• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DRAGONThe Orville
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    mne u posledniho dilu ukapla slza, velka :)
    SIRLOON
    SIRLOON --- ---
    Tak posledni dil byl spis obslehnutej ST s dramatickou linkou navic, ale mozna to bude v dalsich dilech pouzito a zuzitkovano, cert vi 🤷‍♂️
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ICE: mne u tohoto dilu dost prekvapilo to, ze proste nepockali a nesli rovnou o 10 let zpet a zbytecne se tak nevystavovali ani tak moralnimu dilematu jako spis velke psychicke ujmy (na jejich strane, ne jeho, on si to nezapamatuje)
    ICE
    ICE --- ---
    (6) - Twice in a Lifetime byl konecne.) dobrej scifi dil. Nepresnost skoku zpusobila velke moralni dilema (u divaku), posadka mela vicemene jasno. :]
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    SPOILER ALERT 🔽 :))
    JADE
    JADE --- ---
    DRAGON: tak samozrejme, chtel jsem jen vypichnout, ze tech vtipnejch momentu tam bylo vice, nez obvykle a ze se to pocitove vracelo k prvni serii, kdy me to fkt bavilo...
    ten koncept, ze Kejloni jsou vlastne urazeni, vzboureni otroci, uz me tolik nebavi...mam z toho pocit, jak kdyz se nekdo snazi smichat Borgy s Datem a Lorem :S
    SATAI
    SATAI --- ---
    https://mobile.twitter.com/SethMacFarlane/status/1548341289409585152

    ...s příslušným hlasem zní i popík jako Macbeth na velké scéně
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    JADE: Bylo tam pár komických momentů, to jo, nicméně já díl From Unknown Graves (jestli oba mluvíme o tom samém) moc komediálně nevnímal. Byly tam probírány dost závažný témata a spíš než veselí sem při sledování pociťoval mírnou nervozitu, jak to dopadne ;)
    JADE
    JADE --- ---
    tak jsem se u posledniho dilu zasmal, az jsem se za bruch popadal...jen tak dal :D
    JADE
    JADE --- ---
    ze bych v poslednim dile i pres jeho vaznost zacejtil naznaky stareho dobreho humoru ?! :P jako kdybych byl mlad a neznal startrek, fakt by se mi libila i tahle vazna koncepce...grafika dobry :D ale na design startrekovskeho sveta to proste nema...a proste chybi mi ta pocatecni vtipnost, takhle mam pocit, ze koukam na neco, co uz jsem videl, akorat v trosicku horsim kabatku...
    JADE
    JADE --- ---
    Sorry smazu se, vcera jsem mel nejakej nenavistnej den :S
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    JADE: s tebou vlastne nemuzu souhlasit snad ani v jedny veci, cos napsal, mozna s tim Discovery. Ale vzhledem k tomu, ze sem videl jen asi 5 dilu, tak mi uplne nenalezi ten serial soudit :)
    SIRLOON
    SIRLOON --- ---
    JADE: me Wesley nesral. A kdyby ses poradne podival na vsechny epizody, tak bys pochopil, ze prvnich par epizod v serii sou fillery na splneni pozadavku sponzoru a pak uz je to normalni serial
    SIRLOON
    SIRLOON --- ---
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ICE: nezklamals .))
    ICE
    ICE --- ---
    DRAGON: no chtel bych v scificku neco jinyho nez irl trendy zmenu pohlavi u deti. kupodivu. .)
    MELOP
    MELOP --- ---
    Mně přišla neschopná -paradoxně- využít svůj potenciál, ze kterého opravdu dalo vytěžit mnohem víc (ústřední zápletka jako taková je Ok a navazuje už na řečené), zvlášť s ohledem na opět přepálenou stopáž 75 minut (kdybychom se bavili o standardní "hodinové" epizodě - v praxi méně jak 45 minut, tak neřeknu ani "ň").
    Tady bylo dostatečné místo na "A" i "B" zápletku, které by se navíc mohly ovlivňovat.
    SIRLOON
    SIRLOON --- ---
    Mne prisel vpoho
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ICE: ok, tak co se ti nelibilo? ;))
    ICE
    ICE --- ---
    tak co rikate na tento dil? to byla zas zapletka.. ;))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam