje jsou fakt vtipné.A snese se na mě vlna kritiky - no a co. Nejsem whistleblower. Je to drb, nemusíte mu věřit (já přesnou nájemní smlouvu a kdo ten nájem ani neviděl - je to doslova drb).
    REDGUY
    REDGUY --- ---
    XCHAOS: říct kdo to přesně je by bylo porušením směrnice GDPR - hele, to jen netusis, co to vlastne to GDPR je, nebo proste lzes, nic nevis, delas tajemnyho a na GDPR je jen vymlouvas jakou spousta dalsich trumberu v posledni dobe?
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    KOCOURMIKES: tohle je obrovskej pruser pro stranu a Vojtu Pikala by meli za to disciplinovat po patricnych omluvach, je mistopredseda snemovny.
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    Pirátská jízda za komunistickým básníkem, letci, co jen plnili rozkazy, a jaké servery čte Miloš Zeman? — HlídacíPes.org
    https://hlidacipes.org/...ickym-basnikem-letci-co-jen-plnili-rozkazy-a-jake-servery-cte-milos-zeman/
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    KOCOURMIKES: Gilead.
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    MAKROUSEK: koho budes volit priste ?
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    KOCOURMIKES: A v Americe zase mlatej cernochy.
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    MAKROUSEK: byl si u voleb do PS ? volil jsi TOP09 ?
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    NIEKT0: Princip je stejny. Dojim erar pro svuj vlastni prospech.
    NIEKT0
    NIEKT0 --- ---
    MAKROUSEK: porovnavas manipulovanie zakaziek a korupciu s kurenim minovacim PC? Pride mi ze princip si fakt netrafil.
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    NIEKT0: Jojo, stejne jako by to mel vyresit Rath. Proste mel dat tech sedm mega na charitu, kdyz uz je s nima chytli. A mel rict: "prominte, ja to vlastne od zacatku chtel dat na charitu.". A vsechno by bylo v cajku. Princip naprosto stejny.
    NIEKT0
    NIEKT0 --- ---
    MAKROUSEK: ok, tak za predpokladu ze sa fyzikou zivis a harvieho chapes, tak potom zase ja nechapem tvoju argumentaciu tramvajou. Pointa je ta, ze pocitac je stroj premienajuci elektrinu na teplo (z 99.9%). Usetril by vymazal statu elektrinu pouzitim klasickeho primotopu? Neusetril.

    Inak na temu vykurovanie minovacimi strojmi najdes na bitcointalku (a podobne) stovky prispevkov, aj s fotkami toho, co si ludia povyrabali. Dovod preco sa to masovejsie nepouziva je hlavne ten, ze minovaci hw strasne rychlo moralne zastarava.

    GORG: v lete to samozrejme zapnute nemal, jednalo sa o tri tyzdne niekedy v decembri (prosinec). Iba tym ze je "kauza" vytiahnuta teraz to vyznieva tak absurdne.

    Je tam samozrejme moralna otazka, minovanie je vec pomerne nova, a nepocitalo sa s nou v povodnych predpisoch. To Tom "vyriesil" darovanim zisku charitam. Z toho, ze sa tymto stylom chcel pri poslaneckom plate nekale obohatit (mohlo mu to hodit cca tak tisicku) ho asi nie je na mieste podozrievat. (na to su tam ini experti, cachrujuci s nahradami, prenajimajuci rovno cely byt, atd.)
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    MAKROUSEK: pokud je zadani vyrobit mliko, tak je uplne jedno jestli je od kravy nebo od kozy. konkretni volba je pak na chutovych preferencich jedince. to uz bys moh zacit resit jestli byl primotop bilej nebo zelenej. samozrejme zelenej primotop neni bilej. faktem ale zustava, ze topi.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam