• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDDraconius GO
    SARGO
    SARGO --- ---
    UBU: Požehnání arény je mi vskutku na nic (ale třeba jen zatím?), protože je tu sice po okolí několik silnějších hráčů, ale všichni bezvýhradně modří. V mých levelech jsem ještě nezahlídla červenou arénu, ale některý modrý už jsem si musela naposilovat :-D
    UBU
    UBU --- ---
    SARGO: Mm jen dva - Dar zlatého draka - zelená oranžová zelená, tedy to co si žíkala a Požehnání obrany - na 30 hodin ochrání nejbližší arénu - 4 modrý a 2 oranžový - to je na nic.
    SARGO
    SARGO --- ---
    ... ale jestli to někdo nezachytil, tak s dovolením ještě jednou varování - magie se spouští okamžitě! :-D
    SARGO
    SARGO --- ---
    Pošlete mi někdo svůj magický recept, zkusím ho vyrobit i bez vlastního pergamenu :-) Já mám dvojité vytáčení ze sloupů (zelená oranžová zelená) - bag se naplní krásně, což o to... :-))
    UBU
    UBU --- ---
    EVILMIND: Úplně jsem zavrhnul točený a od tý doby mam na jednu potvoru cca 1-2 bally, takže v pohodě. Jen to chce házet pěkně rovně a slidovat rychleji než v PoGo.

    SARGO: Za Prahou, Chýně :-) In the middle of nowhere :-)

    KLERIK: Mít potok, tak sem happy :-/
    SARGO
    SARGO --- ---
    UBU: Tak to je pech... kde to sakra bydlíš? Je to poměrně velký kus země a je tam vidět každý chodníček a pěšinka :-D

    UBU: Jenom z pětkovýho! :-))

    EVILMIND: ď :-)


    EVILMIND: Taky zatím vyčkávám a bojuju s čím mám :-) S vejcema jsem to ale bohužel vůbec neměla šanci vypozorovat, vzala jsem ten začátek dost hopem (během dopoledne budu 18). S míčema jsem si omylem pomohla včera, kdy jsem spustila dvojnásobek na vytáčení a tudíž jsem ještě musela letět ven :-D Přišlo mi, že i z těch prvních vajec šly pěkné potvory - vzhledem k tomu, že ty wild, co na mě útočí v přírodě, jsou pořád tak nějak stejně silné, ona ta čtyřstovka nebude špatná. Uvidíme.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    SARGO: ja jako zatim prd, nechci davat vubec do niceho powerupy, dokud nebudu vedet ze to ma smysl (a ze zkusenosti z PoGo navic vim, ze na nizkem levelu to nikdy nema smysl), akoratze ted neporazim ani ten wild encounter. Ale chodim 10km vejce, tak doufam v neco OP. Netusis, jestli je to jako v PoGo, ze level narozene potvory zavisi na levelu, kdy jsi vejce sebral?
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Tak jsem asi jako docela v pytli, ani v praci nemam zadnej dosazitelnej pilir, takze fakt nevim, kde vezmu bally... a to jsem sel misto prestupu na tramvaj tech poslednich par set metru umyslne pesky, ale co vytocim, o to vzapeti prijdu klidne na prvni potvore. Me to stve ze ani nemuzu zkusit to rozsireni viditelnosti nebo vabnicku, co jsem dostal za levely, bez ballu to nema smysl.

    To bude chtit nejakej intenzivni okruh najit, kde je hodne piliru v dosahu tech 5 minut.

    BTW jsem vlezl do dvou riftu cestou, a v zadnem nebyla dracice, si asi budu casem vic vazit te co jsem mel primo o domu... :-)
    KLERIK
    KLERIK --- ---
    UBU: mám to hodně podobné. Ale alespoň kousek potůčku mám...

    KLERIK
    KLERIK --- ---
    EVILMIND: díky
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    SARGO: podle me to sila/zdravi je obdoba IV - tj. maximum je 5

    KLERIK: recepty jsou v tech random truhlach

    UBU: teoreticky by se, kdyz do tohohle menu vlezes ve chvili, kdy stojis uvnitr, mel ten ctverec, kde jsi, rozsvitit zlute
    UBU
    UBU --- ---
    SARGO: Z ceho se vylihnul?
    UBU
    UBU --- ---
    UBU: Tak presne ceho sem se bal se potvrdilo... Proste sem nemel tucha co a jak a prvni portal byl hned vedle baraku. Evile, ty si rikal, ze kdyz budu na to spravnem miste, tak se to zkute rozsvítí, ze? Pole zorany a lepi se to na mohy kua. No, vezmu holiny a zkusim to...
    UBU
    UBU --- ---
    KLERIK
    KLERIK --- ---
    Kde se dají sehnat další recepty? Mám jen jeden a spoustu šutrů
    SARGO
    SARGO --- ---
    Otázka: můžu si sestavit kouzlo i bez receptu ve vlastním báglu?
    Mohou být síla a zdraví vyšší než pět?
    Kdy už sakra vystřelí děti do školy? :-D
    SARGO
    SARGO --- ---
    Welcome! :-D

    Mám fakt radost, vylíhnul se mi druhý gryf s obskurně vysokým CP těsně nad tisíc pět set - pak mám nějaké dvě čtyř stovky a zbytek níž - konečně vyhrávám suboje mágů, muhahá :-D
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Augment your reality with magic and dragons!
    https://www.reddit.com/r/DraconiusGO/
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    seznam Artefaktu (plus i odkaz na wiki obecne)
    Artifacts | Draconius Go Wiki | FANDOM powered by Wikia
    http://draconius-go.wikia.com/wiki/Artifacts

    jako celkem masakr nektere ty ceny a efekty, pokud teda nekdo je takovy blazen a nasype tam stovky dolaru od zacatku - ale aspon to ma i lehce horsi free varianty z truhel
    me teda zatim padlo prd, z te jedne truhly co jsem nasel :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam