• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XCHAOSPiráti.cz (unofficial) vs. hloupí a zlí trollové, co proti nim vystupují
    Obecně plkací, otevřená a nemoderovaná alternativa k diskuzi "Česká Pirátská Strana". Stávající klub [ Česká Pirátská Strana ] slouží spíše k prezentaci aktuálního dění ve straně a oficiálních názorů strany a jejích členů, případně k debatám s příznívci... a samozřejmě přitahuje pozornost během předvolebních kampaní. No a rozmohli se nám tam odpůrci a trollové, kteří samozřejmě s napětím očekávají moment, kdy začnou být jejich příspěvky mazány, případně kdy dostanou ban. A právě v tenhle moment vzniká potřeba obecného kecacího prostoru, pro různé Pirate-related flamewars, které by v oficiálním moderovaném klubu mátly příznívce a potenciální voliče a vůbec obecně zabíraly prostor.
    rozbalit záhlaví
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    NIEKT0: ja mam naodou skvele obdobi, a uz docela dlouho... diky za optani ;-) zato vy jste vylozene k smichu :D
    HONCKA: sem tomu dal nizsi prioritu... no to vidime, to nam nemusis hlasit... kolik dalsich borcu majici na starosti media si dava ted oraz? :-D
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    DANYSEK: kdybych Švejkoval, tak bych právě do toho házel vidle, teď jsem akorát aktivitám ohledně Pirátů dal časově nižší prioritu.
    NIEKT0
    NIEKT0 --- ---
    On ma danysek trochu tazsie obdobie teraz, nebral by som ho uplne za slovo.
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    HONCKA: no jo, demokraticka vetsina nejak rozhodla a tak ti, co neuspeli budou nyni svejkovat... :D Takhle ty volby jen tezko vyhrajete :D
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    DANYSEK: to že o něčem řeknu, že je sračka není fňukání, na mediálním obrazu makat nebudu, já jsem byl proti koalici, tj mě stačí, když do toho nebudu házet vidle :P
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    HONCKA: a ze na ne teda reagujes... ufnukanej Pirate :-) Mel bys radsi zamakat na medialnim obrazu sve partaje... moc ti ta funkce zatim nejde :D
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    DANYSEK: nevím na koho kňučíš, mě je ten článek stejně jako tvoje názory úplně u prdele. ;)
    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    HONCKA: politika vzdycky byla, je a nejspis i dal bude o dojmech a vlivu nikoliv o faktech... Takze to jestli neco z tohop v programu je nebo neni (a u vetsiny toho verim ze tam v nejake forme je protoze titulek je celkem trefnej :))) je vlastne jedno... Jde o to jak je to prezentovano... A to pirati nezvladaji...

    Ono pustit se do valky s Marou holt nepujde bez obeti... :) Ale to se dalo cekat ze jo...
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    HONCKA: knuuuuuuuuuuuuuuuu, umite u Piratu taky neco jinyho? :-) A koho si myslis, ze to tvy "neumi overit fakta" zajima? Lidi co to sdilej houfne po Faceboocich to asi nejsou :D
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    DANYSEK: jsem si říkal,kdy vytáhneš tuhle sračku, kde si autor neumí ani ověřit základní fakta, resp správně je opsat ze zdroje
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    HONCKA: vam nefunguje veci... :) Vase medialni odbory funguji skvele... to nemohu rict :D

    https://echo24.cz/a/SGyxZ/pirati-jako-ksc-21-stoleti-dan-ze-vzduchu-vyhazov-za-nazory-zakazy-aut-ikotlu
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    XCHAOS: to nebude fungovat, když vždy musí mít poslední slovo :D
    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    DANYSEK: v tom ale nejsou o moc jini nez jina vladnouci garnitura. jen utraci kazdy za jine picoviny a plni tim kamaradum kapsy :) Tak tady se penezovod potencialne presune jen trochu vic do IT sfery :)
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    XCHAOS: Chatbot... naprosto nesmyslny vydaj... ale aspon muzeme tusit, za co budou Pirati utracet... za picoviny :-)
    XCHAOS: to je tak trosku pyrrhovo vitezstvi samo o sobe... vzhledem k tomu, jakou nakladacku dostavaj Pirati v tom svym mori :D
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    DANYSEK: no, ty naštěstí vyhledáváš diskuzní fóra, kde bany rozdávat jdou, čímž situaci dost usnadňuješ, musím říct :-)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    DANYSEK: vidíš, chattbot, který se bude bránit tvému trollingu automaticky, aniž bych s tím musel ztrácet čas osobně, je už na cestě! Pak je dalším krokem už jen AI, která bude s Ufem diskutovat o nevyhnutelnosti zavedení základního příjmu a bude vymalováno :-)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    DANYSEK: treba si pirati myslej, ze si zaslouzi jiny chovani... nicmene letosni predvolebni kampan ocekavam brutalni a Babis se Zemanem a Ovcackem jiste pridaji na sile vuci piratum. Mladasove konecne poznaj, co je zac skutecna politika a ze to neni, jako kdyz pise xchaos romany na internet.
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    XCHAOS: och... chudinky Pirati... vsichni se do nich strefujou.... a ne vsude jdou rozdavat bany, co? :D
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    DANYSEK: tak rozhodně se ODS daleko víc trefuje do Pirátů, než naopak...
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    XCHAOS: jen aby to nebylo pyrrhovo vitezstvi... zatim Pirati delaj hodne pro to, aby nasrali ty, se kteryma by se mohli proti Buresovi semknout... ted naposled tohle okopavani kotniku predvedl blbecek Hribecek na twitteru, kdyz se strefoval do Fialy...

    Takze ano, i to hypoteticke vitezstvi Piratu muze skoncit trapasem :)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    DANYSEK: mě přijde jako celkem frajeřina vyhrát volby s 10% výdajů oproti Babišovi.

    Nepřišlo by ti trapný porazit ho jen proto, že seženeme víc peněz na kampaň?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam