• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDDraconius GO
    Augmented reality hra pro Android/iOS, decentní ripoff nepovedené podobné hry od Nianticu.

    Oficiální novinky
    rozbalit záhlaví
    UBU
    UBU --- ---
    EVILMIND: Njn, když jsou OP tak to je stejně na nic. Měl sem štěstí na jedno desítkový vejce hned na začátku na přišel Morgoroth (123) a ten není zlej...
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    UBU: pouzij silu! :-) A bud rad, ja nemam nic pres 300cp furt.

    UBU
    UBU --- ---
    Tak jsm zkusil PvP, mam jedno potvoru 600, dvě kolem 250 a pak už jen bordel. A nalosuje mi to někoho, kdo měl první 1200 a druhou 1500, dál nevim :-) No, asi ještě počkám...
    KLERIK
    KLERIK --- ---
    Kdyby to šlo kombinovat s dalším kouzlem tak těch pět sloupů a toto me by bylo na míčky super...
    KLERIK
    KLERIK --- ---
    Ja mam jen toto...

    XSI
    XSI --- ---
    Tak jsem to taky ráno nainstalovala, zatím mám level jen 4 ale taky neodbytnej pocit, že se tu rozepisujete o nějaký úplně jiný hře. :-D
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    SARGO: ja to hraju v englictine, ale to bude tohle ne?
    Field of Abundance Spell
    2 GREY 1 ORANGE 2 BLUE 1 GREEN
    Spawns 5 Pillars in a circle wherever you are standing for 30minutes

    takze to proste udela 5 piliru kolem tebe co muzes harvestit, akorat by se na to hodil jeste nejakej dalsi efekt (mensi cooldown piliru, double drop z nich apod)
    kazdopadne ta magie je vymyslena pekne, takhle je mozne si udelat farmu v libovolne hospode, neni treba hledat nejakou s pilirema! :-)
    resp. ono to asi vidis jen ty? nebo to vidi vsichni co se slozi runama, resp. komu reknes to heslo?
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    hele vysvetleni coinu - tj. je to i v ramci boje proti stagnaci TROCHU lepsi system nez byval v PoGo, motivuje to trochu ty areny tocit, abys mel 100 a ne 70 za den

    Captured Arena rewards a base of 7 gold / Arena
    Every week a new (never placed in this week) Arena rewards 7(base)+3(weekly bonus) coins
    Once the week turns, all arenas you are currently in gets the weekly bonus of +3 coins for a 1 time tax collection
    Re-capturing an arena that you have collected from during the week will still reward only 7 coins after collection that week
    SARGO
    SARGO --- ---
    ... aha, tak nevyzkouším, protože jsem slepá patrona. Ale kdyby měl někdo chuť to prubnout:
    šedá šedá oranžová
    modrá modrá zelená
    :-)
    SARGO
    SARGO --- ---
    EVILMIND: Já si zatím myslím, že je to s hráčem, s jeho jménem a inventářem, ale ne online - prostě losovačka, jen on holt o tom neví a hraje za něj systém... :-D

    A mám nový recept - Pole hojnosti - na 30 minut vytváří pole Sloupů Hojnosti. Co to dělá netuším, ale tu půl hoďku ještě mám, než mi skončí dnešní lehárko, tak jdu na to :-D
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    SARGO: jo aha, to 3/3 byl battle limit :-) jsem to ted jednou zkusil, a mam jako pochybnost jestli jsem bojoval s nejakym hracem, nebo jestli to je takovy AI jen, jedna to podezrele rychle hleda soupere, a pak on hral jak totalni dement, prohral jsem jen na to, ze jsem v tom casovym limitu nedal jeho posledniho, protoze mel proste 3x vetsi CP. Zjevne je asi zbytecny se snazit dokud do neceho trochu neinvestuju.

    A to jsem jeste mel na sobe nejakej efekt z truhly, ze mam vetsi CP na pul hodiny - celkem jako smula, zatim vsechny truhly co sem otevrel mely nejakou podobnou blbost, artefakty nic. To zas bude hra kde budu nasranej furt... :)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    jinak je potvrzene, ze lopaty jsou jen z shopu (a odmena za levely)
    nicmene jestli jsem to spravne pochopil Sargo, tak kdyz jsi vzala to golden vejce, tak stejne ted jsi na cooldownu na dalsi treasure hunt? pak by asi stacilo proste lopaty kupovat v tom nejvetsim bundle, coz je 25 lopat za cca 2 tydny, a to by melo pokryt i hodne smulovaty hunty
    SARGO
    SARGO --- ---
    EVILMIND: Klikaři... zlítala jsem dneska kde co, jsem asi ve dvaceti arénách, ale portál jsem nepotkala :-D

    EVILMIND: Eeeee... za pět hodin a jedenáct minut prozkoumám důkladněji :-D Expy a ještě něco bylo O:-) (Tedy kromě pocitu dobře vykonané práce :-D)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    SARGO: btw jsi rikala ze jsi zkousela ten pvp duel - co je odmena? :)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    SARGO: me se ted objevila pred nosem, na Andelu nebyl portal kdyz jsem jel na obed, ale zpatky uz jo. Takze mi bylo lito tam dat to vejce kde mi zbejva jen 40 minut, a placnul jsem tam 10hod, tak uvidime, jak dlouho takovej rift vydrzi... :-)

    UBU: imho ma cenu se pokazde podivat do riftu, protoze pravdepodobne vzdycky budes mit nejaky ancient vejce skladem. Navic rift ma jinou sadu piliru, takze se tam koukam i z principu, jestli bych nemohl protocit neco navic.
    SARGO
    SARGO --- ---
    UBU: Sleduj je a pak dej vědět, jestli se tam ještě neobjeví :-D
    UBU
    UBU --- ---
    Dotaz: Dnes sem narazil na 3 portály, vlezu do Riftu a tam nebyla MoD. Dotaz je, jestli je tam jen někdy, nebo tyhle portály nemá cenu sledovat?
    SARGO
    SARGO --- ---
    EVILMIND: Místo, kde fragment máš, a kopal jsi, tam se to vyšrafuje. Kde fragment nemáš, tam se ti ani neukáže poloha, ani se to po pokusu o kopání nevyšrafuje. Ale vejce tam vyskočilo, takže dobrý .-)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    SARGO: a kdyz kopnes na miste, kde nemas fragment, tak se zazluti jako ze uz jsi kopala?
    SARGO
    SARGO --- ---
    A mám ho! Zlaté vejce, jupijou :-D
    - na pátý pokus
    - na místě, kde jsem neměla fragment (tam se to nezažluti)
    - vyzkoušeny fragment se označí (získaný)
    - hned se vylihlo
    - další lov možný po doběhnutí času
    - me ego zaplakalo, na to, jak jsem to měla snadný, jsem se s tou mapou docela potrápila. :-D
    SARGO
    SARGO --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam