• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDDraconius GO
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Jsem maxnul svůj 10km vejce úlovek

    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Jo a btw uz nekdo zkusil kouzlit neco, co neumi jako recept? :-)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    SARGO: a nemas fotku jak byly daleko od sebe?

    Jinak sdilet by to jit melo - Runes can be added by multiple people, therefore letting all of those people reap the benefits of the spell if applicable.
    SARGO
    SARGO --- ---
    Tak veliké zklamání. Zkusila jsem vykouzlit Les hojnosti: k vytvoření kouzla jsem pozvala dva další lidi (dítka si také potřebují vytočit :-D), každý přispěl nějakými kameny. Jenže ty vyčarované sloupy vidím jenom já (coby majitel oltáře a ten, kdo to kouzlo vytvořil) a ještě jsou na moc velké ploše a z pelechu dosáhnu jen na dva z pěti. Vůbec nejsou vycentrované podle oltáře. Gr gr gr!
    (Ještě že jsem to zkusila tajně to by bylo kvilu. A ještě že jsem si většinu těch šutrů nakradla! :-D)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    yay, zrovna jsem vytocil z pilire jen tak nahodne Eyesight! tak to mozna budou padat i jiny rare veci...
    jinak projel jsem inventar, mam 36 monster na evolve, a docela me prekvapilo:
    - nemam nic 5/5, nekolik 5/4, a opravdu hodne 1/1, takze mozna ta distribuce bodu do IV ekvivalentu bude nejaka nelinearni
    - mam jen JEDINOU potvoru, co ma level vyrazne vetsi nez polovina meho, coz je taky jako dost divny, zrejme sance na vyssi level wild potvory bude docela nizka
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    ten bagl s monstrama by teda jako uzil nejaky funkce navic, jsem si to chtel procistit a pripravit na nejaky evolvovani hromadny, a koukam, ono se neda tridit podle cisla :-( navic kdyz se podivam z karty potvory do bestiare (coz chvalim ze vubec jde), tak potom navrat zpatky me hodi na mapu, a ne do baglu
    mate na to nekdo nejakej trik uz?
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    btw moje dracice z poledni pauzy furt zije, dobre jsem se rozhodnul, uz mam 7:59 na tom vejci... :-)

    jinak udajne se budou generovat nejaky dalsi budovy/pilire, tak uvidim jestli budu mit stesti, bo ani doma ani v praci nic...
    SARGO
    SARGO --- ---
    EVILMIND: Oooo, tomu říkám objev! Příliš mnoho pokušení... hlavně bych potřebovala nějaký ten sloup domů :-D
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    SARGO: kdyz kliknes na pilir, tak ta ikona napravo nabizi moznost ruznejch enchantu, za 300 coinu si ho PERMANENTNE zmenis tak, aby daval co chces
    jsem videl nekde fotky jak si ho nekdo zmenil na vejce, a vytocil si 3 desitky najednou :)

    Jinak na tu vabnicku prislo za pulhodinu 11 potvor, tj. je to cca asi jako v PoGo (ale muzu stat na miste).
    SARGO
    SARGO --- ---
    EVILMIND: Tak teď vůbec nevím, co myslíš...

    Air, dobré vědět, to si ještě nahodím - budu mít rychle sfouknutý úkol, tam mi padlo nalovit vzdušné potvory :-D
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    protip - Dragons Eyesight si setrit na chvili, kdy budete mit za prve tunu ballu (tj. ja asi nikdy), a za druhe budete parkovat blizko portalu. Protoze portal vlastne efekt toho itemu zdvojnasobi.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    jinak na vabnicku dneska chodej AIR potvory - jsem dosel domu vyjimecne s par ballama (z jedne truhly mi padlo +2 item z piliru na 30 minut), tak to zkousim :-)
    a zacinam (v budoucnu) docela premejslet, ze vubec neni spatnej ten enchant pilire, co je za 300 coinu permanentni - docela bych byl rad, kdyby pilire v okoli nedavaly nic jineho nez bally...
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    to je jasny kazdej bude nejvetsi lucker tady :)
    je tam videt pattern, ze z trech truhel padaj o neco horsi veci nez co se daji koupit za coiny, na stejnou pozici, takze nejdou kombinovat
    to je trosku odpuzujici, protoze jsem realne uvazoval, ze bych jim nasypal nejaky penize, a koupil si neco, ale pri mem stesti bych to vzapeti okamzite nasel v truhle :-)
    KLERIK
    KLERIK --- ---
    SARGO: dnes z truhlicky... A děkuji
    SARGO
    SARGO --- ---
    KLERIK: Jé, to chci! :-D Trvalé. :-)
    KLERIK
    KLERIK --- ---
    Se ještě zeptám. Když si to nasadím. Je to jednorázové nebo to zůstane i po použití? Díky

    SARGO
    SARGO --- ---
    EVILMIND: Ty jména JSOU pěkný, ale domlouvej se pak s někým :-D

    Retrain bych raději použila už před 15, být tebou - vyhodí tě to, takže to pak ASI nepůjde použít. Ale bylo by od tebe obětavé to vyzkoušet :-D

    KLERIK: Na malém městě to musí být pecka, tam je to jednoznačný :-))

    EVILMIND: Už mi došlo, že si mám vlastně nandat alespoň co už mám :-D Což jsou Hodinky líného studenta a Deska nároků. :-)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    SARGO: aha ty myslis Conqueror's Rod, a ne Banner of the Ruler. Tak ten delas co rika, prida ty 2 urovne. Vubec jako kdyz se clovek ovesi artefaktama co zrychlujou trenink tak muze bejt gymovani v pohode, pak to sundas a nahazis na sebe artefakty na hunt atd. Teda, v daleke, predaleke budoucnosti, furt mi z truhel pada kulovy.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    SARGO: ty random jmena jsou nahodou super - Arena of Cruel Simpletons, tu mam nejbliz, provokace! :-)

    Jinak retrain jsem zatim nepouzil, mam ho dovynalezenej a cekam az mi prijde neco vyslovene spatnyho (podle toho datamine na wiki zrejme kazdej pocet charge ma tri ruzne silny utoky v kazdym elementu), doufam, ze mi to nezmizi az se dostanu na lvl 15?
    KLERIK
    KLERIK --- ---
    SARGO: tak jako úplně jasně ne. Jen vidím u nás jak to upadá. Halloween event nuda. A nějaký progres nikde. Teď tu postupně přecházíme na draconius. Jednak tím jak jsme malé město, tak máme konečně spoustu míst kde sosat míčky, penízky jisté každý den... Jen ještě přijít na všechno co se tu ve hře dá dělat. Je to nové.... Uvidíme za měsíc
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam