• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XCHAOSPiráti.cz (unofficial) vs. hloupí a zlí trollové, co proti nim vystupují
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    KRAMERIUS: problém je, že u nás nebudou jezdit jako v té Západní Evropě. Stačilo mi přejet trajektem z Finska do Estonska. To jsem mohl stejně dobře přejet rovnou do Turecka, pokud jde o styl jízdy aut...
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    VYHULENY_UFO: "vy mladí mileniálové"??? ty máš fakt slušně vymaštěnej mozek, několikrát jsem ti určitě už psal, že jsem ročník 1973 (a mohl sis to koneckonců přečíst i na kandidátní listině Pirátů :-) Vím, že se s tím furt nemůžeš srovnat, ale jsem starší než ty. Já byl komsomolcem volného trhu v 90tkách (a to dost vážně..)
    NIEKT0
    NIEKT0 --- ---
    VYHULENY_UFO --- --- 12:05:36 22.7.2019
    OLOL Piráti. Vymyslí si pravidlo, který nejsou schopný ani dodržovat. :D :D :D

    nereagujte na ID DANYSEK a VYHULENY_UFO jsou to trolové


    Ale faktem je, že kdyby nebylo tohodle auditka, tak o pirátech není ani vidu ani slechu. Jako v mediich ticho po pesine, na internetech se o nich moc nepise, natoz o nejakych vysledcich ... uz maji pirati aspon jeden zakon na svych bedrech?
    NIEKT0
    NIEKT0 --- ---
    pozeram ze danysek objavil uplne novy vesmir:)
    LINSOS
    LINSOS --- ---
    Klub notorických alkoholiků se sešikoval.
    LINKOS
    LINKOS --- ---
    KRAMERIUS: jak už padlo dříve, tak nulu mají země jako Rumunsko... Zaostal východ
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    KRAMERIUS: jj, uplne vidim, az ti takovej typek sejme dite a ty budes rikat, no jo, to se stava, jezdi takhle cela zapadni evropa.
    KRAMERIUS
    KRAMERIUS --- ---
    VYHULENY_UFO: Tak nalitý, nebo s 0,5 promile?
    Pokud pro tebe 0,5 promile = nalitý, tak asi jezdí nalitá celá západní Evropa a překvapivě s méně nehodami a mrtvými než u nás s nulovou tolerancí.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    TWORBO: samozjreme, republika ma problem s alkoholismem, milion lidi je jednou nohou v odmastovne. nejdriv se zacne vodakama, pak zacnou prudit cyklisti, ze chtej taky jezdit nality a nakonec zacnou prudit ridici osobnich aut a kamionu, ze pul promile je preci v pohode.
    TWORBO
    TWORBO --- ---
    piratum spis fandim, ale tady mi to zkratka kaleni na vode prijde trosku jako populismus... tak jsem chtel slyset nejaky pripadny argumentace...
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    TWORBO: tady je stejne nejdulezitejsi historicka cast o warezu z piratsky zatoky.
    TWORBO
    TWORBO --- ---
    VYHULENY_UFO: vim ze je to recnicka otazka, tak recnicky odpovidam - nevidel...ale stejne tak sem nevidel na vode zadny piraty s paskou pres oko, jednou nohou a hakem misto ruky.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    XCHAOS: hele, tak ja sem mel u svobodnych banan docela rychle, protoze to byli skutecne kokoti. jako na nyxech je to tezky, vy mladi milenialove proste mate jeste tendence vazne debatovat i o zcela ocividnych nesmyslech. ja sem jednoduchej, kdyz je jasny, ze je neco hovadina, tak to oznacim za hovadinu a neresim.
    a co si budeme povidat, warezacka partaj je dost velka absurdita a vis, ze z piratu taky prilis nejasam. a nejradsi bys mi ten banan dal taky.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    TWORBO: pokud se pomatuju dobre, tak britske namornictvo zrusil pravidelny prijem rumu pro namorniky teprv nekdy v roce 1970. takze na ty uvaze neco muze byt. videl si nekdy strizlivyho pirata na vode?
    TWORBO
    TWORBO --- ---
    simvas, pirati kopou za piti alkoholu pri sjizdeni rek. jaky sou pro to argumenty?
    /kolega tvrdí že je to proto, ze pirati vzd se na lodich nalejvali rumem, ale to beru jen jako usmevnej bonmot. diky)
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    XCHAOS: ano, chvili jsem jim prachy posilal coby registrovany priznivec s cilem se dostat na jejich forum. Ale to uz taky peknych par let je... takze tvuj zdroj drbu ma jednu vadu: nesiri uplne informace ;-) V zadny strane jsem clenem nikdy nebyl.
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    VYHULENY_UFO: no úplně nechápu, jak může zdražení na někoho "dopadnout", ale budiž. Radní pro dopravu mimochodem není za Piráty.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    //konecne se na magistratu probrali.

    Praha chce taxikářům povolit vyšší ceny. Změna by dopadla na alternativní taxislužby | E15.cz
    https://www.e15.cz/...xikarum-povolit-vyssi-ceny-zmena-by-dopadla-na-alternativni-taxisluzby-1360411
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    Tak jsem udělal svůj oblíbený průzkum drbem... a Danýsek byl u Svobodných, takže část debatérů v hlavním klubu měla pravdu.

    (A teď jsem zvědav, jak se s tímhle zjištění srovná Ufo, který Svobodný a Piráty řadí cca do stejný škatulky :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam