• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XCHAOSPiráti.cz (unofficial) vs. hloupí a zlí trollové, co proti nim vystupují
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    NIEKT0: nojo, chteji kocirovat stat a pritom neukocirujou ani jednu blbou (vlastni) wiki... :D
    NIEKT0
    NIEKT0 --- ---
    MAVERICK: to nie je nejaka veduca funkcia v organizacii, to je honckov osobny profil, kde si moze volnym textom napisat o sebe co chce (a aktualizuje si to sam, podla uvazenia, co je tam aj explicitne napisane: "Informace zde uvedené si spravuje osoba sama."). A pozeram ze uz to opravil:)
    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    NIEKT0: promin, ale specialne u piratu kteri smeruji z velke casti na IT gramotnou cast populace je teda "pres pul roku" stara inforamce fakt kardinalni fail... Pokud nejsou schopni osefovat ani takovouhle zakladni vec... Zvlast u vedouci funkce v organizaci... To je proste fail at to obalis jak chces
    NIEKT0
    NIEKT0 --- ---
    HONCA: on to nasiel na lide.pirati.cz, kde nemas updatovanu informaciu v profile. Hlbsie jeho "investigacia" nesiaha, rovnako ako v inych veciach, ku ktorym sa zasvetene vyjadruje.
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    HONCKA: a tak ja fakt vase webiky nesjizdim kazdej den :-) Tak jako tak je super pozorovat, jak "tahnete" za jeden provaz :D
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    DANYSEK: Ne týkají, ale já už nejsem přes půl roku vedoucím mediálního odboru, máš nějaký starý informace :P
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    HONCKA: vedoucím mediálního odboru krajského sdružení Středočeský kraj.... fakt ne? :D Nebo nam tu budes vykladat, ze kraje se volby jakoze netykaj? :D
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    DANYSEK: dobrý až na to, že já na starost média nemám
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    NIEKT0: ja mam naodou skvele obdobi, a uz docela dlouho... diky za optani ;-) zato vy jste vylozene k smichu :D
    HONCKA: sem tomu dal nizsi prioritu... no to vidime, to nam nemusis hlasit... kolik dalsich borcu majici na starosti media si dava ted oraz? :-D
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    NIEKT0: on má někdy i lehké období?
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    DANYSEK: kdybych Švejkoval, tak bych právě do toho házel vidle, teď jsem akorát aktivitám ohledně Pirátů dal časově nižší prioritu.
    NIEKT0
    NIEKT0 --- ---
    On ma danysek trochu tazsie obdobie teraz, nebral by som ho uplne za slovo.
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    HONCKA: no jo, demokraticka vetsina nejak rozhodla a tak ti, co neuspeli budou nyni svejkovat... :D Takhle ty volby jen tezko vyhrajete :D
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    DANYSEK: to že o něčem řeknu, že je sračka není fňukání, na mediálním obrazu makat nebudu, já jsem byl proti koalici, tj mě stačí, když do toho nebudu házet vidle :P
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    HONCKA: a ze na ne teda reagujes... ufnukanej Pirate :-) Mel bys radsi zamakat na medialnim obrazu sve partaje... moc ti ta funkce zatim nejde :D
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    DANYSEK: nevím na koho kňučíš, mě je ten článek stejně jako tvoje názory úplně u prdele. ;)
    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    HONCKA: politika vzdycky byla, je a nejspis i dal bude o dojmech a vlivu nikoliv o faktech... Takze to jestli neco z tohop v programu je nebo neni (a u vetsiny toho verim ze tam v nejake forme je protoze titulek je celkem trefnej :))) je vlastne jedno... Jde o to jak je to prezentovano... A to pirati nezvladaji...

    Ono pustit se do valky s Marou holt nepujde bez obeti... :) Ale to se dalo cekat ze jo...
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    HONCKA: knuuuuuuuuuuuuuuuu, umite u Piratu taky neco jinyho? :-) A koho si myslis, ze to tvy "neumi overit fakta" zajima? Lidi co to sdilej houfne po Faceboocich to asi nejsou :D
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    DANYSEK: jsem si říkal,kdy vytáhneš tuhle sračku, kde si autor neumí ani ověřit základní fakta, resp správně je opsat ze zdroje
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    HONCKA: vam nefunguje veci... :) Vase medialni odbory funguji skvele... to nemohu rict :D

    https://echo24.cz/a/SGyxZ/pirati-jako-ksc-21-stoleti-dan-ze-vzduchu-vyhazov-za-nazory-zakazy-aut-ikotlu
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam